18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Swastyki na meczecie
FunkyKoval • 2013-06-10, 20:43
W 2007 roku, przechadzająca się w głębokiej zadumie, po ulicy Hetmańskiej w Białymstoku, grupa artystyczna z krótkimi włosami doznała nagle szału twórczego i postanowiła dać jego upust na najbliższym budynku, który zupełnie przypadkiem okazał się być meczetem. Niestety, zachowały się jedynie dwa zdjęcia dla potomnych. Jednak skromna galeria jest w stanie w pełni oddać kunszt i serce, które włożyła owa grupa w stworzenie tego wiekopomnego dzieła. Zapraszam na wernisaż.



Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-06-10, 22:19
Debile. Ten ich idol by ich zaraz przez komin puścił w pierwszej kolejności!
Zgłoś
Avatar
Tyszak 2013-06-10, 22:22
to w białmstoku jest meczet ? gdzie kurwa ?
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-06-10, 22:23
xiro co ty pierdolisz przecie ty jestes rudy cygan
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-06-10, 22:24 4
Za tą swastykę to bym każdego wysłał kurwa do Auschwitz. Symbol pierdolonego, zakompleksionego konusa z wąsikiem, dla którego Polacy byli podludźmi, który najechał i zniszczył nasz piękny kraj, a oni rysują go na ścianach i jeszcze inni idioci im klaskają. Nie pałam miłością do muzułmanów, ale kurwa trochę lekcji historii by się przydało zjebom rysującym nazistowskie symbole.
Zgłoś
Avatar
Sanastazja 2013-06-10, 22:36
@Tyszak
Na przeciwko nowego Auchana, też byłam zaskoczona
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-10, 22:41 1
Niestety swastyka to piękny symbol, używany przez setki lat przez dziesiątki kultur. Złej sławy dorobił się przez Hitlera. Jeszcze w latach trzydziestych miał zupełnie neutralne znaczenie i był umieszczany praktycznie wszędzie, jako pierwotny symbol szczęścia. W Polsce swastyka nazywana była "krzyżem góralskim" ze względu na częste wykorzystywanie przez górali. Oto pierwsze lepsze zdjęcia z google:





Co do tej "swastyki" trójramiennej, jest to symbol wyspy Man



Pewnie się "patriotom" jak zwykle coś pomyliło.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-10, 23:17
Polak rysujący swastyki?

Wstyd!
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-06-10, 23:22 1
Tak komentując sapanie do nazizmu - zjebana ideologia, to się zgodzę. Ale niech mi tu ktoś wobec tego racjonalną odpowiedź na zalew tego islamskiego kurestwa przedstawi?? Bo ja sobie np nie życzę, żeby jakiś bijący pokłony w stronę mekki patus (nie jest patologią życie z zasiłku i atakowanie ręki, która karmi??) narzucał swoją religię jako jedyną słuszną i zajebistą. Generalnie mam wyjebane na religie i nie przeszkadzają mi one, dopóki praktykowane są w domowych pieleszach czy tam w jakiejś świątyni. Ale Panie i Panowie: Europa może i jest gówniana, ale ostatnią ideą, której ten zbolały kontynent potrzebuje, jest Szariat. I tego się kurwa trzymajmy. No to może po plastrze boczku ??
Zgłoś
Avatar
Ghost07PL 2013-06-10, 23:43
Lordzik92

hitler miał wyjebane na okultyzm, nie interesowało go to w ogóle. Za to himmler miał w związku z tym obsesję i to on jest za to wszystko odpowiedzialny.
Zgłoś
Avatar
mrokol08 2013-06-11, 0:22
za Białystok zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-11, 0:22
posługiwanie się przez tych kutasów wyrazem "POLSKA" to bluźnierstwo. Ja mam zdecydowanie złe zdanie o muslimach, podobnie jak o innych fanatykach: faszystach, komuchach, i innych debilach którzy wypisują na murach pojebane hasła, palą czyjeś flagi, albo biją innych tylko dla tego że im coś w nich nie odpowiada.
Zgłoś
Avatar
AEdin 2013-06-11, 0:26 2
@Większość up

Tępe patałachy to jest meczet TATARSKI a nie jakichś kozojebcow arabusow czy innej hołoty.
Tatarzy walczyli za Polskę razem z nami a wy chcecie ich do pieca wrzucić? Poza tym są jeszcze
2 meczety na Podlasiu i to własnie Tatarskie,gdzie zbierają się ,pomodlą ale nigdy nie słyszałem o nich
złego słowa.

Wy chcecie być szanowani przez władze? Przecież wy debilami jesteście...
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-11, 1:44
Ghost07PL napisał/a:

Lordzik92

hitler miał wyjebane na okultyzm, nie interesowało go to w ogóle. Za to himmler miał w związku z tym obsesję i to on jest za to wszystko odpowiedzialny.


Po I WS takze i Hitler byl zainteresowany tematem, bardziej mistycyzmem. Pytanie czy potem cos krecil czy pozostawil Himmlerowi wolna reke. Wg mnie amerykance cos tam przechwycili, bo po wojnie zaczeli sami robic rozne eksperymenty...
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-06-11, 6:45
AEdin napisał/a:

@Większość up

Tępe patałachy to jest meczet TATARSKI a nie jakichś kozojebcow arabusow czy innej hołoty.



Tatarski, powiadasz? Warto najpierw trochę poczytać, a potem pisać. Byłeś w ogóle tam?

islam-bialystok.dzs.pl/indeks/kontakt/
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-06-11, 7:06
Przecież to mógł namalować każdy lol
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie