18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
DuckDodgers 2013-05-22, 19:45
herbalix napisał/a:


nic się nie martw, za 20 lat sprowadzisz sobie taką furę z niemiec.



Za 20 lat te auta już nie będą istnieć takie są genialne
Zgłoś
Avatar
Panko 2013-05-22, 19:53
kolejny super bajer do naprawy zaraz po gwarancji - w promocyjnej cenie za jedyne 3999
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-05-22, 19:57
Takich bambrów z paskiem ledów o mocy jak jedna lampka choinkową powinni na kontroli chwycić z luxometrem(miernikiem poziomu światła) i jebnąć mandat bo i ile pamiętam światło do jazdy dziennej powinno świecić z mocą MIN. 50% świateł mijania.
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-22, 19:59 1
Wszyscy placza ze drogie i narzekaja jak to Polacy kurwa, z niczego nie potrafia sie cieszyc pesymisci do chuja.
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-05-22, 20:03
Jak to może nie oślepiać, jak to w huj do góry świeci?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-05-22, 20:06
No i kurwa sie wkurwiasz cala droge bo myslisz ze ten ciul za toba caly czas ci mryga ;d
Zgłoś
Avatar
KotNaKacu 2013-05-22, 20:06
czekałem na jakiś wypadek , w sumie różnicy nie widze między pokazywanymi światłami . Sadystyczne w chuj. ;/
Zgłoś
Avatar
pinio09 2013-05-22, 22:17
xarkons napisał/a:

Wszyscy placza ze drogie i narzekaja jak to Polacy kurwa, z niczego nie potrafia sie cieszyc pesymisci do chuja.



No i dobrze, że narzekają. Za to Ty kurwa łykasz wszystko jak pelikan, do warsztatu pewnie jedziesz bo Ci kierunkowskaz nie działa, a chuj płacisz 2,5 tyś. A bo panie, pan nie wie ile to roboty było, bo niby świtało, a tu się okazało, panie co to się nie okazało. No i koniec końców to jak skończyliśmy ze skrzynią biegów, to już można było składać, ale panie ileśmy się narobili. No a Ty co? Oj panie złoty, przecież ja zginąć mogłem, dziękuje i rączki, a przy okazji fiuta ucałuje, a jak będzie pan w okolicy to proszę śmiało nawet z połykiem...
No kurwa nie wiem czego się spodziewałeś po stwierdzeniu 'jak to Polacy', chociaż z wielkiej litery, chwała Ci za to.
Zgłoś
Avatar
bloodyfinger 2013-05-22, 22:25
Weźcie zluzujcie z tymi światłami mijania w dzień bo to pic na wodę. Tu parę faktów: www.dadrl.pl .
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-22, 23:05
pinio09 napisał/a:



No i dobrze, że narzekają. Za to Ty kurwa łykasz wszystko jak pelikan, do warsztatu pewnie jedziesz bo Ci kierunkowskaz nie działa, a chuj płacisz 2,5 tyś. A bo panie, pan nie wie ile to roboty było, bo niby świtało, a tu się okazało, panie co to się nie okazało. No i koniec końców to jak skończyliśmy ze skrzynią biegów, to już można było składać, ale panie ileśmy się narobili. No a Ty co? Oj panie złoty, przecież ja zginąć mogłem, dziękuje i rączki, a przy okazji fiuta ucałuje, a jak będzie pan w okolicy to proszę śmiało nawet z połykiem...
No kurwa nie wiem czego się spodziewałeś po stwierdzeniu 'jak to Polacy', chociaż z wielkiej litery, chwała Ci za to.


Nie wiem po co tak placzesz to zwykle swiatelka a placzecie jakby sie swiat rozpadal. Wyolbrzymiacie, kazdy robi co chce i jak chce, skad mozesz wiedziec ze lykam wszystko jak pelikan. Moje stwierdzenie bylo takie "o swiatelka ktore nie oslepiaja fajnie" a wiekszosc zaraz tu lamentuje jakie to kurwa drogie. Nikt was nie zmusza do kupna.
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2013-05-22, 23:59
W polsce wystarczy wyłączyć po prostu tzw. "długie" jak się za kimś jedzie i już nikomu po szybach nie napierdala. Chyba, że się jest pizdą i nie umie świateł wyregulować, ale i na takich ostrym hamowaniem sposób się znajdzie, spryskiwaczem z tylnej szyby i przeciwmgielnymi. Gwarantuję, że sobie delikwent zapamięta na całe życie. Czyżbym podał przepis jak zaoszczędzić kilkaset złotych?
Zgłoś
Avatar
Shievel 2013-05-23, 0:10
Nie wiem czy wiecie ale w najnowszym BMW Serii 7 jest już to montowane w standardzie Także Opel niczym nie zaskakuje.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-05-23, 2:09
BulletRide napisał/a:

Zajebiście. Załóżmy, że kupiłem to gówno i wydałem masę piniądzów ... co z tego mam ?
Nie oślepiam innych ale inni dalej oślepiają mnie. Fucking genius. Równie dobrze mógłbym te pieniądze rozdać przypadkowym osobom na parkingu.



jestes idiotą. to na początek.

a na koniec podpowiem Ci po chuj takie światła.
żebyś mógł sobie doświetlać pobocze 'długimi' nie oślepiając przy tym kierowców jadących przed Tobą.
Zgłoś
Avatar
b3mol 2013-05-23, 5:41
Prawda jest taka...
Po przegladach nie powinno oslepiac, bo panowie mechanicy powinni nam ustwic swiatelka...
Teraz...
Polowa ludzi ze wsi zapierdala czy to golfen czy ciagnikiem bez badan i wali jak latarnia na morzu.
Druga sprawa...
Jak jebniesz w dobra dziure (a w PL ich malo nie jest) to i sie lampa przestawi... wiec trzeba leciec ustawiac.

Jak czujny kierowca i widzi co sie dzieje ze swiatlami to ustawi (ja jak jade sam to 0.... ale jak juz mi baba wsiadzie albo dzieciak to przestawiam na 1 albo 2...) Aczkolwiek bynajmniej nie zawsze itp ! xD
Zgłoś
Avatar
kamik306 2013-05-23, 10:41
Tak tak, niech Opel już przestanie kombinować, bo te jebane insignie z xenonami- każda jedna oślepia, znacznie bardziej niż wszystkie inne auta.

Mi się bardziej podobają w Lexusie dzienno nocne, albo nowej Audi, pomimo tego, że fanem niemieckiej motoryzacji nie jestem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie