18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Swiat bez problemów
D-Rose • 2014-03-02, 10:35
Taki swiat to ja rozumiem.



PS: Przy okazji mozna byłoby pomiedzy Polską i Francją zrobic basem morza bałtyckiego. Nikt by chyba nie protestował. No moze Turasy bo nie mieliby gdzie na wakacje jezdzic
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-03-02, 13:09 1
@~Dick
Za Gang Olsena zawsze piwo.

Ja bym wolał, żeby zrobić ,,Ocean of Dreams" z UE (nie mylić z Europą).
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-03-02, 13:13
Zajebało lewactwem... Niemcy dobre bo chUjNIA europejska, ale Rosja juz bee.
Zgłoś
Avatar
bobzord 2014-03-02, 13:13 3
Rosja robi dokładnie to samo co USA i USrael z Irakiem ,Afganistanem ,Wietnamem itd... Problem polega na tym ,że wszyscy im przyklaskują. Jeżeli chodzi o Rosję to nagle wszyscy mają wielki ból dupy Pozdrawiam ludzi myślących
Zgłoś
Avatar
rab3it 2014-03-02, 13:15
Sierpem i młotem czerwoną hołotę
Zgłoś
Avatar
peszeq 2014-03-02, 13:17
Sprawdzałem swój korzeń ,nie ma tam niebieskiej rozgwiazdy .Jak pójdę srać to sprawdzę może tam jest!
Zgłoś
Avatar
merh 2014-03-02, 13:18
pozdrawiam czosnkowych zydków. Śmieszny z ciebie trol

bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/tag/oszustwa-zydow/
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-02, 13:20
PiotrekMMA napisał/a:

Zajebało lewactwem... Niemcy dobre bo chUjNIA europejska, ale Rosja juz bee.



Zajebało debilizmem... Niemcy dobre, bo są naszym najważniejszym partnerem gospodarczym i jednym z bliższych sojuszników (także politycznych), ale Rosja już bee, bo nakłada na nas nieuzasadnione embarga, szantażuje gazem itd.

Patrz na gospodarkę, nie na swoich ukochanych pedałków (myśl polityczna na sadisticu jest uzależniona od stosunku do pedałów... I to pomimo faktu, że 70 % ludzi podobno jest biseksualna [tzn. może potencjalnie być pobudzona seksualnie przy kontakcie z tą samą płcią]).

Gospodarka, głupcy!

Btw. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że gdyby nie UE, Polska faktycznie nie mogłaby liczyć na wzrost gospodarczy (który cały czas, mimo wszystko, utrzymuje) - i to nie z powodu dotacji i jakiś tam przepisów, a z powodu ułatwionego HANDLU między Polską a resztą państw członkowskich.
Zgłoś
Avatar
rudolf159 2014-03-02, 13:26 1
Wyskrobany_Płód:chuj ci w pejsy zydzie jebany
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-03-02, 13:32
rudolf159 napisał/a:

Wyskrobany_Płód:chuj ci w pejsy zydzie jebany



Twój dziadek mojemu pejsy czesał wiec szacunek POlski szczeniaku.

Cytat:

Patrz na gospodarkę, nie na swoich ukochanych pedałków (myśl polityczna na sadisticu jest uzależniona od stosunku do pedałów... I to pomimo faktu, że 70 % ludzi podobno jest biseksualna [tzn. może potencjalnie być pobudzona seksualnie przy kontakcie z tą samą płcią]).



Źródło albo idź stąd ekonomisto za 5 groszy.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2014-03-02, 13:36 5
Przecież Rosja jest najbardziej ogarniętym krajem teraz. Reszta to jebane lewactwo.
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-03-02, 13:37 3
Kurwa chłopie co ty pierdolisz! Ruscy jednak wiele dobrego ostatnimi czasy robią... Tępią Ciapaków, stawiają się Hamburgerom, Tępią pedalstwo. To MY POLSKA jesteśmy pizdami... jak nie Rosja to inne niemcy nas pochłoną albo Szwecja...
Tak powinna wyglądać mapa świata a nie bez Rosji...
i.sadistic.pl/pics/c7918902cbb9.jpg
W końcu tylko POLACY wykonali to czego ani Napoleon ani Hitler nie zdołał zrobić -> PODBILIŚMY MOSKWĘ. Tylko teraz Polska to nie Polska... to kraj rządzony od 25 albo i 70 lat przez chuj wie kogo na terytorium dawnej Polski... My jeszcze z zaborów po II WŚ nie wyszliśmy tak na prawdę...
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-03-02, 13:44
@dionizodoros A Unia to na nas kurwa nie nakłąda limitów?
Zgłoś
Avatar
Pandaa 2014-03-02, 13:46
Świat bez problemów twierdzisz ? a gaz skąd weźmiesz...
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-03-02, 13:47
Rosja działa z embargami itp działa za naszą ingerencję w sprawie Ukrainy. Tyle.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-02, 13:48 2
dionizodoros,
Nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz.
Niemcy powinny w geście "sojuszu" wyjść chociażby z symbolicznym gestem jakim jest traktat pokojowy. Bo po II wojnie światowej nie było takiego. A tak powinno się zrobić wedle prawa międzynarodowego.

Wzrost gospodarczy był wyższy w latach 90' niż obecnie,co i tak nie ma znaczenia. Powołując się na "wzrost gospodarczy" obnażasz mocno braki w wiedzy, a reprezentujesz typowe mądrości rodem z TVN. Może wyjaśnisz nam jak w ogóle rozumiesz pojęcie gospodarki i co wpływa na jej wzrost. Jestem ciekaw co wymyślisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie