18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
J................k 2014-01-07, 17:29
Zajebiste! dawać na główną. Tak już sprawdziłem czy faktycznie miał urodziny 3 - miał.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-01-07, 17:56 9
zajebiste

Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-01-07, 18:13
Ale podobno już z nim lepiej. Wyzdrowieje chłop, napisze o tym książkę, zarobi na tym miliony i dalej będzie popierdalał na nartach, a jeszcze kupi sobie nowe Ferrari (albo mu dadzą za zasługi za darmo). A Ty niestety nadal będziesz mógł tylko pisać czarne dowcipy, mając świadomość multipli w garażu
Zgłoś
Avatar
1991adam1991 2014-01-07, 18:24
fabiothethird napisał/a:

Ale podobno już z nim lepiej. Wyzdrowieje chłop, napisze o tym książkę, zarobi na tym miliony i dalej będzie popierdalał na nartach, a jeszcze kupi sobie nowe Ferrari (albo mu dadzą za zasługi za darmo). A Ty niestety nadal będziesz mógł tylko pisać czarne dowcipy, mając świadomość multipli w garażu


A jak się jednak nie wyliże?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-01-07, 19:07 1
fabiothethird napisał/a:

Ale podobno już z nim lepiej. Wyzdrowieje chłop, napisze o tym książkę, zarobi na tym miliony i dalej będzie popierdalał na nartach, a jeszcze kupi sobie nowe Ferrari (albo mu dadzą za zasługi za darmo). A Ty niestety nadal będziesz mógł tylko pisać czarne dowcipy, mając świadomość multipli w garażu


I bardzo dobrze będzie jak tak się stanie, życzę mu z całego serca żeby jeszcze i 100 milionów zarobił. Zresztą tak samo jak i każdemu innemu porządnego człowiekowi, tylko dlaczego ty z taką pogardą/ironią/wywyższeniem/ośmieszeniem, odniosłeś się do autora?
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2014-01-07, 19:14 3
Wyborne
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2014-01-07, 19:24 8
pATRYKOify napisał/a:

Chuj Ci w dupe pierdolnięty autorku i życzę Ci żeby ktoś z twojej rodziny miał poważny wypadek może wtedy wejdzie coś do tego pustego łba



Pierwszy raz na sadolu ?
Zgłoś
Avatar
sard 2014-01-07, 19:49 3
I takie dowcipy na sadolu to ja rozumiem I straszno i smiszno. I na czasie.
Zgłoś
Avatar
f................k 2014-01-07, 19:49
Kurwa, też mam urodziny 3-go.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2014-01-07, 20:41
1991adam1991 napisał/a:


A jak się jednak nie wyliże?



Jego rzeczniczka prasowa podała, że już z nim lepiej: źródło Co nie zmienia faktu, że nadal może umrzeć lub wypadek pozostawi trwałe uszkodzenia. Oby nie.

ellsworth napisał/a:


I bardzo dobrze będzie jak tak się stanie, życzę mu z całego serca żeby jeszcze i 100 milionów zarobił. Zresztą tak samo jak i każdemu innemu porządnego człowiekowi, tylko dlaczego ty z taką pogardą/ironią/wywyższeniem/ośmieszeniem, odniosłeś się do autora?



Broń Boże z pogardą. Można się śmiać z różnych rzeczy czy ludzi, ale akurat są pewne osoby, których godności osobistej naruszać się nie powinno. Co więcej, gdyby to się stało w wyniku jego głupoty, gdyby rzeczywiście szukał adrenaliny jeżdżąc gdzieś tam w miejscach niedozwolonych to inna sytuacja. Ale on znalazł się w tym miejscu bo chciał pomóc. Ciekawe czy autor by się śmiał ze swojego brata, gdyby ten doznał wypadku pomagając jego córce. Śmiem wątpić.
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-01-07, 23:25 1
@up

Ja pierdolę, z sadistica robi się drugi kwejk... Tutaj nie współczujemy do cholery!
Zgłoś
Avatar
lobominator 2014-01-08, 19:18
Dostał wyśnione prezenty.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-01-09, 10:39
Przynajmniej świeże.
Zgłoś
Avatar
dr.eutanazja 2014-01-16, 19:22
357 piw - jak magnum
Zgłoś