18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
areooreo 2023-11-03, 0:32
piwko by było gdyby ten w czarnym poprawił , babka spojrzała się w lewo i chuj i tak weszła
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-11-03, 0:53
motylekwbrzuchu napisał/a:

ghark napisał/a:

A gdzie Ty tu jednokierunkową widzisz? Przecież lewym pasem auta w drugą stronę jada

A gdzie ja o jednokierunkowej pisałem? O jednej sytuacji już tu pisałem, omijałem stojący autobus i wylazł mi gówniak. Ta druga to: gdy jeździłem do pracy, w jednym miejscu o konkretnej godzinie tworzył się spory korek. Omijałem go na 3 sposoby: chodnikiem po prawej stronie, "pod prąd", lub chodnikiem po lewej stronie. Jechałem wtedy "pod prąd" i wylazła kobita. Chciała dzwonić po policję, ale jej wytłumaczyłem, że nie było tam przejścia dla pieszych i jeszcze jej przyjebią mandat.



I wyszło szydło z wora, że motylek w dupie ma dwa nicki

Swoją drogą, baba popatrzyła zgodnie z wewnętrznym imperatywem, który brzmi: spójrz w lewo, więc spojrzała... w prawo
Zgłoś
Avatar
Sznita 2023-11-03, 6:30 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

A gdzie ja o jednokierunkowej pisałem? O jednej sytuacji już tu pisałem, omijałem stojący autobus i wylazł mi gówniak. Ta druga to: gdy jeździłem do pracy, w jednym miejscu o konkretnej godzinie tworzył się spory korek. Omijałem go na 3 sposoby: chodnikiem po prawej stronie, "pod prąd", lub chodnikiem po lewej stronie. Jechałem wtedy "pod prąd" i wylazła kobita. Chciała dzwonić po policję, ale jej wytłumaczyłem, że nie było tam przejścia dla pieszych i jeszcze jej przyjebią mandat.


Ale z ciebie dzban leśny
Zgłoś
Avatar
Cudak 2023-11-03, 7:20
nowynick napisał/a:

Baba to akurat patrzyła w prawidłową stronę tylko kierowca debil...



Debilem jest nie ten kto popełni błąd, tylko ten który nie użyje mózgu w swoim interesie i bezpieczeństwie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-03, 10:14
darek1234 napisał/a:

I wyszło szydło z wora, że motylek w dupie ma dwa nicki



No niby jaki, geniuszu? Jakiemuś użytkownikowi wyszedł błąd przy cytowaniu, a ruSSkiemu darkowi już się paranoja załączyła.

Sznita napisał/a:

Ale z ciebie dzban leśny



Bo co? Mam stać jak jakiś ćwok?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-11-03, 10:26 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

...Omijałem go na 3 sposoby: chodnikiem po prawej stronie, "pod prąd", lub chodnikiem po lewej stronie. Jechałem wtedy "pod prąd" i wylazła kobita. Chciała dzwonić po policję, ale jej wytłumaczyłem, że nie było tam przejścia dla pieszych i jeszcze jej przyjebią mandat.



motylekwbrzuchu napisał/a:

... Bo co? Mam stać jak jakiś ćwok?



Jesteś debilem. W dodatki niebezpiecznym.
Za Wiki.
Debilizm.

"Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – nazwa niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.

Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.

Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 14 roku życia brak różnic rozwojowych.

IQ w skali Wechslera: 55–69."
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-11-03, 10:53 2
nowynick napisał/a:

Baba to akurat patrzyła w prawidłową stronę tylko kierowca debil...



szła przez trzypasmową jezdnię która ma ruch dwukierunkowy, przy czym kierunek w którym jadą widoczne pojazdy miał dwa pasy. . nie doszła jeszcze do końca pierwszego pasa, więc bardziej powinna się interesować tym co jest po lewej
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-03, 13:33
zwierzak30 napisał/a:

W dodatki niebezpiecznym.
Za Wiki.
Debilizm.
"Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – nazwa niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.
Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.
Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 14 roku życia brak różnic rozwojowych.
IQ w skali Wechslera: 55–69."



Czy to jes... Czy to jest coś poważnego?
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-11-03, 16:44
motylekwbrzuchu napisał/a:

Czy to jes... Czy to jest coś poważnego?



Z mojego punktu widzenia tak.
Z twojego ... i tak masz na to wyjebane.A to już zaczyna być problem społeczny.
Zgłoś
Avatar
EinsZweiPolizei 2023-11-03, 17:36 2
nowynick napisał/a:

Baba to akurat patrzyła w prawidłową stronę tylko kierowca debil...



Kolejny cymbał, co woli mieć rację, niż całe kości
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-11-04, 10:34
EinsZweiPolizei napisał/a:

Kolejny cymbał, co woli mieć rację, niż całe kości



A co jeśli babie nie zależy na życiu?
Ubezpieczyła się wysoko dla rodziny i tylko czeka na okazję?
Zgłoś