18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Gdyby aktorzy przyjmowali proponowane im wszystkie role.

Matrix





Brokeback Mountain





Jakby ktoś nie zauważył: Pierwsze zdjęcia przedstawiają ostateczną obsadę natomiast drugie pokazują, jakby to było, gdyby film był realizowany z obsadą, która była początkowo planowana, ale nie doszła do skutku - najczęściej ze względu na sprzeciw aktorów.

Mała zagadka: kto bez wchodzenia w Wikipedię powie, za co poszedł siedzieć OJ Simpson, pierwszy planowany terminator?

Reszta w komentach.
Zgłoś
Avatar
gandzik 2013-01-16, 11:44 1
OJ poszedł do więzienia za napad bronią w ręku a wcześniej sądzono go (ale uniewinniono) za podwójne morderstwo.
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-01-16, 11:59
czekamy na resztę
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-01-16, 12:41
Chyba będzie tego sporo bo już godzinę czekam
Zgłoś
Avatar
Vct 2013-01-16, 12:42 3
Reszta reszta reszta...
Zgłoś
Avatar
Jason30 2013-01-16, 13:21
W jakich komentarzach ta reszta? Bo w tych nie ma....
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-16, 13:23 34
Wszystko było w jednym poście. Gratuluję moderatorowi, który wyrzucił prawie wszystko, zostawiając tylko 2 filmy i dopisał za mnie ,,reszta w komentach". Zaiste niezwykle inteligentne posunięcie biorąc pod uwagę, że nie zauważyłem tego wychodząc z domu i każdy czekał na resztę z nadzieją, że ją wrzucę a ja dopiero teraz się zorientowałem. Zakładam, że post był za długi i dlatego został skrócony, ale do chuja - używajmy słów i się komunikujmy a nie przyjdzie, wypierdoli 90% tematu, dopisze od siebie ,,reszta w komentach" i zadowolony, bo spierdolił cały temat, który z 2 plakatami nadaje się do wyjebania a nie do pokazania.

Hancock





Aleksander





Constantine





Jerry Maguire





Silence Of The Lambs





American Psycho





Hook





Terminator





Face Off





Air Force One





Meet The Parents





Panic Room





Star Wars



Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-01-16, 14:24 1
Co to, kurwa, jest? Łzawa opowiastka dla pedałów o tym co by było gdyby inny aktor to zagrał? Co to tu robi?
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-16, 14:35 75
Smutas napisał/a:

Co to tu robi?



Wkurwia takich idiotów bez wyobraźni jak ty, którym wydaje się, że mogą decydować, co ma pojawiać się na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2013-01-16, 15:34 7
Smutas, a co by było gdyby Cię matka wyskrobała?
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-01-16, 16:21 25
@up
Tatar
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-01-16, 16:53 3
Imho to tylko "American Psycho" w wydaniu Edwarda Nortona mogłoby pobić oryginał. Reszta dobrze, że nie wypaliła, bo np. Mikołaj Klatka jako Constantine byłby okropny.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-16, 17:09 1
ivra napisał/a:

Imho to tylko "American Psycho" w wydaniu Edwarda Nortona mogłoby pobić oryginał. Reszta dobrze, że nie wypaliła, bo np. Mikołaj Klatka jako Constantine byłby okropny.



Szczerze to Ci powiem, że chętnie bym zobaczył Hancocka z Clooneyem, Matrixa z zawsze dobrym Smithem, Costnera jako prezydenta i Alexander z Crowem.
Zgłoś
Avatar
e................z 2013-01-16, 18:44
z tego co wiem to neo miał być zagrany przez mickey rourke
Zgłoś
Avatar
C................i 2013-01-16, 18:51 5
Nicolas Cage odrzucił jakąś rolę?
Fake!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie