18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Świadkowie przemocy
M................s • 2014-11-14, 10:31
Znęca się w windzie nad swoją dziewczyną.

Szwedzka organizacja STHLM Panda postanowiła sprawdzić, jak zachowają się ludzie będący świadkami przemocy. Aktorzy 53 razy odgrywali w windzie tę samą scenkę: mężczyzna znęcał się słownie i fizycznie nad kobietą. Tylko jedna osoba zareagowała. Zagroziła mężczyźnie, że jeśli nie przestanie - wezwie policję.

Sadol sadolem ale mam nadzięje że Polacy nie są tak strachliwi i obojętni jak Szwedzi
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-11-14, 17:22 1
Skoro facet bije znaczy że kobieta zasłużyła, jedyną kobietą która dostała wpierdol za niewinność była Joanna D'Arc
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-11-14, 20:42 1
Ja bym mu przyjebał. Ale szczerze, to nie takie gadanie dla gadania. Chuj mnie jakby zaczęła go bronić wtedy, to by znaczyło że albo zasługuje na takie traktowanie, albo potrzebuje pomocy specjalisty. Teksty, w dużej mierze prawdziwe by się nie mieszać, są tak skrajnie podłe, że hej, najlepiej w ogole nie zwracać uwagi i budować coraz większą bezkarność.

Jakby się rzucała to krzyż jej na drogę, a co bym przyjebał to bym przyjebał, zawsze to na plus. A tak był skoncentrowany na niej że ładnie można by mu przywalić zanim by coś zrobił.

Zawsze jakaś zabawa. No i nie trawię takiego traktowania kobiet. Ludzi też, ale zwłaszcza kobiet.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2014-11-14, 22:25 2
No i co, wyjebałbym im i zaraz by były krzyki "It's a prank, it's a prank!"
Beka.
A ci goście to zwykłe pizdy.
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-11-14, 22:31
Kurwa szkoda gadać :
Zgłoś
Avatar
Johny 2014-11-14, 22:37
Hymm... W zasadzie nic takiego jej nie robi, co innego gdyby jej porządnie przylał, a nie tylko gadał i tam lekko szturchał. A @PrezesTegoBurdelu ma trochę racji. Kiedyś widziałem jak parka się kłóciła, to było gdzieś na imprezie, gość ją mocno do ściany przygniótł i coś tam wrzeszczał. Jak to po alko włączył mi się jakiś mode i gościa złapałem za koszulę i szarpnąłem, żeby ją puścił. Efekt: gość rozłożył ręce i zaczął coś tam gadać po angielski( dodatkowo jebaniec z Erasmusa) że nic się nie dzieje i wszystko ok. A co laska? Do mnie wąty, że chcę pobić jej chłopaka czy chuj wie kim tam dla niej był...

z takim czymś. Też bym w takiej sytuacji nic nie robił, może bym mu tylko słownie zwrócił uwagę, żeby się zamknął i tyle.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-11-14, 22:43 1
Tego pierwszego to bym chyba zabił śmiechem.
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2014-11-14, 22:55 2
. Nie wyobrazam sobie nie zareagowac w momencie w ktorym facet robilby cos babie. Slownie moze ja cisnac, w domu co sie dzieje mnie nie interesuje. Ale nie na ulicy czy jakims miejscu publicznym nie powinno sie na takie cos pozwalac. Ludzie badzmy cywilizowanym krajem. Slowa to sa slowa, ale sily to sie na baby nie uzywa Kiedys na ulicy bylem swiadkiem jak mloda babeczka klocila sie z typkiem , tez malolatem i mieli wozek. I ona do niego - Ty go wez - i odpycha wozek.A on natomiast mowi - Nie chce.- i spowrotem odpycha. Podszedlem i powiedzialem do nich zeby sie ogarneli do huja. Powtarzam nie wyobrazam sobie z mojej strony obojetnosci w takich sytuacjach. Tak wiem na filmiku bylo co innego.
Zgłoś
Avatar
bezczelnyfacet 2014-11-14, 23:44
JAK ALFONS BIJE DZIWKE TO SIE NIE NALEZY WPIE*DALAC
Zgłoś
Avatar
Tuathanach 2014-11-14, 23:54
Hahah kiedyś miałem taką akcje, młody łepek wyzywa starsza babke od kórwy szmaty i co tylko to wyjebałem mu z liścia takiego wychowaczego:)Jak ta babka na mnie z łapami wyskoczyła ze jej syna bije policja policja wtf!!!
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-11-15, 0:10 1
Jak się kłócą to się nie ma co wpierdalać ale jak facet zaczyna bić laskę to masz stać i się patrzeć? Zjebany jakiś jesteś. Wyjątkiem może być skrajna patologia wszyscy najebani, brudni i śmierdzący - oni niech się powybijają Z resztą nie raz widziałem jak żul szarpał żulie a jak ktoś mu zwrócił uwagę to baba zaczęła na niego jebać żeby zostawił jej faceta Ale to są przypadki.
Po za tym kurwa ratujesz fajną dupę z opresji i ruchanko gwarantowane ;D
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-11-15, 0:23
Mój znajomy raz takiemu wyjebał to skończyło się na tym ,że jego laska rzuciła się z łapami na mojego znajomego który ją obronił przed tamtym damskim bokserem
Zgłoś