18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rzym, chwile paniki na obwodnicy: mężczyzna blokuje ruch i kamieniuje samochódy.

Następnie mężczyzna ukradł furgonetkę i uciekł: został zatrzymany po pościgu.

Cytat:

Dziś rano, 18 sierpnia, przy zjeździe 15 z Grande Raccordo Anulare w Rzymie mężczyzna zablokował ruch, rzucając kamieniami i innymi przedmiotami w jadące samochody. Zanim policja zdążyła go zatrzymać, mężczyźnie udało się ukraść wypożyczony samochód dostawczy i uciec. Efektem był kilkukilometrowy pościg z ponad dwudziestoma radiowozami na ogonie i helikopterem monitorującym jego ruchy, a uciekinier krzyczał w międzyczasie: „Mam materiały wybuchowe dla Watykanu”. Wyścig zakończył się na Piazza Pio XI, niemal na granicy z Państwem Watykańskim: mężczyzna został aresztowany. Bohaterem tego szaleństwa jest Andrea Troiano z Guidonia, który uciekł z aresztu domowego, gdzie przebywał z powodu długiej serii precedensów, a obecnie jest objęty dochodzeniem prowadzonym przez prokuratora Nicolę Maiorano pod kątem stawiania oporu, obrażeń, przemocy, gróźb, kradzieży kwalifikowanej, szkód, nielegalne posiadanie niewłaściwej broni i unikanie.



Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-09-29, 13:47
widez2 napisał/a:

"uciekł z aresztu domowego, gdzie przebywał z powodu długiej serii precedensów"
Bardzo się mnie podoba ta fraza. Pewnie z translatora, ale trudno byłoby lepiej opisać historię tego kolesia.



Jak sie nie zna jezyka ojczystego, Sebixie to trudno.

pl.wikipedia.org/wiki/Precedens
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-09-29, 14:01
moonglight40 napisał/a:

Jak sie nie zna jezyka ojczystego, Sebixie to trudno.



Ja kolego napisałem to bez ironii. Fajnie brzmi po prostu biorąc pod uwagę, co typ nawywijał. Myślałem że cytujesz jakieś włoskie źródło z automatycznym tłumaczeniem na polski. Generalnie jeśli coś cytujesz, dobrze byłoby to źródło podać.
po co zresztą ja to piszę do jakiegoś randoma z sieci, który się pruje z powodów których sam nie rozpoznaje...
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-29, 14:36
Nielegalne posiadanie niewłaściwej broni? Większej głupoty nie słyszałem. Mógłbyś zostać tłumaczem przysięgłym 👈
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-09-29, 17:35
U nas dostalby w ryj I bylo by szybko zakonczone, ale.tolerancyjne wlochy , dali mu sie pobawic
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-29, 17:41
Oj tam, lekarstwo na takie kurestwo kosztuje coś w okolicach 1$ czy m ojro.
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-09-29, 18:05
Mirek19850509 napisał/a:

U nas dostalby w ryj I bylo by szybko zakonczone, ale.tolerancyjne wlochy , dali mu sie pobawic



Ty nie masz pojecia o Italii, w Polsce raczej by mu gale ojebali, a swinki polki by dupy daly..+
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2024-09-30, 19:13
moonglight40 napisał/a:

Ty nie masz pojecia o Italii, w Polsce raczej by mu gale ojebali, a swinki polki by dupy daly..+



Polki fakt ale co do tego ze , zaden seba by nie wyskoczyl z auta I mu nie dojebal , to ty w takim razie nie znasz polski, wejdz na stop.cham you tube , co chwila.ktos wyskakuje z auta z gazem gasnica beysbolem itp I sie napierdalaja ,
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-10-01, 14:03 1
Mirek19850509 napisał/a:

Polki fakt ale co do tego ze , zaden seba by nie wyskoczyl z auta I mu nie dojebal , to ty w takim razie nie znasz polski, wejdz na stop.cham you tube , co chwila.ktos wyskakuje z auta z gazem gasnica beysbolem itp I sie napierdalaja ,



Na pelnej autostradzie nie wiem, zalezy tez od kultury, mentalnosci, we Wloszech itd ludzie sa nieprzewidywalni, czy kosa czy jakas bron, a ten typ naprawde jest psychicznie chory i mial "bron" cegly it, i nie mial nic do stracenia, wiec nie wiem czy jakis Sebix z Polski by tak naturalnie wyskoczyl, jest tez 2 video gdzie policja Rzymska go goni i wyzywa ze go zabije itd, ale to pewnie szczeniaki, swiezaki itd..

[ Dodano 2024-10-01, 14:07 ]
baronturbina napisał/a:

Gdzie tam była bomba?
To samo u mnie.



Nie bylo ale on specjalnie wyslal taki sygnal przez WT radio
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-10-02, 0:14
darnext123 napisał/a:

Ej a co jeśli np jest pościg w Polsce i uciekający przekroczy granicę z jakimś państwem. Według prawa nie można przenosić broni nawet jako służby mundurowe przez granicę i trzeba dostać pozwolenie nie może sobie od tak wojsko polskie czeskie czy policja przekroczyć granicę więc teoretycznie chłop by uciekł



Nie wiem, jak z innymi krajami, ale akurat z Niemcami i Czechami, mamy odpowiednie umowy. Nasza policja prowadzi pościg poza granicami, do momentu przejęcia pościgu przez tamtejszą policję. Na odwrót, również. Zwykle, to kwestia kilku minut i kilku kilometrów. Najlepsze jest to, że nikt się nie bawi za dużo z papierkami, prawnikami i w jakieś ekstradycje, gdy policja z drugiej strony granicy, dorwie drogowego bandytę. Jeszcze tego samego lub następnego dnia, przekazują go stronie, która rozpoczęła pościg (chyba, że bandzior ma na koncie coś grubszego w kraju, w którym go dorwali). Z Niemcami, jest nawet tak, że prowadzone są wspólne polsko-niemieckie patrole po obu stronach strefy przygranicznej.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2024-10-04, 0:49
Jak w GTA, szacun, zdobył 4 gwiazdki, bo był śmigłowiec, ale nie doszedł do 6, bo nie ma wojska.
Zgłoś