18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
Adrian649 2020-04-09, 16:28
Swoją drogą jak by tak traktowano każdego mega grubasa czy grubaskę to zwalczyło by się światową otyłość w pół roku.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2020-04-09, 16:55
az sie usrala jebana
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-09, 17:08 7
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek





Masz instrukcję i już już spierdalaj biegusiem na dwór, nie Ty decydujesz czy zasługujemy żyć jako gatunek.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2020-04-09, 17:25 1
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Weź nie pierdol, Indie to nie ludzie
Zgłoś
Avatar
balasior 2020-04-09, 17:41 3
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



To sie zabij
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-04-09, 18:20
W 43 sekundzie w czystej polszczyźnie wyzwał ja od kurwy.
Zgłoś
Avatar
SzalonyCietrzew 2020-04-09, 18:49 1
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Polać mu
Zgłoś
Avatar
Kaktus0304 2020-04-09, 19:10
Za to browara pijemy
Zgłoś
Avatar
YebaneDigidongi 2020-04-09, 19:15
Zjadła rano dwumiesięczne zapasy makaronu i konserw i się dziwi że współlokatorzy się wkurzyli
Zgłoś
Avatar
pacman_shazzam 2020-04-09, 19:54
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



no chyba ty
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-04-09, 20:40 1
Użytkownik420 napisał/a:

Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę.



Ile masz dzieci, jaki masz stopień naukowy i kim jesteś z zawodu?

Użytkownik420 napisał/a:

ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego



Czyli dla kogo? Dla drzew, lampartów, koni? Czy może Marsjan?

Użytkownik420 napisał/a:

Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



A to niby czemu trzeba sobie "zasłużyć" na życie? Mowie tu o normalnych ludziach, bo wiadomo, ze jakiś procent populacji NIE zasługuje na życie, ale od tego są LUDZKIE sady, by ich rozliczyć
Zgłoś
Avatar
ktosjestem 2020-04-09, 21:14
Ta baba jest tak gruba, że nic jej nie będzie, a zjawiska takie jak te i gorsze również zdarzają się w świecie dzikich zwierząt. Różnica jest taka, że my jako ludzie to nagrywamy.
Zgłoś
Avatar
D................2 2020-04-09, 21:50
Jokerd napisał/a:

Masz instrukcję i już już spierdalaj biegusiem na dwór, nie Ty decydujesz czy zasługujemy żyć jako gatunek.



Już ci odpowiadam. Nie zasługujesz...
Zgłoś
Avatar
dechaa 2020-04-09, 22:22
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Chyba sam na siebie nie zasługujesz chuju.
Zgłoś
Avatar
The Normablum 2020-04-09, 22:52
Brazylia to największy katolicki kraj na ziemi. Strach tam pojechać, a jeszcze większy tam żyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie