18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Avatar
be4beginning 2013-02-14, 15:58 5
Dla muzlumanow jestes juz polbogiem.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-02-14, 17:55
Czy wiecie, że : wg niektórych ludzi pedofile to tylko i wyłącznie księża?
Zgłoś
Avatar
kolo_ziom 2013-02-14, 18:36 12
Bo tylko o księzach pedofilach jest głośno.
Jak "tatuś" w domu "bawi" się ze swoją córką, to oczywiście że jest to nie smaczne, ale nie bulwersuje to aż tak bardzo ludzi..
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-02-14, 18:39 4
kolo_ziom napisał/a:

Bo tylko o księzach pedofilach jest głośno.
Jak "tatuś" w domu "bawi" się ze swoją córką, to oczywiście że jest to nie smaczne, ale nie bulwersuje to aż tak bardzo ludzi..

Dokładnie, niestety społeczeństwo kretynieje i nic się na to nie poradzi:/
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-02-14, 18:41 2
@up i @2xup Jakoś dla mnie pedofil to pedofil, nieważne czy ma sutanne, czy gacie na sobie...
Zgłoś
Avatar
dzinpio 2013-02-14, 18:48 3
Dlaczego nie mówi się o pedofilii w Islamie ? W kościele katolickim jest to na pewno problem i trzeba z tym walczyć ale w Islamie jest to właściwie normą, a świat milczy.
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2013-02-14, 18:58
@up:
Raz: tam można
Dwa: nie zgadzasz się z Koranem? Ty pierdolony dzikusie, allah akbar i wypierdalaj, niewierny!
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-02-14, 18:58
@up To nie jest tylko problem kościoła, to jest problem ogólny. Kościelni pedofile są po prostu bardziej nagłaśniani.
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-02-14, 18:59 5
Widzę, że stawianie znaku równości między księdzem a pedofilem ciągle aktualne i modne (pewnie jeszcze długo nie będzie passe) :/
Ja się śmieję z różnych rzeczy i nie jestem islamistą aby mieć tematy tabu ale powtarzanie ciągle tych samych suchych żartów o kościele jest nudne i nieśmieszne.
Widzę że hejtowanie przez ateistów kościoła ciągle trwa i co najlepsze w "internetach" jeszcze odwracają kota ogonem, że to oni są atakowani przez nich :] hipokryci
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-02-14, 19:04 5
Bo kościół ma być dobry z założenia. Ludzie tam idą, żeby być blisko boga, a nie żeby jakiś zbok wykorzystywał ich dzieci.

Islamu nikt się nie czepia, bo go kurwa u nas nie ma. To tak jakbyś pytał, dlaczego nie czepiamy się, że wśród kangurów w Australii jest pedofilia.
Chuj mnie to boli. W Polsce nikt kangurom swoich dzieci nie daje na wychowanie więc mam na ten temat wyjebane.

Zrozumiał jeden z drugim przenośnię?
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-02-14, 19:06
"@up i @2xup Jakoś dla mnie pedofil to pedofil, nieważne czy ma sutanne, czy gacie na sobie..."

Księża mają to i to na sobie
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2013-02-14, 19:08
skurwysyn666 napisał/a:

Księża mają to i to na sobie



Widzę, że zaglądałeś skoro wiesz.
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-02-14, 19:13 1
@JezusToŻyd
"W Polsce nikt kangurom swoich dzieci nie daje na wychowanie więc mam na ten temat wyjebane."
Czyli rozumiejąc twoją przenośnię to ludzie oddają na wychowanie dzieci księdzom? WTF? Jeżeli jesteś jednym z tych geniuszy którzy mówią, że szkoła (tutaj też chodzi mi o księży i ich lekcje religii co by nawiązać do tematu) oprócz nauki ma wychowywać to gratuluje! Od wychowania są tylko rodzice albo prawni opiekunowie a nie księża, szkoła, nauczyciele, tv, państwo itp. Też kompletnie nie rozumiem Twojego przekazu. Twoje dziecko nie musi mieć kontaktu z księżmi jeśli tylko chcesz. Przestaniesz je wysyłać na lekcje religii i do kościoła i problem z głowy.
Ps: Jestem wierzący ale do kościoła nie chodzę ze swoich powodów ale nie rozumiem i wkurza mnie ten cały hejt wszędzie na kościół (może to jest wspierane przez islamistów? nie wiem, nie mam pojęcia)
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-14, 20:53 1
Kilka rawd życiowych:
1. Wszyscy dorośli ludzie wierzący w bajki to debile
2. Wszyscy mężczyźni, którzy dobrowolnie ślubują celibat to albo homo albo pedofile
3. Nie ma znaku równości międy molestowaniem kogoś przez osobę, która ma być w społeczeństwie uznawana za wzór wszystkich cnót (w tym przypadku: księża, "prawe ręce Boga") a molestowaniem np. przez kolesia, któremu religia pozwala na zawieranie małżeństwa "z konsumpcją" z 9cio latką (maslimy)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie