18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Koreańskie media donoszą o nowym bohaterze, prawdziwym przodowniku pracy odznaczonym Orderem Flagi Państwowej Pierwszej Klasy. Odznaczenie państwowe Bohatera Pracy i złoty medal otrzymała... tokarka nr. 26 znajdująca się w fabryce tekstylnej w mieście Pyongyang.

Dla nieświadomych istoty tego urządzenia definicja z wikipedii:

Tokarka – obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są najczęściej nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów. Obróbka na tokarce nazywa się toczeniem. Toczenie wykonuje się poprzez wprawienie obrabianego przedmiotu w ruch obrotowy, a następnie skrawanie jego powierzchni narzędziem obróbczym.



Koreańczycy przyznali order tokarce, by uhonorować swego wielkiego wodza Kim Jonga II, który podczas odbywania studenckich praktyk, pracował właśnie przy tej maszynie, stawiając szlachetny przykład zarządzania technicznego i dobrego wykorzystania sprzętu dla dobra Ojczyzny.
Co bardziej porywczy mieszkańcy miasta już oferują swoje dotacje dla tokarki, chcą oddawać niektóre racje żywnościowe na jej utrzymanie i konserwację. Zaś dzieci z okolicznych miast będą zabierane na wycieczki, by na własne oczy ujrzeć tego bohatera narodowego. Cześć i chwała Tokarce numer 26!

Czekamy na order dla kuchenki, na której Wielki Wódz przyrządzał posiłki. Nie zapomnijcie też o jakimś drobnym wyróżnieniu dla sedesu i wanny.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-10-13, 19:07
jak ja kocham Polske
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-10-13, 19:08 9
@up
Jesteś idiotą czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
S................s 2012-10-13, 19:13
To zaszczyt pracowac przy tej tokarce, nalezy zlozyc jej ofiary w postaci resztek mozgow koreanasow...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-10-13, 19:23 1
teraz jakiś fetyszysta to przeczyta i zgwałci tą tokarkę!
Zgłoś
Avatar
Aeze 2012-10-13, 20:47 67
Brzmi prawie tak samo jak Pokojowa nagroda Nobla dla Unii Europejskiej.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-10-14, 0:59
ty, LOL, idziesz i siedz na GOWNIEJ!
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2012-10-14, 1:00
Śmiejcie się, bo możecie a teraz wyobraźcie sobie, że w takiej rzeczywistości żyjecie i za każdy taki komentarz możecie wylądować w obozie pracy...
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-10-14, 1:02
@up
No nie mogą, bo i tak w Korei nie mają Internetu
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-10-14, 1:03
To brzmi jak historia z fallouta ,a nie z korei. Popierdoliło tych koreańców
Zgłoś
Avatar
ali3en 2012-10-14, 6:11 7
Tokarka w przeciwieństwie do UE jest w stanie wypracować dochód wyższy, niż koszt jej zakupu i utrzymania.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-10-14, 8:29 1
Ja oficjalnie gratuluję Tokarce numer 26. Jest przykładnym obywatelem Korei, to i odznaczona odpowiednio została. Wy prostaki możecie się tylko od niej uczyć porządności i pracowitości.
Zgłoś
Avatar
ebstein 2012-10-14, 12:41 1
Pewien facet, pracownik fabryki frytek, popadł w obsesję. Zwierza się żonie:
- Mam nieprzepartą ochotę włożyć penisa w obieraczkę ziemniaków.
- Nie rób tego, to się źle skończy - odradza mu żona.
Po kilku dniach gość wraca do domu blady. Strój w nieładzie, włos zwichrzony.
- To było silniejsze ode mnie - mówi. - Zrobiłem to.
- Włożyłeś penisa w obieraczkę ziemniaków?! - pyta przerażona żona. - I co?!
- Wyrzucili mnie z pracy.
- A co z obieraczką?
- Ją też wyrzucili.
Zgłoś
Avatar
Thief92 2012-10-14, 12:46
w takich chwilach chciał bym być tokarką
Zgłoś
Avatar
Aeze 2012-10-14, 13:15
@up

Ambitne. Człowiek chce zostać tokarką. Zdecydowanie nadajesz się do życia w Korei.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie