18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Malloy 2018-01-13, 22:36 1
DużyKutas napisał/a:



Wszyscy wiemy e to troll, tyle ze bardzo wkurwiający. Widać ze IQ masz jak nigga bo nie kumasz że mamy swój honor, a po tobie można jechać jak po psie i masz to gdzieś. Zupełnie jak Nigga.



Wybaczcie, jestem tu nowy, i nie bardzo kojarzę, czym abraxus zasłużył sobie na taką opinię...

Przejrzałem jego ostatnie posty, nie widzę w nich nic, co by uderzało w kogoś bardziej niż niektóre posty tych, co się w tym wątku wypowiadają...

Nie żebym go bronił, a jak macie rację?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-13, 23:11
DużyKutas napisał/a:



Wszyscy wiemy e to troll, tyle ze bardzo wkurwiający. Widać ze IQ masz jak nigga bo nie kumasz że mamy swój honor, a po tobie można jechać jak po psie i masz to gdzieś. Zupełnie jak Nigga.

Pierdolisz już tak, że nie ma sensu tego komentować
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2018-01-14, 0:06
Mors_Nigra napisał/a:

Pierdolisz już tak, że nie ma sensu tego komentować



Pierdole to twoją matkę, wiec nie ma czego komentować bo aż wstyd że się na to zgodziłem. A teraz sklej jape koniu bo twoja siła przebicia jest słabsza od mojego strzału w twoje usta pipo.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-14, 5:58
Komentarze lepsze od tytułu
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-01-14, 9:32 1
DużyKutas napisał/a:



Pierdole to twoją matkę, wiec nie ma czego komentować bo aż wstyd że się na to zgodziłem. A teraz sklej jape koniu bo twoja siła przebicia jest słabsza od mojego strzału w twoje usta pipo.

Pobluzgaj sobie jeszcze, może wreszcie się wyżyjesz małpoludzie Nie potrafisz nawet ze mną w rozmowie trzymać newrów na wodzy, masz więcej wspólnego z nigusem niż myślisz, doprawdy żałosne.
Zgłoś
Avatar
Bersiak 2018-01-14, 11:30 2
Jakie te włosy są kaloryczne, nic się nie spaliły, muszą być nieźle ujebane.
Zgłoś