18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
jkllll485 2023-05-03, 9:04 12
Jakby Cię wkurwiało psychiczne bydło w swojej okolicy które chleje i sieję strach to taka akcja była by dla Ciebie jak miód dla serca.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-03, 9:24 8
I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-05-03, 9:46 9
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Sądząc po reakcji publiki to musiała być straszna wesz na ich dupach, więc pewnie zasługiwał na cały magazynek.
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-05-03, 10:32 2
w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno
Zgłoś
Avatar
35i 2023-05-03, 10:46 7
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow napisał/a:

w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno



Za "Polin" ciężki wpierdol się należy, lewacka fajo. A przynajmniej podpalenie pejsów.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-05-03, 11:37 1
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Zapraszam na wizytę do okulisty bo typ dostał centralnie w brzuch a nie w nogę.
... i pewnie dlatego trzyma się za brzuch.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-03, 11:43 1
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow napisał/a:

w Polin lewactwo by się zesrało o atak na tle rasowym. 50% kraju to lewackie gówno



Ja bym szacował nie więcej jak 10-20%. Oni są hałaśliwi i największe media są lewackie więc wydaje się ze tego jest dużo, zwłaszcza w miastach. Gdyby tego było 50% to wszystkie wybory byłby ich i mielibyśmy jebaną Gomorę i pogromy inteligencji.

~VeIture napisał/a:

Zapraszam na wizytę do okulisty bo typ dostał centralnie w brzuch a nie w nogę.
... i pewnie dlatego trzyma się za brzuch.



Może tak być. Nadal jednak to pojedynczy strzał a nie 15scie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-05-03, 13:27
I te ich juhu i zaciesz jakby dzika ubili ....
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-04, 5:20
Siriuz napisał/a:

mielibyśmy jebaną Gomorę i pogromy inteligencji



Masz na myśli "inteligencję"łykającą prawackie brednie propagandowe?
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-05-04, 9:27 1
Siriuz napisał/a:

I ponownie przykład, że można spokojnie obezwładnić nożownika strzałem w nogę, a nie wywalać cały magazynek w tors. A i tak przyjdą typy co bronią szybkie spusty.



Nie dość, że pojęcia o broni palnej, balistyce i anatomii człowieka nie masz, to jeszcze jesteś ślepy, bo typ dostał w brzuch.

Siriuz napisał/a:

Ja bym szacował nie więcej jak 10-20%. Oni są hałaśliwi i największe media są lewackie więc wydaje się ze tego jest dużo, zwłaszcza w miastach. Gdyby tego było 50% to wszystkie wybory byłby ich i mielibyśmy jebaną Gomorę i pogromy inteligencji.
Może tak być. Nadal jednak to pojedynczy strzał a nie 15scie



Jak typ jest oddalony, to i jeden strzał wystarczy. Gdyby biegł na ciebie z nożem, to wywaliłbyś cały magazynek dla pewności, że cię nie zapierdoli czy byś co strzał upewniał się, czy trafiłeś? Na reakcję daję ci 2,5 sekundy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-04, 10:17
eliveruss napisał/a:

Nie dość, że pojęcia o broni palnej, balistyce i anatomii człowieka nie masz, to jeszcze jesteś ślepy, bo typ dostał w brzuch.



Jebie mnie opinia samozwańczego eksperta, który tłumaczy mi dlaczego to co widzę nie jest prawdą

eliveruss napisał/a:

Jak typ jest oddalony, to i jeden strzał wystarczy. Gdyby biegł na ciebie z nożem, to wywaliłbyś cały magazynek dla pewności, że cię nie zapierdoli czy byś co strzał upewniał się, czy trafiłeś? Na reakcję daję ci 2,5 sekundy



Nie ma problemu JEŚLI typ rzeczywiście na ciebie szarżuje z nożem. Co innego kiedy stoi albo wręcz spierdala.
Zgłoś
Avatar
hacked15 2023-05-04, 22:37
ale tam mają zajebiste hulajnogi
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-05-07, 22:16
Siriuz napisał/a:

Jebie mnie opinia samozwańczego eksperta, który tłumaczy mi dlaczego to co widzę nie jest prawdą
Nie ma problemu JEŚLI typ rzeczywiście na ciebie szarżuje z nożem. Co innego kiedy stoi albo wręcz spierdala.



Jak spierdala, to jest większym zagrożeniem, niż jakby stał, bo po spierdoleniu może znowu zacząć kogoś atakować nożem, także ten... Chłop prawdopodobnie dostał w bebechy i nic poważnego mu się nie stało, no chyba że dostał w wątrobę lub kręgosłup. W pierwszym i najgorszym przypadku mógłby się szybko wykrwawić, w drugim zostałby przytwierdzony do wózka - i to by wcale nie było takie złe, przynajmniej dla społeczeństwa. A i tak szansa na to, że jakiś ważny organ został trafiony, jest dużo mniejsza, niż szansa na uszkodzenie tętnicy strzelając w nogę. Strzelając nawet z 9mm, trzeba mieć mega farta, by trafiając w nogę nie uszkodzić tętnicy, która w większości przypadków zostaje rozszarpana przez falę uderzeniową pocisku i bez umiejętnego założenia stazy lub innego skutecznego ucisku chłopu gaśnie światło w bardzo krótkim czasie, nie zawsze wystarczającym na to, by delikwent przemyślał swoje postępowanie
Zgłoś