18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Świadkowie przemocy
M................s • 2014-11-14, 10:31
Znęca się w windzie nad swoją dziewczyną.

Szwedzka organizacja STHLM Panda postanowiła sprawdzić, jak zachowają się ludzie będący świadkami przemocy. Aktorzy 53 razy odgrywali w windzie tę samą scenkę: mężczyzna znęcał się słownie i fizycznie nad kobietą. Tylko jedna osoba zareagowała. Zagroziła mężczyźnie, że jeśli nie przestanie - wezwie policję.

Sadol sadolem ale mam nadzięje że Polacy nie są tak strachliwi i obojętni jak Szwedzi
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-14, 10:36 29
Michael_Myers napisał/a:


Sadol sadolem ale mam nadzięje że Polacy nie są tak strachliwi i obojętni jak Szwedzi



Oczywiście że nie. Bez zastanowienia bym mu pomógł
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2014-11-14, 10:49 108
Pierdolenie, nie wpierdalajcie się w cudze kłótnie, nigdy, potem wychodzi na to że macie przeciwko sobie wkurwionego faceta i wkurwioną babę, obydwoje was atakują a wy z osoby postronnej stajecie się ofiarą dwójki jebanych idiotów niepotrafiących nad sobą panować. Cała ich złość skupia się na was.

Nie wiem czego oczekują te organizacje, że ludzie będą się wpierdalać w nie swoje sprawy? Co innego gdy dwóch typów na środku ulicy napierdala bogu ducha winną osobę bo alkohol w nich działa a co innego jak para się kłóci. Też bym nie reagował, miałbym wyjebane, dziwne? Dla mnie nie.
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-11-14, 11:03 16
@up
ja bym mu jednak przyjebał.
O ile kiedyś znalazłbym się w takiej sytuacji, a wątpię przecież ciągle siedzę przy kompie.
Zgłoś
Avatar
sirdel 2014-11-14, 11:04
Pewnie ta co zareagowała był Polką piwo dla niej !!!!!
Zgłoś
Avatar
evoola 2014-11-14, 11:33 11
Mnie już zaczynają męczyć te wszystkie akcje z ukrytą kamerą itp. Na początku to było naprawdę fajne, pokazywało wiele ciekawych zachowań, reakcji, teraz to już tylko męczenie tematu. Pranki sranki, wielkie akcje ukazujące "prawdziwą naturę człowieka", rzygam.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-14, 11:34
Zobaczyli że dwie dziewczyny się szarpią, to co się będą wtrącać.
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-11-14, 11:34 1
Jakby poszkodowanym w windzie był kolorowy, to połowa Szwecji zbiegłaby się na ratunek. Zlinczowaliby białego, a kolorowemu nadstawili dupę.
A potem by poszło w świat, że ten co atakował, to rasista, ksenofob, nietolerancyjny, nieprzystosowany do przyjęcia nowej kolorowej fali, itp.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-11-14, 12:35 1
Ci aktorzy chyba prawdziwego znęcania nie widzieli, nic dziwnego że nikt nie reagował. Z resztą kogo obchodzi życie innych, to laska jakby chciała to by wołała o pomoc
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-11-14, 13:28
Czym innym jest kłótnia, a czym innym znęcanie się nad kobietą, nawet takie delikatne. Skoro sobie pozwala publicznie nawet na takie delikatne, to sobie pozwoli w domowym zaciszu na większy wpierdol.

Zasadniczo nie wtrącam się w kłótnie, bo to nie moja sprawa. Ale facet bijący kobietę to zwierze, i trzeba jakoś zareagować żeby nie czuł się bezkarnie.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2014-11-14, 13:52 1
Damscy bokserzy to frajerzy, ale jeszcze bardziej pojebane są pizdy, które z nimi są.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-11-14, 15:40 6
jeloo napisał/a:

Ale facet bijący kobietę to zwierze, i trzeba jakoś zareagować żeby nie czuł się bezkarnie.


Cytat:

Ale facet bijący kobietę to zwierze,


Że cooo? Z jakiej epoki żeś się wyrwał?
Ludzie się leją. Różni. Zdarza się. A płeć akurat w obecnych czasach wielkiego znaczenia nie odgrywa w kłótniach. Podszedł do mnie razu pewnego pijany gość, problem miał, to mu przyjebałem i odszedłem. Kiedy indziej pijany lachon miał problem, to jej też przyjebałem i odszedłem. Serio, nie ma się nad czym rozwodzić. A kłótnie zakochanych lepiej zostawić zakochanym
Zgłoś
Avatar
homertcz 2014-11-14, 15:56
Szwecja jest już dawno stracona, za 50 lat to będzie państwo islamskie, lewactwo dawno ich wykastrowało.
Zgłoś
Avatar
Kolehore 2014-11-14, 16:30
Niech jeszcze się przejdą ulicami Nowego Jorku..
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-11-14, 16:45
Tam jest taka mentalność spowodowana przez państwo opiekuńcze podobnie jest w Norwegii. Bardzo leniwy naród, oni są tam od małego uczeni że to nie ludzie mają dbać o siebie nawzajem tylko wszystkim ma się zajmować państwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie