18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Chojnie_Obdarzony 2024-05-30, 21:43
Kolor futra przypadkowy...
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2024-05-30, 21:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jak wpłacisz 100zł na Rydzyka, będziesz miał odblokowane....



podaj numer konta to sobie obejrzę,
zus mnie jebie na 5 tys, co miesiąc , więc co tam stówka więcej
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-30, 22:09 2
Pedator napisał/a:

Po pierwsze to ktoś wybitnie mądry ulokował dźwiedzia obok świni, to tak jakby dać dwuosobowy pokój Biedroniowi i Tuskowi. Po drugie niedźwiedź tak jak Biedroń pedał.



Ten moment gdy pisowski wyznawca próbuje być dowcipny, ale wychodzi tak samo żenująco i prymitywnie, jak rządy nieudaczników, których popierał.
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-05-30, 22:18
Ale się dał wieprzom przegnać
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 22:20 1
dżonyłojlker napisał/a:

Bo na starych serwerach filmik działał minutę po wrzuceniu, a na tych nowych extra czadowych, dwie


Ukraiński pijaku. Nie zrobiłeś zrzuty bo przepiłeś czy w hrywnach nie akceptowali. Zrób lepsze serwery u siebie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-30, 22:24
kłakizesrakikupadupa napisał/a:

Ale on nawet nie wszedł do niej :/



Mówi się: "nie wszedł w nią"
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-05-30, 22:25
baronturbina napisał/a:

Ukraiński pijaku. Nie zrobiłeś zrzuty bo przepiłeś czy w hrywnach nie akceptowali. Zrób lepsze serwery u siebie.



a tobie ruble przyjęli? w końcu to jedno z niewielu miejsc w polskim internecie, gdzie możecie się tak swobodnie wypowiadać towarzysze.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 22:28
Wojtek76 napisał/a:

podaj numer konta to sobie obejrzę,
zus mnie jebie na 5 tys, co miesiąc , więc co tam stówka więcej


Jesteś super bogaty. Ale w Czechach 5000 CZK to nie ma szału.

Geraldinio napisał/a:

a tobie ruble przyjęli? w końcu to jedno z niewielu miejsc w polskim internecie, gdzie możecie się tak swobodnie wypowiadać towarzysze.


Głupcze. Komuchu idź pałkać na wschód.
Zgłoś
Avatar
Ferdynad 2024-05-30, 22:35
Chciał je jeść czy ruchac?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 22:37
baronturbina napisał/a:

Ukraiński pijaku. Nie zrobiłeś zrzuty bo przepiłeś czy w hrywnach nie akceptowali. Zrób lepsze serwery u siebie.



Akurat się zrzuciłem. I od początku pisałem, że nie życzę sobie żadnego pedalskiego wyróżnika graficznego o który upominał się twój pan. My dzielni Ukraińcy niedługo was pokonamy, wy nikczemni złodzieje kibli, pralek i bud dla psów krytych eternitem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 22:50
dżonyłojlker napisał/a:

Akurat się zrzuciłem. I od początku pisałem, że nie życzę sobie żadnego pedalskiego wyróżnika graficznego o który upominał się twój pan. My dzielni Ukraińcy niedługo was pokonamy, wy nikczemni złodzieje kibli, pralek i bud dla psów krytych eternitem.


Szczerze to chuj mnie to obchodzi. Moim jedynym panem jest Jan Paweł Drugi. Nikogo ukrze nie pokonasz jeśli nie wytrzeźwiejesz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:00
baronturbina napisał/a:

Szczerze to chuj mnie to obchodzi.



To ciekawe... bo co tylko nie napiszę, to zaraz się zjawiasz, jakby to był twój największy cel życiowy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 23:07
dżonyłojlker napisał/a:

To ciekawe... bo co tylko nie napiszę, to zaraz się zjawiasz, jakby to był twój największy cel życiowy.


Wiesz że Dimitrij Głuszczenko się z Ciebie i takich baranów jak Ty śmieje
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 23:12
baronturbina napisał/a:

Wiesz że Dimitrij Głuszczenko się z Ciebie i takich baranów jak Ty śmieje



Jeśli to jeden z tych co w nocy przychodzą do ciebie na osiedle... no to trudno, jakoś to przeżyję.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 23:15
dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli to jeden z tych co w nocy przychodzą do ciebie na osiedle... no to trudno, jakoś to przeżyję.


Poczytaj dzbanie kto to i daj kwejkowi, jeb z dzidy piwko.
Zgłoś