18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
EdmundKemper 2020-04-09, 23:43
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub k***a nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla k***a wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Spokojnie, przez koronawirusa świat się trochę wyludni.
Zgłoś
Avatar
endrjuZlasu 2020-04-10, 2:57
zasłużyła czy nie, ja i tak czekam na filmik z Plot twistem gdzie ktoś w bija z AK47 jakimś i ścina oprawców ;]
Zgłoś
Avatar
lysywaz44 2020-04-10, 5:06
To jakaś nowoczesna piniata ?
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2020-04-10, 6:47
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



Nie pakuj kolego wszystkich do jednego wora...
Zgłoś
Avatar
Lee27 2020-04-10, 13:34
Powinni ubić tych debili ,widać że za wschodzie świata dalej nie szanuje się kobiet.
Zgłoś
Avatar
Yakub64 2020-04-10, 20:41
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



i ja to kurwa popieram. Do piachu z nami
Zgłoś
Avatar
Piolho1987 2020-04-15, 8:53
Użytkownik420 napisał/a:

Właśnie dlatego mam nadzieję, że ten świat szlag trafi.... Żeby ci ludzie tyle samo serca wkładali w wychowanie dzieci, naukę lub kurwa nawet pracę. Trzymam kciuki za apokalipse bo ludzie to obraza dla kurwa wszystkiego. Nie zasługujemy by żyć jako gatunek



powieś się pierwszy.
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2020-04-30, 0:06
Nie ma szans zeby za darmo wpierdol dostała
Zgłoś