18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Świetliki
GnS • 2011-08-15, 2:47
Dwa świetliki wybrały się na podryw. W oddali widzą światełko:
- To ja lecę - mówi jeden.
Po chwili słychać bardzo głośny pisk i świetlik wraca:
- I co, dziewica? - pyta drugi.
- Nie, papieros...

mi się podobało wam nie musi : p
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-15, 11:32 1
"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do chuja.
Zgłoś
Avatar
GnS 2011-08-15, 13:13 23
Robster napisał/a:

"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do chuja.


Ale jesteś zje*ny. Każdy wie o co chodzi, a próbujesz błysnąć na siłę. Idż jeszcze chwile gnój poprzerzucać jak się do końca nie wyładowałeś. 24 lata, a zachowujesz się jak 14-letni szczyl/gimbus. Przemyśl swoje zachowanie i nie pisz takich bzdur, a jeśli głównym Twoim problemem jest to czy ktoś pisze "mi" zamiast "mnie" to jestś płyki, stary.

ps.
~angel napisał/a:

o Robster (w ostrzeżeniach tego użytkownika) : "To tylko kilka kwiatków z twojego słownika (pierwsza strona twoich postów przejrzana na "odpierdol się"), pomijam już całkiem brak klawiatury z polskimi znakami i nieznajomość pojęcia "nazwa własna". Chcesz komuś literówkę wytykać, to lepiej nad sobą popracuj, a na chwilę obecną życzę ci gromkiego [color=olive:deb018213e]wypierdalaj[/color:deb018213e]."


i chyba wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
w................9 2011-08-15, 21:01
Jak ktoś nei rozumie, to ten jeden poleciał i wrócił
Zgłoś
Avatar
Exoone 2011-08-15, 22:35
@up
Dzieki, już myślałem że to była dziewica
Zgłoś
Avatar
NebSeb1 2011-08-15, 23:31
jak by Ci sie nie podobało to byś nie wklejał , a świata wiadomością tą zatruwać nie musisz
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-08-15, 23:45 5
@GnS debilu jakbyś nie zauważył, to to jest mój cytat. Dojebałeś teraz na całości
Zgłoś
Avatar
Slevin 2011-08-16, 0:10
mi piwo smakuje. tobie nie musi ;>
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-08-16, 8:32 1
Hej, GnS, dziś ssiesz.
Zgłoś
Avatar
abacar 2011-08-16, 17:28

Ogólnie biorąc, celownikowe mi występuje tylko w pozycjach nieakcentowanych, w akcentowanych powinno pojawiać się mnie. Współcześnie jednak obserwujemy, że mi wypiera z celownika formę mnie, a ta ostatnia ogranicza swój zakres do dopełniacza, biernika i miejscownika. W wyniku tej zmiany system gramatyczny polszczyzny będzie prostszy – w trzecim przypadku nie będzie już opozycji dwóch form: mi i mnie, forma mi będzie jednoznaczna, wyspecjalizowana w funkcji celownika, a zakres wielofunkcyjnego mnie trochę się zmniejszy.
przykład: Bardzo było mi ciebie żal.

"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do chuja.

ZANIM ZACZNIESZ NAUCZAĆ SAM SIĘ DOUCZ, -kolejny brat Dyzmy.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-08-16, 17:31
@up

Postawiłbym Ci Tobie piwo, ale pewnie Ci Tobie mnie żal i poza tym, pewnie Ci Tobie nie smakuje.
Zgłoś
Avatar
abacar 2011-08-16, 17:59
@up
generalnie takie polonistyczne bzdury mam w dupie, ale nie wiem czemu u nas jest taka mania, zwłaszcza tu, aby wszystkich poprawiać i do wszystkiego się przypierdalać. a później wychodzi na to że lepiej znać ortografie i gram. niż pisać z sensem, zresztą i to jeszcze za słabo bo zawsze można się do jakiejś literówki przyjebać.

kurwa sadistic -> kółko polonistyczne
Zgłoś
Avatar
GnS 2011-08-19, 2:46 1
Robster napisał/a:

@GnS debilu jakbyś nie zauważył, to to jest mój cytat. Dojebałeś teraz na całości


per "debilu" to do ojca jak Ci pozwala
Zgłoś
Avatar
FreakJaro 2011-08-20, 1:20
prosto z jarocin festiwalu

też o świetlikach to wrzucam

Zgłoś
Avatar
Novik 2011-08-21, 14:35
Co tu tak chrupie?
Zgłoś