18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Świąteczne obżarstwo
ASAKKU • 2013-12-24, 10:17
Gdy po świątecznym obżarstwie zapalisz papierosa, otworzysz zimne piwko i włączysz Xbox’a pomyśl chwilę o tych, którzy nie mają tyle szczęścia...

O tych z żoną i dziećmi...
Zgłoś
Avatar
Bundy 2013-12-25, 10:44 2
wy małe pindole pewnie co tydzień z kobietą po galeriach, potem mówicie jak bardzo sie kochacie, kumpli to już pare lat nie widzieli, bo kobieta najważniejsza. Tak jest jak pierwsza miłość jest tą ostatnią, człowiek się zakochuje, a potem wszystko porzuca dla swojej wybranki.

Odrobine humoru smutne dziady, porównywać nowotwór do podejscia do kobiet? baba to ma sprzątać i gotować a chłop ma robić na rodzine ale to taka KurwoDupoDziwkolanger ma wiedzieć, jak on jest z nowoczesnej rodziny gdzie sam pierze swoje ciuchy a potem sprząta i gotuje a zona mu hajs napędza.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-12-25, 12:27
Bundy, brawo Rozważne podejście mimo młodego wieku.

śmieszy mnie jak pizdusie spinają dupy w tym temacie bo ja źle babe traktuje
Zgłoś
Avatar
Trepanatio 2013-12-25, 12:30
O tych co odpalą PS3;p
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2013-12-25, 20:19
ci bez żon też ruchają , pierwsza wersja bardziej mi się podoba.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-25, 20:43
Bundy napisał/a:

wy małe pindole



Nie oceniaj innych swoją miarą... mały chujku

Bundy napisał/a:

pewnie co tydzień z kobietą po galeriach, potem mówicie jak bardzo sie kochacie, kumpli to już pare lat nie widzieli, bo kobieta najważniejsza. Tak jest jak pierwsza miłość jest tą ostatnią, człowiek się zakochuje, a potem wszystko porzuca dla swojej wybranki.



Jakoś nie mam z tym problemu. Kobieta to jedno, a przyjaciele to drugie.

Bundy napisał/a:


Odrobine humoru smutne dziady, porównywać nowotwór do podejscia do kobiet? baba to ma sprzątać i gotować a chłop ma robić na rodzine ale to taka KurwoDupoDziwkolanger ma wiedzieć, jak on jest z nowoczesnej rodziny gdzie sam pierze swoje ciuchy a potem sprząta i gotuje a zona mu hajs napędza.



KurwoDupoDziwkolanger. Słabe.
Dalej - Co ma nowotwór do podejścia? Dużo, kurwa.
Bo dopiero gdy pali Ci się dupa wychodzi, który kumpel jest godzien nazwania kumplem (czy przyjacielem) a który związek miał sens podczas jego zawierania, podczas tych x lat jego bytu.

Gość który traktuje Swoją jak ruchadło (przynajmniej dający takie wrażenie) nie ma u mnie szacunku, podobno jak bydło, które swe kobiety po prostu bije.

Także spierdalać i wesołych świąt.
Zgłoś