18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:18
baronturbina napisał/a:

Poczytaj dzbanie kto to i daj kwejkowi, jeb z dzidy piwko.



Tak kurwa, sam sobie szukaj, ośle
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 23:19
dżonyłojlker napisał/a:

Tak kurwa, sam sobie szukaj, ośle


Zanim zaczniesz szydzić z super szybkich serwerów, zobacz komu dajesz zarobić robiąc zrzutkę. Saszka Wytrzeźwiej jak już pisałem bo alkohol ci umysł zbytnio obciąża.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:22
baronturbina napisał/a:

Zanim zaczniesz szydzić z super szybkich serwerów, zobacz komu dajesz zarobić robiąc zrzutkę



No niby komu?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 23:33
dżonyłojlker napisał/a:

No niby komu?


Masz zadanie na dzisiaj. Zobacz kto przetwarza Twoje dane osobowe na tej stronie. Potem użyj internetu do czegoś innego niż robienie z siebie idioty. Myślałem że jesteś bardziej ogarnięty

Bawi mnie ograniczenie ludzi, śmiejących się z Ukraińców, Rosjan, Żydów. Zawsze ktoś jest ruchany dżiny. Hahaha
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:35
baronturbina napisał/a:

Masz zadanie na dzisiaj. Zobacz kto przetwarza Twoje dane osobowe na tej stronie. Potem użyj internetu do czegoś innego niż robienie z siebie idioty. Myślałem że jesteś bardziej ogarnięty



Z tym myśleniem to się chyba trochę rozpędziłeś. Nikt nie przetwarza moich danych. To, że pasjonujesz się jakimiś kacapami, to twoja sprawa.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 23:40
dżonyłojlker napisał/a:

Z tym myśleniem to się chyba trochę rozpędziłeś. Nikt nie przetwarza moich danych. To, że pasjonujesz się jakimiś kacapami, to twoja sprawa.


Ech. Dżony… wszędzie gdzie się logujesz i podajesz maila, czy numer telefonu, wszelkie informacje po których można dojść skąd piszesz i co piszesz to są dane i ktoś musi je przetwarzać. Tak jak to robi CUBE INVESTMENTS Sp. z o.o. Jesteś ruchany nawet przez Onet czy dostawcę usług telekomunikacyjnych. Odstaw wódkę i przejrzyj na oczy.
Nie jest zbyt skomplikowane co napisałem prawda?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:54
baronturbina napisał/a:

Ech. Dżony… wszędzie gdzie się logujesz i podajesz maila, czy numer telefonu, wszelkie informacje po których można dojść skąd piszesz i co piszesz to są dane i ktoś musi je przetwarzać. Tak jak to robi CUBE INVESTMENTS Sp. z o.o. Jesteś ruchany nawet przez Onet czy dostawcę usług telekomunikacyjnych. Odstaw wódkę i przejrzyj na oczy.
Nie jest zbyt skomplikowane co napisałem prawda?



Mnie nikt nie rucha. To co robisz z tymi co przychodzą do ciebie nocą na osiedle, to mi nic do tego. Sam masz homo-przypinkę, więc to ty wsparłeś jakieś tam telefoniczne inwestment. Ja to tylko takie symboliczne wpłaty, tylko dla śmiesznych podpisów. Jeśli ktoś czyta moje wpisy, to dobrze, a wiem, że czyta, bo kiedyś w programie "w tyle wizji" taki pan z brodą powiedział dokładnie to co napisałem dzień wcześniej na sadolu. Ludzie się inspirują moim geniuszem i wiedzą, że to racja najmojsza, a każdy kto uważa inaczej, to zwykły chachar.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-31, 0:00
dżonyłojlker napisał/a:

Mnie nikt nie rucha. To co robisz z tymi co przychodzą do ciebie nocą na osiedle, to mi nic do tego. Sam masz homo-przypinkę, więc to ty wsparłeś jakieś tam telefoniczne inwestment. Ja to tylko takie symboliczne wpłaty, tylko dla śmiesznych podpisów. Jeśli ktoś czyta moje wpisy, to dobrze, a wiem, że czyta, bo kiedyś w programie "w tyle wizji" taki pan z brodą powiedział dokładnie to co napisałem dzień wcześniej na sadolu. Ludzie się inspirują moim geniuszem i wiedzą, że to racja najmojsza, a każdy kto uważa inaczej, to zwykły chachar.


Dobra… jednak jesteś nietrzeźwy.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-31, 0:46
Rosja vs USA xD
Zgłoś
Avatar
Metrus88 2024-05-31, 1:49
Bo to miś Koralgol 🤣
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-31, 2:52
baronturbina, dżonyłojlker,
Wy tak pod każdym tematem do siebie skaczecie XD Nie myślicie, że już czas spotkać się w realu i dać sobie w ryj?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-31, 8:48
kłakizesrakikupadupa napisał/a:

, ,
Wy tak pod każdym tematem do siebie skaczecie XD Nie myślicie, że już czas spotkać się w realu i dać sobie w ryj?


A drugiego do ręki nie lubię trójkątów więc się nie załapiesz. Pierwszy raz chciałem dżonemu coś wytłumaczyć ale znów byl najebany.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-31, 9:22
Geraldinio napisał/a:

Ten moment gdy pisowski wyznawca próbuje być dowcipny, ale wychodzi tak samo żenująco i prymitywnie, jak rządy nieudaczników, których popierał.



Żenujący to jesteś ty i prymitywny jak razem ze swoimi kolegami z PO i Lewicy zapodajecie sobie do japy obsmarowane gównem kutasy i udajecie że to czekolada.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2024-05-31, 10:12 1
kłakizesrakikupadupa napisał/a:

Jak poprzednio oglądałem ten filmik, to po 15 sekundach był koniec i miś został na płocie.



chuj nas to obchodzi

Zgłoś
Avatar
Krak 2024-05-31, 10:51
taki niedźwiedź z aliexpress
Zgłoś