18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
igorektgk 2016-10-19, 18:54
Całkiem ciekawe.
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-10-19, 19:28 5
W skrócie, tysiące lat spiskowych teorii...dłubiący w uszach nieogolony dziad wysysa z palca pierdoły.

Dodam jeszcze tylko, że wykazuje się wyjątkową ignorancją, a swoje wypociny przedstawia jako fakty.

Dowód, w 9:50 pierdoli o planetach, że gdyby ewolucja istniała, to te bliżej słońca miały by więcej pierwiastów ciężkich, a te dalej lekkich, a tak nie jest bo jest "wrzeciono". hehehe ignorant jebany. Przecież właśnie dokładnie tak jest. Od Jowisza już dalej same gazowe planety.

Do Jowisza tylko planety stałe, kamienne. Fakt posiadania, nieposiadania atmosfery zależy od mnóstwa czynników, a przede wszystkim od masy i posiadania pola magnetycznego. Mars ma dobrą masę ale słabe pole magnetyczne i słońce systematycznie zwiewa mu atmosferę. Merkury może i ma pole mag. ale jest zbyt blisko słońca.

Ignorancja na ignorancji jeździ i ignorancją pogania.
Zgłoś
Avatar
zomos 2016-10-19, 20:59
Tutaj to ten fanatyk przesadził...
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2016-10-20, 17:01
skunt wyśta go wzieli ja sie pytam, obejrzałem kilka jego wypowiedzi i czasem nachodziła mnie rozkmina. ja piejdoje
Zgłoś