18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Mathaeus1990 2013-11-12, 20:35 3
Jak ktos wiedzie ustatkowane zycie to tak jes. Ma dziecko, dzieci, żone. Lubi sadola, to za przeproszniem ma włazic w bande zjebów ktorzy sami nie wiedza czego chca?
Lepiej przejsc z boku a zaraz beda Święta i wszyscy nagle będą dla siebie życzliwi.

Morał : Bydło musi sie wyszaleć.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-12, 21:57 5
Tchórze. Wbrew pozorom było bezpiecznie. Jak ktoś się nie pchał między Policję a dresiarzy tylko sobie szedł z tłumem to nic mu nie groziło. Kapkę przesadzacie.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-12, 22:00 5
Zgłoś
Avatar
b................o 2013-11-12, 22:05 6
smutne że jak np na tym obrazku ojciec z synem nie może świętować Święta Niepodległości i uczestniczyć w marszu przez jebaną zwierzyne.
Zgłoś
Avatar
m4tekt 2013-11-12, 22:17 1
beziooo napisał/a:

smutne że jak np na tym obrazku ojciec z synem nie może świętować Święta Niepodległości i uczestniczyć w marszu przez jebaną zwierzyne.


Ku*wa jeszcze przez przypadek ci piwo dałem... fakt też bym się bał wchodzić z dzieckiem między POlicje
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-12, 22:25 5
@m4tekt: Nie że sympatyzyję z PO, ale poskreślanie tych dwóch liter w każdym słowie jest na POziomie gimbazy, onetu i ogólnie POjebane, wiesz?
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-12, 23:22
@up: W 100 PrOcentach POpieram.
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-11-13, 0:15 1
Ja pierdole, lepiej żeby jak Wy to mówicie "faszysci" byli górą niż te pedały itd.
Wierzcie dalej telewizji to zajdziecie dalej niż najman na ringu kurwa.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-11-13, 1:01
@up

Dokładnie tak samo myślę - Raczkowski jest genialny, ale jeśli chodzi o dyskusję, to więcej jest pozytywnych relacji z Marszu, niż negatywnych. To "wolne media" napierdalają jaka to skurwiała grupa ci patrioci są. Właściwie fashyści! Dzisiaj sobie uświadomiłem, że ja również jestem fashystą, a pomogli mi w tym moi znajomi w dyskusjach internetowych. Tyle lat żyłem w nieświadomości... Będę teraz obchodził święta wszystkie, byle nie urazić jakiegoś patriotosceptyka, albo fashyzmofoba. Jako niewierzący człowiek, będę również śmiał się z nadchodzących świąt, żeby mnie jaka Antifa nie pobiła... Może mnie również jakaś tęcza z nienacka napaść, kto tam kurwa wie...
Zgłoś