18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Swastyki na meczecie
FunkyKoval • 2013-06-10, 20:43
W 2007 roku, przechadzająca się w głębokiej zadumie, po ulicy Hetmańskiej w Białymstoku, grupa artystyczna z krótkimi włosami doznała nagle szału twórczego i postanowiła dać jego upust na najbliższym budynku, który zupełnie przypadkiem okazał się być meczetem. Niestety, zachowały się jedynie dwa zdjęcia dla potomnych. Jednak skromna galeria jest w stanie w pełni oddać kunszt i serce, które włożyła owa grupa w stworzenie tego wiekopomnego dzieła. Zapraszam na wernisaż.



Zgłoś
Avatar
salv 2013-06-10, 21:09 1
Up
"Gott mit uns"
To też było hasło nazistów, nic więcej niż "Bóg z nami", czyli nie powinniśmy dzisiaj używać tego sformułowania?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-10, 21:13 34
A potem ból dupy, że Obama mówił o "polskich obozach zagłady". Teraz zobaczcie jaka jest mądrość patriotów narodowo-wyzwoleńczych.

Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-10, 21:13
Ja też dorzucę coś z historii swastyki.
W czasie II Wojny Światowej też Finlandia używała własnej swastyki znaczącej co innego.Swastyka występowała też w Japonii.Widziałem rysunek z jakiejś ważnej bitwy z czasów samurajów na którym jedna frakcja miała swastyki na sztandarach.Nie wiem skąd i co znaczyła a sprawdzić mi się nie chce Tak tylko dla ciekawych wrzucam.
Zgłoś
Avatar
Yeebunny 2013-06-10, 21:15 7
Biedni chłopcy po chemioterapi dobrze że jeszcze mają jakieś pasje w życiu. Jestem dumny z mojego miasta
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedźPustynny 2013-06-10, 21:15
Pierwsza fotka- nazi być trudna
Zgłoś
Avatar
xiro 2013-06-10, 21:16 4
white power, polska dla polakow!
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-10, 21:18
Poprostu Hitler wykorzystal ta symbolike, gdyz jako kultywator aryjskiej rasy wraz z ariozofami uwazal ze pierwsi aryjczycy pochodza z azji centralnej, i zaczal uzywac symboliki z tamtych regionow, ale nie tylko gdyz i nordyckie runy znalazly sie w uzyciu (np. znak SS).
Jednak negatywny PR zrobil swoje. Wystarczy spojrzec na reakcje ludzi widzacych mlot i sierp a swastyke.
Co ciekawe Hitler interesowal sie magia, a w strukturach III rzeszy istnialy grupy okultystyczne. Co by wyjasnialo uzywanie symboli magicznych. Najbardziej tajemnicze jest to co kominowali nazisci, gdyz wiekszosc z ich dokumentacji zostala zniszczona w czasie wojny.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-06-10, 21:22
Yeebunny napisał/a:

Biedni chłopcy po chemioterapi dobrze że jeszcze mają jakieś pasje w życiu. Jestem dumny z mojego miasta



No skoro są chorzy to powinni mieć więcej praw od nas zdrowych... Przynajmniej idąc tropem naszej lewackiej części społeczeństwa która chce dać szereg przywilejów ludziom chorym psychicznie cierpiącym na heterofobię.. A szybko łysiejący panowie takich praw nie mogą uzyskać
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2013-06-10, 21:29
Polska dla polaków, a ziemia dla ziemniaków!
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-06-10, 21:29 3
No i jak ci biedni "Wyznawcy Pokoju" mają nas zasiedlić tak jak np. Anglię, Niemcy, no jak!?
Zgłoś
Avatar
e555 2013-06-10, 21:43 3
już chuj tam z tą historią swastyki... ale ci idioci jak widać mieli nawet problemy z namalowaniem jej :/
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-06-10, 21:44 1
na 1 zdjęciu jakiś geniusz nie umiał narysować swastyki
Zgłoś
Avatar
Lotherr 2013-06-10, 22:03
Na pierwszym zdjęciu jest narysowany sześcian Ktoś po prostu nie zdążył.

Dla wszystkich którzy mowią, że islam w polsce nic nie zrobil - W niemczech, francji i USA też tak mysleli. Otworzcie oczy to juz nie są żarty :o
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-06-10, 22:08
Oj tam, oj tam, muslimom nie maluje sie na scianach....

Im sie wbija swinskie lby na trawniku i oblewa posesje krwia wieprzowa. Jak wierza w takie bzdury, to trzeba to wykorzystywac.
Zgłoś
Avatar
Zero_Cool_ 2013-06-10, 22:13 2
Chuja tam kurwa, a nie miła inicjatywa. To, że adi wytłukł żydów to nie znaczy, że teraz Polska inteligencja brzydząca się Islamem ma się podpisywać jego szwagstyką i być kojarzona z nim albo ze skinami, którymi kurwnie gardzę. Bo potem będzie znowu, że "mocno prawicowa grupa" nabazgrała, sratatata... I zamiast brać "nas" na poważnie, to będą mówić o fanatykach i pojebach z kijami i ojkami.

A zreszetą chuj...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie