18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Ukasz995 2024-01-29, 17:57 2
Ja wpłaciłem za jarka i za ojca z Torunia
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-01-29, 19:15 5
Janusz_k napisał/a:

Acha i to jest wina Owsiaka? za gradobicia też jest winny?



I tylko to wyłowiłeś? Z całego tekstu? Tak wina owsiaka bo łatwo kupić sprzęt i czesc pieniędzy ukryć w niejasnych okolicznościach mając rozne organizację, spółki niż naprawdę pomóc. Tak część środków ginie, sprzęt jest idioci sie cieszą jak pedały na paradzie równości. Powtórzę ---> otwieram zbiórkę wpłać mi 100mln nawet za 90mln kupie sprzęt. I kiedy mowie otwarcie ze 10mln zabiorę dla siebie bo powiem naiwnym żeby za mnie zbierali kase to wpłacisz? Czy będziesz się pruć? Takie właśnie bezmózgi są w naszym kraju.... Kurwa tekst na setki słów, a ten mi z gradobiciem wylatuje... A cala służba zdrowia... To te jego maszynki są jak posypywanie gówna pudrem. Jednak to już inny temat jak kuleje to wszystko.

GRAWER47 napisał/a:

Chociażby mnie... owsiak to j***ny złodziej i malwersant..
aż sie zalogowałem aby dać piwo. Trzymaj się tam ty wyzyskiwaczu pracujących mas i oby skarbówka nigdy nie dowiedziała się o twoim istnieniu.



Dzięki, dzięki kontrolę są regularne nie ma co sie martwic . Pamiętaj szaraków pilnują bo jak powiedziała osoba tam pracująca. Łatwiej złapać i wyegzekwować pieniążki od małych niż udowodnić i doprowadzić kolosa do sądu i wymusić spłatę. To jest oficjalnie powiedziane tam.
Zgłoś
Avatar
olas 2024-01-29, 19:16
Jebać biedę.

Nie wystraszysz psów petardami jeśli nie będzie ich na hali stonks
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-01-29, 19:45
Powinna być zbiorka WOŚP na nową nogę Velture
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-29, 20:33
Nie wieże w to co widze.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2024-01-29, 21:05 1
pedalstwo samo si wykończy! szkoda że tak długo to potrwa! wośp to wstyd na cały świat!
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-01-29, 21:09 3
Oo powinien Jurek zbierać na leczenie bólu dupy - wielu z tąd by skorzystało
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-29, 21:59
olas napisał/a:

Jebać biedę.
Nie wystraszysz psów petardami jeśli nie będzie ich na hali stonks



Seba, przerwa ci się kończy. Idź sprzątać kible po irolach
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-29, 22:20 1
Halman napisał/a:

a wy wpłaciliście owsiakowi?



Pojebało cię?
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-01-29, 23:28
smc napisał/a:

Nie wieże w to co widze.



Bo jeśli wieża jest wysoka to słabo widać co jest na dole.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-30, 0:40 1
ProVVe napisał/a:

Chociażby mnie... owsiak to jebany złodziej i malwersant... Ale ok chuj. Daj mi 100mlz kupie za 80mln sprzęt a 20mln powiem, że w sumie to na organizację i na festiwal i na chuj wie co

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-01-30, 6:23 4
majeńka napisał/a:

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.



A Bolek nie donosił tylko opowiadał anegdoty o kolegach
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-01-30, 6:52 1
turor napisał/a:

A Bolek nie donosił tylko opowiadał anegdoty o kolegach



A jaruś na kucyku z szabelką walczył o niepodległiść

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-01-30, 10:12 4
majeńka napisał/a:

Przez lata PiSuary go prześwietlali od każdej możliwej strony. To że nie znaleźli nic za co mogliby go udupić dowodzi że Owsik złodziejem nie jest.



No właśnie znaleziono i mowilem wyraznie napisałem co zrobil aby nie wyszlo na jaw... Jego zona zawiesila/zamrozila dzialalnosc i otworzyla kolejna spolke corke... Czytaj czlowieku ze zrozumieniem..., A to, że w WOSP samym w sobie nie znaleźli, nie znaczy że jest niewinny.... Wykorzystuje luki prawne, meandruje między przepisami, uzywa osób trzecich, wykorzystuje znajomości i koneksje po tatusiu etc etc...
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2024-01-30, 11:54 2
ProVVe napisał/a:

No właśnie znaleziono i mowilem wyraznie napisałem co zrobil aby nie wyszlo na jaw... Jego zona zawiesila/zamrozila dzialalnosc i otworzyla kolejna spolke corke... Czytaj czlowieku ze zrozumieniem..., A to, że w WOSP samym w sobie nie znaleźli, nie znaczy że jest niewinny.... Wykorzystuje luki prawne, meandruje między przepisami, uzywa osób trzecich, wykorzystuje znajomości i koneksje po tatusiu etc etc...



Taaak a pisiory z całą machiną sądowo prokuratorską tego nie wywąchały a ty " pies tropiciel" szybko to rozpracowałeś i tu opisujesz - brawo .



Zgłoś