18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Rzym, chwile paniki na obwodnicy: mężczyzna blokuje ruch i kamieniuje samochódy.

Następnie mężczyzna ukradł furgonetkę i uciekł: został zatrzymany po pościgu.

Cytat:

Dziś rano, 18 sierpnia, przy zjeździe 15 z Grande Raccordo Anulare w Rzymie mężczyzna zablokował ruch, rzucając kamieniami i innymi przedmiotami w jadące samochody. Zanim policja zdążyła go zatrzymać, mężczyźnie udało się ukraść wypożyczony samochód dostawczy i uciec. Efektem był kilkukilometrowy pościg z ponad dwudziestoma radiowozami na ogonie i helikopterem monitorującym jego ruchy, a uciekinier krzyczał w międzyczasie: „Mam materiały wybuchowe dla Watykanu”. Wyścig zakończył się na Piazza Pio XI, niemal na granicy z Państwem Watykańskim: mężczyzna został aresztowany. Bohaterem tego szaleństwa jest Andrea Troiano z Guidonia, który uciekł z aresztu domowego, gdzie przebywał z powodu długiej serii precedensów, a obecnie jest objęty dochodzeniem prowadzonym przez prokuratora Nicolę Maiorano pod kątem stawiania oporu, obrażeń, przemocy, gróźb, kradzieży kwalifikowanej, szkód, nielegalne posiadanie niewłaściwej broni i unikanie.



Zgłoś
Avatar
skaza71 2024-09-28, 20:52 2
Czego nie rozumiecie, czego?
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-09-28, 20:59 1
Nagrywający sapał jak jakiś pizda zamiast go rozjechać. Nie uważacie?

[ Dodano: 2024-09-28, 21:02 ]
w pierwszej scenie miałem na myśli
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-28, 21:08 1
Bombowy to on debil jest
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-09-28, 21:56 1
Ej a co jeśli np jest pościg w Polsce i uciekający przekroczy granicę z jakimś państwem. Według prawa nie można przenosić broni nawet jako służby mundurowe przez granicę i trzeba dostać pozwolenie nie może sobie od tak wojsko polskie czeskie czy policja przekroczyć granicę więc teoretycznie chłop by uciekł
Zgłoś
Avatar
JG800 2024-09-28, 22:12 1
Po prostu, nie było tam żadnego Polaka i nie miał mu kto we łbie klepek poukładać!!!
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-09-28, 22:42 1
Niby nie podobny ale jednak głupi jak ciapaty.
Może mają nowy kamuflaż?
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-09-28, 22:46
JG800 napisał/a:

Po prostu, nie było tam żadnego Polaka i nie miał mu kto we łbie klepek poukładać!!!



Polakom to ciapate i żydzi układają
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-29, 0:11 7
darnext123 napisał/a:

Ej a co jeśli np jest pościg w Polsce i uciekający przekroczy granicę z jakimś państwem. Według prawa nie można przenosić broni nawet jako służby mundurowe przez granicę i trzeba dostać pozwolenie nie może sobie od tak wojsko polskie czeskie czy policja przekroczyć granicę więc teoretycznie chłop by uciekł

Tak ale Watykan ma umowy z Włochami w tym zakresie.

A co do filmu: proszę uploadować filmy a nie dawać linków do jutuba. Nie wyświetla się, twiedzi że jestem botem, mam podać login + nr.telefonu + rozmiar majtek. To że Gugle za blokowanie reklam zaczęli blokować IP to ich sprawa, ja tam do nich nie wchodzę — ale czemu czytelnicy porządnego portalu jakim jest Sadol mają cierpieć za wady jakiejś podejrzanej stronki ze slumsów Internetu?
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-09-29, 0:42
@majeńka: Pierwsze słyszę, że blokują ip. Ja mam cały czas w telefonie adblocka, ale nigdy nie miałem problemu z logowaniem i oglądaniem. Co innego jak używam vpn, wtedy nawet nie wchodzę na strony google, bo większość czasu rozwiązywałbym zagadki, a oni mają popierdolone te captche. Z tymi linkami do yt się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-29, 1:15
Kici-Kici napisał/a:

@: Pierwsze słyszę, że blokują ip. Ja mam cały czas w telefonie adblocka, ale nigdy nie miałem problemu z logowaniem i oglądaniem. Co innego jak używam vpn, wtedy nawet nie wchodzę na strony google, bo większość czasu rozwiązywałbym zagadki, a oni mają popierdolone te captche. Z tymi linkami do yt się zgadzam.

Na przykład tu o tym piszą.

Wchodząc przez link z Sadola w przeglądarce dostaję od razu żądanie zalogowania się, nawet nie captchę. Niczego na jutubie nie oglądałam ani przez yt-dlp ani przez przeglądarkę od tygodni (przynajmniej sobie nie przypominam), czyli ban raczej nie jest za swoje. A wchodząc z innego IP (VPN albo ssh -L + privoxy) wszystko działa.

A jak randomowe bany dają z żądaniem podania danych osobowych, niech sobie swoje usługi gdzieś wsadzą.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-29, 7:41 1
To pewnie chłop tej wariatki z posta poniżej. Wesoła, temperamentna rodzinka, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-29, 8:25 2
darnext123 napisał/a:

Ej a co jeśli np jest pościg w Polsce i uciekający przekroczy granicę z jakimś państwem. Według prawa nie można przenosić broni nawet jako służby mundurowe przez granicę i trzeba dostać pozwolenie nie może sobie od tak wojsko polskie czeskie czy policja przekroczyć granicę więc teoretycznie chłop by uciekł



Nie martw aię, jak jakiś popierdoleniec jest ścigany to służby potrafią nawet nieźle współpracować.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-29, 10:07 1
Gdzie tam była bomba?

[ Dodano: 2024-09-29, 10:08 ]
majeńka napisał/a:

Tak ale Watykan ma umowy z Włochami w tym zakresie.
A co do filmu: proszę uploadować filmy a nie dawać linków do jutuba. Nie wyświetla się, twiedzi że jestem botem, mam podać login + nr.telefonu + rozmiar majtek. To że Gugle za blokowanie reklam zaczęli blokować IP to ich sprawa, ja tam do nich nie wchodzę — ale czemu czytelnicy porządnego portalu jakim jest Sadol mają cierpieć za wady jakiejś podejrzanej stronki ze slumsów Internetu?


To samo u mnie.
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-09-29, 13:37 1
"uciekł z aresztu domowego, gdzie przebywał z powodu długiej serii precedensów"
Bardzo się mnie podoba ta fraza. Pewnie z translatora, ale trudno byłoby lepiej opisać historię tego kolesia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie