18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-26, 20:03 1
maryja dawała dupy komu popadnie, a pozniej, ze niby dziewica... juz to widze, koledzy na wojnie mowili, ze miala pizde jak wiadro
Zgłoś
Avatar
Tigron 2013-12-26, 20:41 2
Napieprzacie na ta religie jakby ch*j wie co wam robila. Przekaz wiary chrzescijanskiej nie ma w sobie nic zlego. Malo tego - nie ma zadnych rzeczy ktore moglyby przeszkadzac takze ateistom. Jakie krzywdy wam wyzadzila ta religia, ze sie dopieprzacie do wiarygodnosci? Bibla to zbior przypowiesci, ktore ni ch*j nie powinny zostac odczytywane doslownie. Maja naprowadzac zycie ludzi na droge moralnosci i wzajemnego zycia w zgodzie.
Zgłoś
Avatar
air_jordan_show 2013-12-26, 21:01 3
bloodwar napisał/a:

Nie ma co się spinać - powszechnie wiadomo, że Biblia to zbiór bajek i mitów które mają z historią Ziemi tyle wspólnego co Wujek Adolf z miłością do Żydów a sam Jezus, mimo że może faktycznie żył i umarł na krzyżu to nie posiadał żadnych nadprzyrodzonych mocy (poza umiejętnością dobrego sprzedawnia ściemy łykającym wszystko jak pelikany młodym buntownikom)



dobrze piszesz kolego
Zgłoś
Avatar
WujekAdolf 2013-12-26, 21:08 2
bloodwar napisał/a:

Nie ma co się spinać - powszechnie wiadomo, że Biblia to zbiór bajek i mitów które mają z historią Ziemi tyle wspólnego co Wujek Adolf z miłością do Żydów a sam Jezus, mimo że może faktycznie żył i umarł na krzyżu to nie posiadał żadnych nadprzyrodzonych mocy (poza umiejętnością dobrego sprzedawnia ściemy łykającym wszystko jak pelikany młodym buntownikom)



Czuję że zostałem wywołany do tablicy. Także śpieszę z sprostowaniem, ja ich kochałem tylko oni mnie zdradzili!!
Zgłoś
Avatar
kosa2221 2013-12-26, 22:54 5
Obrzucajcie gównem chrześcijaństwo, przecież to takie modne, przecież łatwo zapomnieć o tym że ta religia daje fundament moralny człowiekowi i dawała go na przestrzeni tysiącleci, pokazywała postępowanie jak człowiek a nie jak skurwiel. Łatwo zapomnień, że ludzie za komuny w kościele znajdowali nadzieję i zalążek wolności.

Sory za ból dupy ale wkurwia mnie, że ludzie tak bardzo poddają się nagonce na kościół, co powoduje rozpierdalanie pewnych wartości bo chyba na tym polega bycie dobrym człowiekiem, żeby przestrzegać te 10 przykazań, które nie dotyczą tylko chrześcijan ale ogólnie pewnych moralnych postaw..

A Biblie inteligentny człowiek interpretuje żeby wyciągnąć z niej jakieś wnioski a idiota traktuje dosłownie, żeby potem innych wkurwiać i wyzywać od ciemnoty wierzącej w zabobony.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-26, 23:03
To widać, historią się nigdy nie zajmowałeś. Nagonki żadnej nie ma ale ty widzisz, co chcesz widzieć.

Dyskusja jak z pustą flaszką. Flaszka wie, że jest pusta. A ty masz nadzieję, że się w cudowny sposób napełni.

Gównem jeśli ktoś tu rzuca, to jesteś właśnie ty.
Zgłoś
Avatar
Shavot 2013-12-26, 23:43
O to mi chodziło dodawając ten komiksik.
Flejm matołów

CHRISTIANI AD LEONES
Zgłoś
Avatar
Atrax 2013-12-27, 3:20 3
bloodwar napisał/a:

Nie ma co się spinać - powszechnie wiadomo, że Biblia to zbiór bajek i mitów które mają z historią Ziemi tyle wspólnego co Wujek Adolf z miłością do Żydów a sam Jezus, mimo że może faktycznie żył i umarł na krzyżu to nie posiadał żadnych nadprzyrodzonych mocy (poza umiejętnością dobrego sprzedawnia ściemy łykającym wszystko jak pelikany młodym buntownikom)



Wiem jedno, w dupie byłeś i gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
Shavot 2013-12-27, 8:39 3
Atrax napisał/a:



Wiem jedno, w dupie byłeś i gówno widziałeś



A tu drogie dzieci macie argument typowego katolika.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-12-27, 9:00 3
Shavot napisał/a:



A tu drogie dzieci macie argument typowego katolika.


