18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Banowanyzanic 2023-12-02, 10:06 16
Świrus i zarazem debil.. w szyje mógł jebnąć, a nie w plecy.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-12-02, 11:02 9
Zawsze piszą "zmaga się", a czy ktokolwiek sprawdza, czy delikwent z tym walczy? Może mu z tym dobrze i nic nie chce zmieniać? Pomyśleliście kiedyś o tym?
Zgłoś
Avatar
contracts 2023-12-02, 12:49 2
Andrzejas napisał/a:

Zawsze piszą "zmaga się", a czy ktokolwiek sprawdza, czy delikwent z tym walczy? Może mu z tym dobrze i nic nie chce zmieniać? Pomyśleliście kiedyś o tym?



Walczy z tym... myślał że ten którego atakuje to jest jego problem psychiczny.
Zgłoś
Avatar
kmpaw 2023-12-02, 13:07 5
Banowanyzanic napisał/a:

Świrus i zarazem debil.. w szyje mógł jebnąć, a nie w plecy.



Jebnij się w łeb. Mam tylko nadzieję że tobie ani nikomu z twojej rodziny nikt nigdy nie wbije noża w szyję
Zgłoś
Avatar
CrystalFairy 2023-12-02, 13:54 4
kmpaw napisał/a:

Jebnij się w łeb. Mam tylko nadzieję że tobie ani nikomu z twojej rodziny nikt nigdy nie wbije noża w szyję



Nie znasz naszych rodzin
Zgłoś
Avatar
lm65 2023-12-02, 14:26 4
Na problemy psychiczne w tych dzikich krajach, najlepszy jest ołów
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-12-02, 17:45 4
kmpaw napisał/a:

Jebnij się w łeb. Mam tylko nadzieję że tobie ani nikomu z twojej rodziny nikt nigdy nie wbije noża w szyję



Sam się jebnij. Jak już brał się za samobójczy atak, to powinien odjebać go jak najlepiej. Debil był i tyle.
Zgłoś
Avatar
radek653 2023-12-02, 18:44
Banowanyzanic napisał/a:

Świrus i zarazem debil.. w szyje mógł jebnąć, a nie w plecy.



Napisał co myśli...kretyn co ma 33 lata siedzi pewnie w domu bez roboty na wsi pod lasem i nikogo nie zna...zamknij mordę debilu
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-12-02, 20:43 3
kmpaw napisał/a:

Jebnij się w łeb. Mam tylko nadzieję że tobie ani nikomu z twojej rodziny nikt nigdy nie wbije noża w szyję



Aha. Czyli świrus mądrze postąpił? Jeszcze pewnie nóż specjalnie stępił, aby się nikomu krzywda nie stała niepotrzebnie.

radek653 napisał/a:

Napisał co myśli...kretyn co ma 33 lata siedzi pewnie w domu bez roboty na wsi pod lasem i nikogo nie zna...zamknij mordę debilu



A ty, Radziu, po czym wywnioskowałeś te swoje uwagi do Banowanego? Bo takim wróżbitą, to każdy tu potrafi być.
"Radek, lat 30. Siedzi w oborze gdzieś pod Sosnowcem i uważa się za kogoś lepszego od innych, choć marnuje swój czas na pisanie komentarzy na Sadolu, jak reszta jego aktywnych użytkowników."

Na tym samym wózku jedziemy wszyscy, więc skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-12-02, 22:19 2
A dajcie wszyscy spokój, gość chciał się zabić w brutalny i bolesny sposób to to zrobił. Najpierw go zgnoją mundurowi, potem gangusy w pierdlu dokończą.
Zgłoś
Avatar
buhahapl 2023-12-03, 7:38 1
Na psychikę najlepiej działa but na ryju albo pałą po kończynach.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-12-04, 5:01 1
W pierdlu skutecznie go wyleczą z takich głupich pomysłów. Aż mi go nawet żal...
Zgłoś