18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
POLSKA PANY!

W dniach 14-16 marca, światowe gwiazdy gier komputerowych przyjadą do Polski zmagać się, w wielkim finale, ósmego sezonu Intel Extreme Masters, o łączną pulę nagród sięgającą 250 000$. To olbrzymia zasługa atmosfery, jaka udzieliła się wszystkim sympatykom e-sportu, podczas styczniowej edycji Intel Extreme Masters, w katowickim Spodku.

Impreza w Katowicach zakończy serię turniejów, które odbędą się w Szanghaju, Nowym Jorku, Singapurze oraz Sao Paulo. Największe gwiazdy e-sportu będą rywalizować w League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych, podczas katowickiego turnieju wyniesie aż 250 000$.

Spodek najgorętszą cyberareną świata

Po raz pierwszy finały Mistrzostw Świata nie zostaną rozegrane na targach CeBIT w Hanowerze. Wszystko za sprawą gigantycznego sukcesu jaki odniósł przystanek IEM w Katowicach, rozegrany w styczniu tego roku. Turniej odwiedziło wtedy 50 000 fanów, a transmisję internetową ESL TV, w siedmiu językach, obejrzało ponad pięć milionów widzów z 178 krajów. Ponownie w całe przedsięwzięcie zaangażowane będą władze miasta, w tym prezydent Katowic, Pan Piotr Uszok.




źródło: esl.eu/pl/news/225816
Zgłoś
Avatar
Shanne 2013-07-24, 12:40
Znów jade do hanysowa na iema
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-07-24, 12:45 1
Byłem na tej imprezie, siedziałem i patrzyłem jak mistrzowie świata napierdalają w lola przez pare dni po 7h. I było super, emocje na wysokim poziomie. Jedna z lepszych akcji miała miejsce właśnie w Katowicach, jak ktoś lubi lola to pewnie kojarzy akcje xPeke i jego Kassadina, która dosłownie zatrzęsła spodkiem
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-07-24, 12:46 17
Boże sadystów, widzisz i nie grzmisz... Gimbusy mają wakacje, wchodzą na sadola, wstawiają gówno, a inne gimbusy stawiają mu piwa. Tak upadły demotywatory, tak upadł kwejk, tak upada sadistic
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-07-24, 12:50
Z chęcią się wybiorę, przynajmniej na finał, już czuje te 9 godzin pociągiem w jedną stronę .
Na ostatnim finale IEM - w Hannoverze - byłem i dobrze się bawiłem, więc teraz warto znowu pojechać.
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-07-24, 12:52
eSport jest także sportem, jak sama nazwa wskazuje. Argumenty typu: "sport to tylko ćwiczenia" czy "sportem nie są gry bo to tylko siedzenie przed kompem" można rozbić o kant dupy. Szachy są sportem, a jakoś nie trzeba tam ćwiczyć kondycji i podnosić ciężarów.Oni tam sporo trenują żeby osiągać wyniki i zarabiać pieniądze.Idealnym przykładem są Artur Bloch,Grzegorz Kominicz czy Marcin Wieczorek którzy reprezentują Polskę na arenie SC2, i to z dość niezłymi efektami.
Zgłoś
Avatar
baztien90 2013-07-24, 12:53
poskramiacz napisał/a:

Boże sadystów, widzisz i nie grzmisz... Gimbusy mają wakacje, wchodzą na sadola, wstawiają gówno, a inne gimbusy stawiają mu piwa. Tak upadły demotywatory, tak upadł kwejk, tak upada sadistic

tak, tak. wszyscy jestesmy gimbusami
Zgłoś
Avatar
ElectronicArts 2013-07-24, 12:54
MyM teraz bardzo przykoksili w lola. Nasza polska drużyna jest bardzo mocna i liczę aby wygrali w Szangchaju jak i w Katowicach. Chłopaki reprezentują b. wysoki poziom i łamią stereotypy "POLAND NOOBS CRYING KIDS FEEDERS AFKERS ITP ITD" Wygrywają z najlepszymi drużynami ze świata wym. "Fnatic" "Gambit Gaming" "SK Gaming" "Evil Geniuses" <--- jedne z czołówki. W piłce nam nie wychodzi, ale w E-sporcie Polacy są zajebiści. Miłego dnia ludzie nie obrzucajcie się nawzajem błotem, jesteśmy z jednego kraju i wszyscy prawdziwi Polacy to nasi bracia i siostry. :]
Zgłoś
Avatar
Bigmen 2013-07-24, 13:02
@up oni weszli ze swiezoscia na arene lola, ale teraz im idzie gorzej, bo sie inni do nich przyzwyczaili.

@poskramiacz dlatego to jest w innych czarnosciach i mozesz kliknac zeby to ignorowac.

Odnosnie poprzedniej imprezy chyba byly jakies incydenty z gazem pieprzowym.

Odnosnie CS:GO, 1.6 , ludzie mowia ze GO to gowno, a nigdy nie grali na steam w 1.6.
Zgłoś
Avatar
hajtkol 2013-07-24, 13:08
H88tman napisał/a:

@hajkol- chuj mnie obchodzi opinia "zawodofców". CS 1.6 grywalnością niszczył te GO pod każdym względem.



Jakieś konkrety?
Zgłoś
Avatar
NoFacee 2013-07-24, 13:13
Ja czekam na jakiegoś lana w BF3 w Polsce, bo na imprezy tego typu w niemczech czy francji mnie nie stać.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-07-24, 13:14 2
Nazywanie to sportem jest bardzo naciągane. Sport od setek lat kojarzył się z ciałem, kondycją, siłą, ciężkimi treningami, a oni tylko siedzą na dupie. To tak samo jak szachy nazwać sportem, więc niech pozostaną przy 'esporcie'.
Zgłoś
Avatar
Hymphh 2013-07-24, 13:21 1
@up takie pierdolenie jest głupie. Mówisz o ciężkich treningach, a pewnie nie masz pojęcia, ile czasu trzeba spędzić "siedząc na dupie", żeby osiągnąć przynajmniej połowę tego, co osiągają ludzie grający na takich turniejach. Dla mnie to i tak po części sport, a przynajmniej w naszym kraju dużo ciekawszy, niż nasza zajebista piłka nożna ...
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-07-24, 13:28
Po co gracze w 0:12 mają dwie pary słuchawek?
Zgłoś
Avatar
epolakko 2013-07-24, 13:33
Lubię gry, ale robienie z nich sportu to po prostu kurwa przesada, zawsze pamiętałem sport jako ten który wciąga m. in. dzięki adrenalinie, dzięki temu że musisz cholernie uważać, żeby nie nabawić się jakiejś kontuzji. Najwidoczniej teraz modne jest mieszanie świata wirtualnego z rzeczywistym, tak dla tych cip, które boją się wyjść z domu.

Co do najnowszego CS miałem nadzieję, że w końcu odkryją w granatach pewną komedie ale niestety nie. Kilkukilogramowy metalowy granat odbija się jak kauczukowa piłka od ścian. Ta sama sytuacja z koktajlami Mołotowa w szklanych butelkach(TT), które nie rozbijają się o ściany.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-07-24, 13:42 1
@Jarrt
To nie do końca dwie pary słuchawek, w uszach mają tzw 'pchełki' jako słuchawki główne, na uszach mają nauszniki wygłuszające, takie jakich używa sie np w przemysle ciężkim, żeby wygłuszyć hałas dobiegający z otoczenia. A te co mają na szyi nieużywane że tak powiem to forma reklamy i designu zawodników
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie