18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:44
Avatar
gars 2024-07-12, 21:24 8
Strzelać do bydła, nie żałować amunicji. Niech moje podatki przydadzą się na coś pożytecznego
Zgłoś
Avatar
subik 2024-07-12, 21:48 2
Baronessa napisał/a:

Różne źródła podają różke kwoty. Na jednej ze stron podają, że podstawowa pensja żołnierza za służbę przy granicy to 4960zł miesięcznie... Nie oczekujmy, że za taki ochłap przyjdzie do pracy wyspecjalizowany komandos, który wygląda jak Arnold Schwarzenegger w wieku 30 lat i do tego będzie elokwentny w wypowiadaniu się.
Niech te patałachy bez wykształcenia i z bardzo wątpliwym przygotowaniem do służby wojskowej robią, co mają robić, czyli odganiają to śniade ścierwo od granic Polski i tyle. Też bym chciał, żeby Sebiki miały więcej uprawnienia do strzelania w te ścierwo i oni sami pewnie też by chcieli mieć, ale o to już miejmy pretensje do patałachów sejmowych, czy tam tworzących prawo i ustawy w Polsce...



Pierdolenie gościu. Mam w pracy znajomych co mają żony, mężów żółnierzy zawodowych, wszystko zalezy od stopnia plus 1500zł za osobe w rodzinie dopłaty na wycieczkę raz w roku, trzynastki, dopłata na mieszkanie itd itp
Zgłoś
Avatar
crackit 2024-07-12, 22:01 4
i tak powiem:
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:01 15
Słuchajcie bezmózgie, niemyślące barany, kibice i "wyznafcy" tvn24.
Jeśli Polski żołnierz został ugodzony nożem, który nie wbił się w ciało do końca, tylko został nim draśnięty, jak było widać na wszystkich dostępnych filmikach w necie, a pomimo to zmarł, to wniosek jest jeden: ostrze było zatrute. Te jebane małpy z dżungli doskonale wiedzą jak to robić. A zmarł dlatego, że nie złapano tego czarnucha, który powiedziałby, jaką trucizną posmarował ostrze noża. Dlatego lekarze nie mięli żadnych szans na uratowanie żołnierza. Bo nie znali substancji chemicznej, która była trucizną, a więc nie mogli szybko stworzyć antidotum. Mówię wam to jako lekarz patomorfolog. Tak zwany "zimny chirurg". Wnioski wyciągnijcie sami. Najważniejszy jest jeden. Jak widzisz gościa z nożem, to spierdalaj. Jak nie możesz spierdolić zabij za wszelką cenę. Lepiej żyć w pierdlu, niż leżeć na cmentarzu ze zlasowanym mózgiem.
Zgłoś
Avatar
enriqe69 2024-07-12, 22:04
Bardzo ładnie !!! Ogień ciagły i wypierdalać !!!!

No no i'm
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-12, 22:16 2
ibrahim napisał/a:

Słuchajcie bezmózgie, niemyślące barany, kibice i "wyznafcy" tvn24.
Jeśli Polski żołnierz został ugodzony nożem, który nie wbił się w ciało do końca, tylko został nim draśnięty, jak było widać na wszystkich dostępnych filmikach w necie, a pomimo to zmarł, to wniosek jest jeden: ostrze było zatrute. Te jebane małpy z dżungli doskonale wiedzą jak to robić. A zmarł dlatego, że nie złapano tego czarnucha, który powiedziałby, jaką trucizną posmarował ostrze noża. Dlatego lekarze nie mięli żadnych szans na uratowanie żołnierza. Bo nie znali substancji chemicznej, która była trucizną, a więc nie mogli szybko stworzyć antidotum. Mówię wam to jako lekarz patomorfolog. Tak zwany "zimny chirurg". Wnioski wyciągnijcie sami. Najważniejszy jest jeden. Jak widzisz gościa z nożem, to spierdalaj. Jak nie możesz spierdolić zabij za wszelką cenę. Lepiej żyć w pierdlu, niż leżeć na cmentarzu ze zlasowanym mózgiem.



A pierdolisz
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-07-12, 22:17 1
Gównoburza za 3... 2... 1...
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:20 2
Lubieketchup napisał/a:

A pierdolisz



Lubieketchup napisał/a:

A pierdolisz



wytrzeźwiej , dorośnij, zmądrzej i nie pisz po pijaku małoletni błaźnie.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-12, 22:23
ibrahim napisał/a:

wytrzeźwiej , dorośnij, zmądrzej i nie pisz po pijaku małoletni błaźnie.



Jebaniutki, skąd wiesz że jestem nastukany? :o haker

[ Dodano 2024-07-12, 22:24 ]
ibrahim napisał/a:

wytrzeźwiej , dorośnij, zmądrzej i nie pisz po pijaku małoletni błaźnie.



Btw jaki małoletni, w sierpniu kończę 17 lat, frajerze
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:27 4
Lubieketchup napisał/a:

Jebaniutki, skąd wiesz że jestem nastukany? :o haker
Btw jaki małoletni, w sierpniu kończę 17 lat, frajerze



A ja 57 debilu.
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-12, 22:28
ibrahim napisał/a:

A ja 57 debilu.



Dziadek, to Ty?:o
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:33 6
Lubieketchup napisał/a:

Dziadek, to Ty?:o



Tak, to ja , dziadek. Przeżyłem tyle, że mógłbym obdarować swoim doświadczeniem życiowym 50 takich baranów jak ty.
Ale cóż , dopiero kiedy życie nasadzi ci kopów na dupę, przypomnisz sobie o moich wpisach, ale będzie już za późno....na dalszą naukę.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-07-12, 22:52 1
skończcie tą szopke .pociągnąć serią i koniec , straty ludzkosvi zatrzymają się ma wartości zużytej amunicji . lewacy pobuczą pare dni ale żaden brudas juz nie przejdzie
Zgłoś
Avatar
cigano777 2024-07-12, 22:56
Stoją tam z tarczami jak w 1024. Powinni chociaż salwy z gumowych i polewać ich pieprzowym z czegoś. To jest kabaret. Co jak tam ktoś miałby kałacha czy nawet tą dzidę.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-07-12, 23:27
@Centurion

Ten komunikat ma iść w świat
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie