18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
maksymilian45 2015-11-21, 17:53 2
Kiedy zaczęła mówić o terrorystach którzy zaatakowali 11 września wyłączyłem. Nie było terrorystów. Był rząd który wysadził wierze i ukartował wszystko. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-11-21, 18:00 1
up
a to te filmiki z uderzenia samolotu w wierzę to fejki zrobione przez Wardęge ?


ma rozmach skubany- znaczy Wardęga
Zgłoś
Avatar
S................h 2015-11-21, 18:11
@up głupiś jak wardęga... Wierz dalej w bajeczki mediów, a teraz idź przytul francuza i jakiegoś araba, bo smutno im.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-11-21, 18:54
SomtaawKith napisał/a:

, a teraz idź przytul francuza i jakiegoś araba, bo smutno im.



Po pierwsze sam ich przytulaj pedale jeden

SomtaawKith napisał/a:

@up głupiś jak wardęga... Wierz dalej w bajeczki mediów.



Po drugie może on i głupi ale chciałbyś mieć tyle hajsu co on.

Po trzecie faktem niezaprzeczalnym jest że w każdą z wierz jebnął samolot więc czego bulgoczesz?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2015-11-21, 19:03
Pierdoli jak potłuczona. Aa, w dodatku dalej rozsiewa mit "6mln" żydów oraz podkreśliła, że w pentagon wjebał się samolot (ominąłem WTC ). Do kuchni niech spierdala, propagandzistka.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-11-21, 22:39 3
maksymilian45 napisał/a:

Kiedy zaczęła mówić o terrorystach którzy zaatakowali 11 września wyłączyłem. Nie było terrorystów. Był rząd który wysadził wierze i ukartował wszystko. Dziękuję dobranoc.


No tak... ISIS jest wstanie pokonać zabezpieczenia lotnicze i strącić samolot poprzez zamach bombowy, ale praktycznie te same ciapaki nie były wstanie przejąc kontroli nad samolotem w sytuacji mniejszych kontroli wnoszonych sprzętów na pokład...
Idź wierzyć w swoje chore hipotezy spiskowe gdzieś do swoich kolegów i nie męczyć nas nimi dalej. Znamy, słyszeliśmy, wyśmialiśmy, won.

Btw. Jakbym był krwiożerczym przedstawicielem twoich urojonych elit politycznych USA, to bym zrobił to co sprawdzone, czyli podłożył bomby(tym razem mocniejsze i więcej) pod WTC wraz z ciałami ciapaków, albo żywymi ciapakmi naszpikowanymi dragami czy czymś innym, względnie znalazł walniętych samobójców.
Działanie służb specjalnych polega na cichym ale skutecznym wywołaniu odpowiedniego efektu a nie na totalnym rozpierdolu, potencjalnie oglądanym przez miliony ludzi...
Zgłoś