18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Trunek 2023-07-16, 20:48 3
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zjebani bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Niczego innego nie można się było spodziewać po kimś, kto sobie tego śmiecia ludzkiego na awatarze postawił.

Ty byś się cieszył i z tego, jakby zamiast gówna z solą dali ci jeść gówno z cukrem.
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2023-07-16, 21:04 2
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zjebani bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Weź najlepiej jedź do nich, jak ci w Polsce nie odpowiada cymbale

golu napisał/a:

widze, że jeden ze statku nawet na sadolu sie zagnieździł



Po jego nazwie użytkownika widać że kozojebca pewnie
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-16, 21:04 1
Ochojskiej już mokro na ten widok. Ropa poszła
Zgłoś
Avatar
Czerstwyed 2023-07-16, 21:42 1
Tak,ale nie ma takiego państwa Izrael...
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-07-17, 1:34 1
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



Bo to takie same super zjeby jak i ty;)
Zgłoś
Avatar
pawad 2023-07-17, 2:40
I cyk - wszyscy już w Niemczech mają po 16 lat
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2023-07-17, 10:31
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



Opublikowali zdjęcie jego starego i jest mu teraz wstyd, że stary dał się złapać.
Zgłoś
Avatar
ziomek53 2023-07-17, 14:42 1
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zj***ni bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



oho, allah akbar weszło za bardzo bencwale
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2023-07-17, 15:52
Niech się pospieszą bo zaraz nie będą mieli możliwości "wydrzeć" swojej osobowości cyfrowej
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-07-18, 5:36
Anorchis napisał/a:

Zastanawia mnie twój post i to dlaczego tak nie lubisz Łowców? To, że jesteś kryptopedofilem to jasne, kwestia czy przeszedłeś do czynów kolego.



A znasz baranie takie powiedzenie że pod latarnią najciemniej? Chcę zobaczyć że za kilka lat wśród łowców pedofilów 50% z nich było samych właśnie pedofilów którzy walili konia do wszystkich materiałów
Zgłoś
Avatar
t1kt0k 2023-07-18, 11:32
golu napisał/a:

widze, że jeden ze statku nawet na sadolu sie zagnieździł



Marksiści-eskimosi po przejęciu światowych mediów wzięli się nawet za portale typu Sadistic - opłacają takie bezrobotne miernoty, żeby poróżniały ludzi i ferment zasiewały gdzie się da i siedzi taka cipka z włoskami pewnie na różowo pacniętymi i komentuje na poziomie NIE, albo GW.
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2023-07-23, 10:23
Antypolak666 napisał/a:

I super, lepsze to niż jacyś zjebani bandyci kibole, rozmodlona cebulowa dzicz z bebechami ,czy inne świniaki z łysymi łbami.



Takiego proemigranta jak ty powinno wydymać stado czarnuchów,a na koniec rozjebać ci ten pusty, czerwony łeb....
Zgłoś