18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wrona88 2022-01-11, 22:05 2
Ale urwał ale to było dobre
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-01-11, 22:05 5
Czy tylko ja widziałem tam nakaz jazdy na wprost w obu kierunkach?
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2022-01-11, 22:13 19
petru23 napisał/a:

Czy tylko ja widziałem tam nakaz jazdy na wprost w obu kierunkach?



Tak, dokładnie. Czyli skręcający ma dwa przewinienia, olanie nakazu jazdy na wprost i wymuszenie pierwszeństwa przy skręcie, oj będzie bolało przy nowym taryfikatorze.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-01-11, 22:20 7
Skręcający pewnie sugerował się linią przerywaną, typowa wioskowa przypadłość.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2022-01-11, 22:31 1
To też dupy dał bo ta przerywana jest dla ruchu poprzecznego/prostopadłego a nie dla niego.
Zgłoś
Avatar
saves 2022-01-11, 22:32 2
Jestem ciekaw blach tego pizdeusza. Warszawskie chyba nie są.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-01-11, 23:32 18
Janusz_k napisał/a:

Tak, dokładnie. Czyli skręcający ma dwa przewinienia, olanie nakazu jazdy na wprost i wymuszenie pierwszeństwa przy skręcie, oj będzie bolało przy nowym taryfikatorze.



Trzy. Spowodowanie najprawdopodobniej wypadku, jeśli któryś z nich trafi do szpitala.

Kriski napisał/a:

Skręcający pewnie sugerował się linią przerywaną, typowa wioskowa przypadłość.



Nawet jeśli skręcał w lewo w miejscu niedozwolonym, to się dojeżdża do osi jezdni i puszcza wszystkich jadących z naprzeciwka, i jak ma się wolną drogę, to się wykonuje skręt. A on wpierdolił się conajmniej tak jakby do swojego garażu wjeżdżał.

saves napisał/a:

Jestem ciekaw blach tego pizdeusza. Warszawskie chyba nie są.



99% warszowioczków to słoiki albo potomkowie przesiedleńców zza Bugu, oraz innej hołoty, którą przesiedlano, by miał kto odgruzowywać te stertę kamieni.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2022-01-12, 6:34
Ktoś policzy ile dostał wg. nowego taryfikatora polskiego nieładu?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-12, 9:16 1
radek225 napisał/a:

Trzy. Spowodowanie najprawdopodobniej wypadku, jeśli któryś z nich trafi do szpitala.



Może dojść jeszcze czwarty. Jazda pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Albo razem. Nie wierzę, że to co tam prowadzi autko było trzeźwe. Chyba, że pisało SMS lub gadało przez telefon. No to dojdzie piąty powód do dożywotniego odebrania prawa jazdy. No, chyba że nie ma prawa jazdy, to powód jest nr sześć.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-01-12, 9:29 1
Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny

Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny no ale kto inny kupuje takie gowno

Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny no ale kto inny kupuje takie gowno

pro_avenger napisał/a:

Ktoś policzy ile dostał wg. nowego taryfikatora polskiego nieładu?



radek225 napisał/a:

Trzy. Spowodowanie najprawdopodobniej wypadku, jeśli któryś z nich trafi do szpitala.
Nawet jeśli skręcał w lewo w miejscu niedozwolonym, to się dojeżdża do osi jezdni i puszcza wszystkich jadących z naprzeciwka, i jak ma się wolną drogę, to się wykonuje skręt. A on wpierdolił się conajmniej tak jakby do swojego garażu wjeżdżał.
99% warszowioczków to słoiki albo potomkowie przesiedleńców zza Bugu, oraz innej hołoty, którą przesiedlano, by miał kto odgruzowywać te stertę kamieni.



O znawca wszywtkiego, wszedziesz sie madrzacy
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-01-12, 9:53 2
Juzwa napisał/a:

Może dojść jeszcze czwarty. Jazda pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Albo razem. Nie wierzę, że to co tam prowadzi autko było trzeźwe. Chyba, że pisało SMS lub gadało przez telefon. No to dojdzie piąty powód do dożywotniego odebrania prawa jazdy. No, chyba że nie ma prawa jazdy, to powód jest nr sześć.



Czasem wystarczy, że prowadziła baba. To wyjaśnia kilka innych punktów, które żeś wymienił . Prawo jazdy mam krótko, ale w miesiąc czasu robię tyle, co przeciętny zjadacz chleba robi w rok, i to co baba odpierdolic potrafi za kółkiem to byś się bardzo mocno zdziwił.

Exclip napisał/a:

Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny
Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny no ale kto inny kupuje takie gowno
Zakaz skretu w lewo.... tepy chuj kolejny no ale kto inny kupuje takie gowno
O znawca wszywtkiego, wszedziesz sie madrzacy



Jeśli twierdzisz, że tam nie było zakazu skrętu w lewo, to idź do okulisty albo dla swojego dobra potnij prawo jazdy, jeśli je masz. W czerwonym kółeczku masz znaki: zakaz skrętu w lewo (oznaczony dodatkowo strzałką), informacje o buspasie i informacja ile jest pasów. A certyfikat eksperta we wszystkim to ma Halman.



sadistic.pl/pics/2020_08_03_91381_71e7cb.jpg
Zgłoś
Avatar
twister_sy 2022-01-12, 10:30
No nagrywający to też dobry nygus. Skręca na zakazie dokładnie jak furman kilkanaście sekund wcześniej, parkuje na wjeździe do garaży. Psiarskie się zapewne ucieszyły jak im to nagranie pokazał
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-01-12, 10:41 2
twister_sy napisał/a:

No nagrywający to też dobry nygus. Skręca na zakazie dokładnie jak furman kilkanaście sekund wcześniej, parkuje na wjeździe do garaży. Psiarskie się zapewne ucieszyły jak im to nagranie pokazał



Zapraszam do lektury:

pl.m.wikipedia.org/wiki/Stan_wy%C5%BCszej_konieczno%C5%9Bci

Kierujący z kamerką zatrzymał się aby udzielić pomocy, a nie by wyskoczyć na lody lub na browar. W takim przypadku mógł stanąć wszędzie.
Zgłoś
Avatar
R3dskull 2022-01-13, 16:30
Kolejny pedał w SUV-ie skasowany. Klasa!
Zgłoś