Bo jak gimboatol pierdzieli głupoty i jedzie po czymś, co go nie dotyczy to wszystko spoko i chwała tolerancji, nie?
Ale jak ktoś broni tego co uważa za ważne to jest "jebany zacofany katol-cirmnogród XDDDDDD"? Mentalność Kalego?
A teraz kurwa mózg ci się zlasuje z nadmiaru logiki i będziesz tylko wypisywać "ból dupy".
Jesteście żałośni i nie ma nawet sensu z wami gadać, bo jeden z drugim przeczyta góra jedną wypowiedź guru ateuszy i klepie ją do zesrania-a argumentów ZERO.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-12-27, 9:08 2
@McMerci - no dobra, ale jakim argumentem, panie "Mam 18 lat, ale wierzę w bajki dla dzieci i mimo to uważam się za guru intelektualne", jest argument "w dupie byłeś gówno widziałeś"? Do czego on się odnosi, kogo ma i do czego przekonać? W przedszkolu dzieciaki rozmawiają na wyższym poziomie, więc uwaga @Shavo'ta jest całkiem zasadna: jeżeli ktoś ma zamiar "walczyc" z intelektem i postępem to niech walczy jego bronią - przedstawiając dowody na to, że przeniesienie świętowania urodzin jakiegoś chłopca z lipca na grudzień miało sens inny niż zniszczenie wiary pogańskiej i ich tradycji, może udowodnienie że jest jakaś logika w oszukiwaniu setek pokoleń katolików i zmuszania ich do celebrowania w okreslony dzień czegoś, co miało miejsce w całkiem inny dzień (co podważa wiele dogmatów kościoła np. niejedzenie mięsa w piątek - bo skoro przenieśli Boże Narodzenie to może i piatek nie był dniem śmierci Jezusa, może to był np, wtorek, więc jeżeli jemy mięso we wtorek to zamiast do Bozi pójdziemy (nieświadomie) do diabełka). Poza tym odwieczny argument: skoro kłamali z tym, może kłamali ze wszystkim? Może jakieś dowody, choćby najmniejsze, że Bozia ma boskie siły i wpływa na nasze życie? W czym religia katolicka jest lepsza od tysięcy innych wierzeń które powstały odkąd zeszliśmy z drzewa? Jakakolwiek dyskusja z argumentami i podważaniem ich dowodami? Hę??? A jeżeli nie jesteś w stanie przedstawić takich dowodów, nie jesteś w stanie prowadzić dyskusji bez przekleństw, a mimo to upierasz się, by oddawać cześć jakiemuś bożkowo to rób to w zaciszu swojego domu i nie próbuj przekonywać do tego innych, zwałaszcza metodami "jesteście wszyscy kurwa żałosne debile" bo nie wystawiasz w ten sposób najlepszego świadectwa swojemu intelektowi
Zgłoś
Avatar
Shavot 2013-12-27, 9:41 1
MCMerci napisał/a:


Bo jak gimboatol pierdzieli głupoty i jedzie po czymś, co go nie dotyczy to wszystko spoko i chwała tolerancji, nie?
Ale jak ktoś broni tego co uważa za ważne to jest "jebany zacofany katol-cirmnogród XDDDDDD"? Mentalność Kalego?
A teraz kurwa mózg ci się zlasuje z nadmiaru logiki i będziesz tylko wypisywać "ból dupy".
Jesteście żałośni i nie ma nawet sensu z wami gadać, bo jeden z drugim przeczyta góra jedną wypowiedź guru ateuszy i klepie ją do zesrania-a argumentów ZERO.



Czemu Ty się tak rzucasz jak karp, któremu ktoś wsadził piórko w dupę? Sam szczekasz o argumenty, a żadnych nawet najmniejszych nie wysuwasz. Nigdy nie użyłem w tym temacie zwrotu "ból dupy", ale teraz muszę bo widocznie cierpisz na rzeczoną przypadłość. Jesteśmy żałośni i nie ma sensu z nami gadać. Typowe biadolenie katola.
Napisz cokolwiek o swojej religii to ja Ci udowodnię, że jesteś w błędzie i przez całe Twój cały cebulaczy żywot kościół i księża rżną Cię w ucho jak ciapak koze.
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-12-27, 12:54 1
Shavot napisał/a:



Czemu Ty się tak rzucasz jak karp, któremu ktoś wsadził piórko w dupę? Sam szczekasz o argumenty, a żadnych nawet najmniejszych nie wysuwasz. Nigdy nie użyłem w tym temacie zwrotu "ból dupy", ale teraz muszę bo widocznie cierpisz na rzeczoną przypadłość. Jesteśmy żałośni i nie ma sensu z nami gadać. Typowe biadolenie katola.
Napisz cokolwiek o swojej religii to ja Ci udowodnię, że jesteś w błędzie i przez całe Twój cały cebulaczy żywot kościół i księża rżną Cię w ucho jak ciapak koze.


I zaś ciskasz gówna jak pawian. Nie chodzi mi o udowadnianie "moja prawda jest najmojsza". Chuj mi do tego co ty myślisz ALE także chuj CI do tego co ja myślę. A większość ateuszy chyba za cel obrało sobie gnojenie a potem płacz i okrzyki "łolaboga! Na ateistów robią nagonki"
Zgłoś
Avatar
Shavot 2013-12-27, 13:27
MCMerci napisał/a:


I zaś ciskasz gówna jak pawian. Nie chodzi mi o udowadnianie "moja prawda jest najmojsza". Chuj mi do tego co ty myślisz ALE także chuj CI do tego co ja myślę. A większość ateuszy chyba za cel obrało sobie gnojenie a potem płacz i okrzyki "łolaboga! Na ateistów robią nagonki"



Ale ja chciałem Ci logicznie wyłożyć krok po kroku, nie ciskać jak pawian. Widzę, że z Tobą nie ma co dyskutować bo jesteś jeszcze za chudy w uszach i zbyt MC.
Nic sensownego nie piszesz tylko próbujesz mnie w mało elokwentny sposób obrazić. Nikt nie płacze poza Tobą. Wymyślasz jakieś debilizmy. Jeśli Ci chuj do tego co myślę to po co się tu w ogóle dziecko wypowiadasz?
Zgłoś