18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
s................n 2013-05-29, 13:46 2
Plebs się zleciał "amerykanie kurwy" "amerykanie sami się rozbili" "amerykanie won".... na serio.... przed podłączeniem do internetu powinien być przeprowadzany test na IQ
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-05-29, 13:49 5
szer.Lucjan napisał/a:

Plebs się zleciał "amerykanie kurwy" "amerykanie sami się rozbili" "amerykanie won".... na serio.... przed podłączeniem do internetu powinien być przeprowadzany test na IQ



A Ty w ameryce mógłbyś dopiero wypić piwo.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-05-29, 14:13 9
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Jeszcze zaden debil nie napisal ze to amerykanie zrobili zamach sami na siebie


Czyli mam rozumieć, że wykład amerykańskich władz na temat znalezienia paszportu (jednego z terrorystów), który wypadł z samolotu w trakcie wybuchu i znaleziony został na ulicy, jest prawdziwy?
Ok.
Zgłoś
Avatar
F-ICE 2013-05-29, 14:17 1
Imagine a world without OIL
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-05-29, 14:18
Władze były również na tyle sprytne, że zaatakowały siebie (samolot wleciał w Pentagon). Ah te teorie spiskowe, normalnie cały świat jest przeciwko nam, miliony osób kombinuje jak nas wychujać i jak dotąd żadnego przecieku nie było.
Zgłoś
Avatar
M................1 2013-05-29, 14:24 1
Nie wiem czy wiecie ale to arabscy uczeni wiele wynalezli. Napewno europa nie byla by tak rozwinieta i byc moze bysmy z kijami za kurami na obiad latali

PS: Jebac szmatoglowych!!
Zgłoś
Avatar
Lang 2013-05-29, 14:40 3
Cwani Amerykanie posadzili samoloty na jakimś zadupiu, wyprowadzili wszystkich pasażerów i rozstrzelali ich metodą katyńską, po czym zdetonowali umieszczone w konstrukcji WTC i Pentagonu ładunki wybuchowe. O wszystkich wiedzieli Żydzi, którzy tego dnia nie przyszli do pracy w WTC. Nikt zaangażowany w spiseg nie pisnął ani słowa, rzecz oczywista.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-29, 15:01 6
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Jeszcze zaden debil nie napisal ze to amerykanie zrobili zamach sami na siebie



A oto i nasz dawno nie widziany kolega Ja-ah-qu-ub-el

Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-29, 15:18
Ja pier-do-lę wy na serio jesteście tacy niedojebani, że wierzycie w te pierdoły na wikisriks i paranormalne.pl oraz masoneriajestwszedzie.pl, a ja myślałem, że teorie spiskowe dotyczą tylko jakiegoś odsetka 0.01% populacji ;D Myliłem się... 0.01% nie wierzy w żadne teorie a pozostali to ciapatofile którzy uważają, że ameryka to zło
Zgłoś
Avatar
nismo 2013-05-29, 15:18
Magik2501 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Ktoś kto pisze o faktach jest debilem w dzisiejszych czasach? Smutne trochę.


Co by nie było faktem, czy mitem, to i tak wolę myśleć że to MUSLIMY SĄ WINNI!!
Zgłoś
Avatar
BooMss 2013-05-29, 15:20
Magik2501 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Ktoś kto pisze o faktach jest debilem w dzisiejszych czasach? Smutne trochę.


A co ty sie tak pizdowato przypierdalasz, więcej kurwa!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-29, 16:10 3
mr_9mm napisał/a:

Czyli mam rozumieć, że wykład amerykańskich władz na temat znalezienia paszportu (jednego z terrorystów), który wypadł z samolotu w trakcie wybuchu i znaleziony został na ulicy, jest prawdziwy?
Ok.



tak samo prawdziwy jak brzoza która zniszczyła 80-tonowy samolot...ale na miejscu amerykańskich władz po prostu sprawdziłbym listę pasażerów

Amerykanie rozjebali pół Manhattanu by dobrać się do złóż kamieni i żwiru w Afganistanie...seems legit
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-29, 16:48 1
Ja-ah-qu-ub-el, te tumany nawet nie wiedzą ile ameryka straciła na tej wojnie. Oni codziennie wydają na nią tyle ile mniej więcej jest warta Warszafka.

U mnie w UK muslimy twierdzą że to juesej zrobiło żeby ich zabijać Każdy debil ma inną teorie.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-29, 17:25 2
Stryjek napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el, te tumany nawet nie wiedzą ile ameryka straciła na tej wojnie. Oni codziennie wydają na nią tyle ile mniej więcej jest warta Warszafka.



A czego można się spodziewać po "geniuszach", którzy wiedzę o świecie czerpią z tv gdzie programówkę układa volksdeutsch pod dyktando putina. Potem takie debile chodzą po świecie i opowiadają, że Włosi przyjeżdżają do Polski szukać pracy, Ameryka chce napaść Polskę a w 39 napadli nas źli Niemcy z rfn wbrew woli dobrych niemców z nrd a ZSRR przyszło z pomocą 2 tygodnie później. Jeszcze czekam aż jakiś debil znajdzie plakaty propagandowe sprzed 40 lat w które uwierzy i zacznie pieprzyć że amerykanie zrzucają stonkę na nasze pola kartoflane i na szczęście biedronki zjadają tych pasiatych amerykańskich sabotażystów bo w końcu są czerwone
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-29, 17:28 1
Ja-ah-qu-ub-el, ja pracowałem z ludźmi 40+ i twierdzili że to ze stonką to prawda



----

Tak w ogóle to USA wydaje na wojnę w afganie 21 milionów... dziennie. Policzcie sobie jeszcze dzieci inwazję Iraku i początek tej wojny. Dużo kasy, nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie