18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Świąteczny
inf3kkted • 2014-02-24, 22:03
Boże Narodzenie. Zapłakana dwunastoletnia dziewczynka stoi na krawędzi wysokiego mostu i rozważa samobójstwo. Gdy zamierza postąpić naprzód, czuje że coś ją trzyma za kaptur - widzi Świętego Mikołaja.
- Święty Mikołaj?!
- Tak, młoda panienko, czemu jesteś taka smutna w Boże Narodzenie?
- Nie mam po co żyć. Mój tata jest zawsze pijany, moja macocha mnie bije i nienawidzi, jestem prześladowana w szkole, nie mam przyjaciół i powinnam umrzeć...
- Nie martw się mała! Cuda Świąt są prawdziwe! Gdy wrócisz do domu, Twój tata nie będzie już nigdy pił, macocha Cię przeprosi za całe zło i będzie dobra jak mama, będziesz mieć przyjaciół, pieska i wspaniałe życie!
- Rety, niesamowite! - krzyczy dziewczynka - To naprawdę cud, Święty Mikołaju! Dziękuję! Mogę Ci się jakoś odwdzięczyć?
- No, jest jeden drobiazg... Robiłaś kiedyś loda?
Mikołaj zdejmuje spodnie i instruuje zszokowaną dziewczynkę, która zaczyna masować jego śmierdzącego, starego, spuchniętego, owłosionego kutasa, następnie wpycha jej go do gardła, gęsty strumień spermy zalewa jej usta gdy jego jądra obijają się o jej brodę a nos brodzi w brudnych włosach łonowych. Dziewczynka kończy i wymiotuje na ziemię, z łzami w oczach.
- Nie martw się, przyzwyczaisz się.. Ile masz lat?
- Dwanaście - wykrztusza dziewczynka.
- Masz dwanaście lat i wciąż wierzysz w Mikołaja, głupia kurwo? - odpowiada pedofil, śmiejąc się obrzydliwie, uderza ją w twarz i odchodzi w mroczną lodowatą noc.
Zgłoś
Avatar
Nyczu99 2014-02-25, 2:35
Nie wiedziałem że Mikołaj się tak szybko spuszcza.
Zgłoś
Avatar
rafa97 2014-02-25, 7:49 1
To mial być kawal czy sex opowiadanie dla pedo zboczkow, jakich jak widze tu nie brakuje?
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-02-25, 8:18
Jakie to prawdziwe. Takie życiowe.
Zgłoś
Avatar
Butter 2014-02-25, 9:48
Biorąc pod uwagę obecne infantylne skurwienie młodzieży, historia całkiem realna.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-02-25, 10:50
Bardzo marna przeróbka znanego dowcipu.
Zgłoś
Avatar
Nerd 2014-02-25, 11:51 2
Był sobie wędkarz, który był biedny. Pewnego razu złowił złotą rybkę:
- Jeśli mnie wypuścisz spełnię Twoje życzenie.
- Hmmm, jestem biedny, chałupa mi się sypie, żona brzydka, auto to szrot...
- Nie martw się! Jak wrócisz do domu to wszystko się zmieni!
Gość wraca do domu a tam - szok! - nowa willa 2 piętrowa, nowy mercedes przed garażem, żona 20-stka (piękna), wyciąg z konta a tam 20 mln $. SZOK!!! Gość nie wiedział co zrobić, to poleciał nad staw, wołał rybkę, aż w końcu przypłynęła.
- Rybko, jak mam się odwdzięczyć?
- Wiesz... już dawno TEGO nie robiłam, może byśmy my razem...no wiesz...
- Ale jak?! z rybka?!
- Nie no na ten czas mogę się zmienić w dziewczynę, jednak przez to ze spełniłam dla Ciebie życzenie mogę zostać tylko 12-latka.
I TAK TO BYŁO WYSOKI SĄDZIE A NIE TAK JAK MÓWI TA SMARKULA!
Zgłoś
Avatar
Yosuro18 2014-02-25, 23:13 1
Magsurf napisał/a:

Jak fapnałem to jestem pedofilem?


Nie, jesteś japończykiem.
Zgłoś
Avatar
Ymirrr 2016-03-18, 12:10 172
Pewnemu kolesiowi, kiedy był w klubie, zachciało się sikać. Poszedł do kibla, stanął przy pisuarze i zaczął robić swoje. Obok siebie zauważył karła, który załatwiał się do mniejszego pisuaru. Z zaskoczeniem zauważył, że karzełek ma olbrzymiego kutasa. Facet nieśmiało zapytał:
- Hej, wiem że to może dziwnie zabrzmieć, ale jak to możliwe, że ktoś tak mały ma tak wielkiego chuja?
Karzeł na to:
- Widzisz kolego, ja nie jestem zwykłym karłem, ale magicznym krasnoludkiem! Wypowiedziałem życzenie i kutas mi wyrósł. Jeżeli chcesz to też mogę ci takiego sprawić.
- Naprawdę?
- Jasne! Ale jest jeden warunek. Musisz dać mi się wyruchać.
Gość zastanawia się chwilę i w końcu mówi:
- Za takiego kutasa to niewielka cena...zgoda!
Staje na czworaka, krasnoludek zachodzi go od tyłu i zaczyna ruchać. Podczas stosunku pyta się:
- A tak w ogóle to jak masz na imię?
- Romek.
- A ile masz lat?
- Trzydzieści.
- Wiesz co, Romek? Nie jesteś już trochę za stary na to żeby wierzyć w krasnoludki?
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2016-03-18, 12:47 26
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2016-03-18, 21:51
@up "To uczucie" kiedy komentarz do tematu jest lepszy od rzeczonego suchara. Aż z sentymentu sobie zaraz całość obejrzę
Zgłoś
Avatar
T0B1 2016-03-18, 23:00
Kaczorowy napisał/a:

@up "To uczucie" kiedy komentarz do tematu jest lepszy od rzeczonego suchara. Aż z sentymentu sobie zaraz całość obejrzę


Jakiego suchara? Dobry dowcip, nie narzekaj.
Zgłoś
Avatar
Kaczorowy 2016-03-18, 23:53 2
@up - no tak - trzecie pokolenie już go odkrywa. Ja to słyszałem jak Jaruzelski był prezydentem.
Zgłoś
Avatar
SpijaczWymiotów 2016-03-19, 1:30
Oryginał był z małą dziewczynką i ciut inaczej to szło...
Zgłoś
Avatar
SedeS 2016-03-19, 1:52 1
Jeśli zamiast baby przychodzącej do lekarza opowiadasz o kobiecie, która przyszła do doktora to niestety... to nadal jest ten sam żart.

sadistic.pl/swiateczny-vt273040.htm
sadistic.pl/chlopaczek-cfaniaczek-vt306678.htm3372617
Zgłoś