18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
dracov6664 2024-05-29, 10:19 3
I bardzo kurvva dobrze
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-05-29, 10:53 24
Veni_Vidi napisał/a:

Ciemnogród pierdolony...
Wypisz im mandat szeryfie a nie szczekasz w internecie.



Posłuchaj pało. Nie zrozumiałeś nic z tego co do Ciebie napisałem.
Problem polega na tym, że nikt im mandatów za takie odpały nie daje. Jak biały heteroseksualny facet będzie się przebierać na plaży i mu spadnie ręcznik to będzie kociokwik niebieskowłosnych Julek, że zostały zgwałcone. W przypadku parad dewiacji seksualnych to wszystkie chwyty są dozwolone bo to taki performance i sposób na pokazanie swojego wewnętrznego ,,Ja". Musisz przyswoić do swojego durnego łba myśl, że żadna policja ani lewacki rząd nie zrobi nic osobie trzymającej flagę QWERTY. Oni chcą i aktywnie niszczą porządek ,,normalnego" świata i budują nową ,,normalność" do której poprzednie ,,normalne" osoby już nie pasują.
I Ty szary człowieku nic nie możesz prawnie zrobić. Ogarnij się i nie pozwól sobie włożyć chuja do dupy w ramach postępu.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 11:06 2
kedzior242 napisał/a:


Problem polega na tym, że nikt im mandatów za takie odpały nie daje...



I na chuj się produkujesz dalej skoro nic nie możesz?

Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-29, 11:14 4
kedzior242 napisał/a:

Posłuchaj pało. Nie zrozumiałeś nic z tego co do Ciebie napisałem.
Problem polega na tym, że nikt im mandatów za takie odpały nie daje. Jak biały heteroseksualny facet będzie się przebierać na plaży i mu spadnie ręcznik to będzie kociokwik niebieskowłosnych Julek, że zostały zgwałcone. W przypadku parad dewiacji seksualnych to wszystkie chwyty są dozwolone bo to taki performance i sposób na pokazanie swojego wewnętrznego ,,Ja". Musisz przyswoić do swojego durnego łba myśl, że żadna policja ani lewacki rząd nie zrobi nic osobie trzymającej flagę QWERTY. Oni chcą i aktywnie niszczą porządek ,,normalnego" świata i budują nową ,,normalność" do której poprzednie ,,normalne" osoby już nie pasują.
I Ty szary człowieku nic nie możesz prawnie zrobić. Ogarnij się i nie pozwól sobie włożyć chuja do dupy w ramach postępu.



Jeżeli coś jest legalne to znaczy, że należy się samosąd, bo społeczeństwo się nie zgadza? Moim zdaniem należy obić mordę każdemu księdzu, bo głosi bzdury na temat istnienia czegoś, czego nigdy nie widział i nigdy nie zobaczy
Zgłoś
Avatar
kedzior242 2024-05-29, 11:18 11
Veni_Vidi napisał/a:

I na chuj się produkujesz dalej skoro nic nie możesz?



Mogę wszystko tylko z niektórymi decyzjami wiążą się konsekwencję.

Mogę na przykład kopnąć ciebie w ryj ale szkoda sobie podeszwę pobrudzić gównem.

Zgłoś
Avatar
CiapaTy_dydol 2024-05-29, 11:19 7
Veni_Vidi napisał/a:

Degenerat to ciebie zrobił i zapomniał wyrzucić do śmietnika. Jak chcesz ludziom życie układać to najpierw zacznij za nich płacić...



Chcialbys żeby Twója córka na ulicy oglądała baranów z kutasami na wierzchu?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 11:25 2
Marekmaro napisał/a:

Chcialbys żeby Twója córka na ulicy oglądała baranów z kutasami na wierzchu?



Ja swoich dzieci nie będę prowadzał do pedofila, więc zajmij się swoją rodziną nie moją.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-29, 11:36
kedzior242 napisał/a:

Jeżeli nie zaczniemy teraz reagować to czeka nas taki sam los



Uważam, że nie masz racji.
Już jest za późno...
;(

A co do filmu - to nie jest przypadkiem nowoczesna wersja słynnego przejazdu Lady Godivy?
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-05-29, 12:37 2
Jak już imigranci będą większością, to biali tak będą popychani i opluwani na ulicach.
Btw. ogolony chuj wygląda niemęsko.
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-05-29, 12:49 2
Większą patologia tu akurat poubierana chodziła huj wam do tego jak jeżdżę na rowerze pedały
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-05-29, 13:04 4
Cosmo00 napisał/a:

Większą patologia tu akurat poubierana chodziła huj wam do tego jak jeżdżę na rowerze pedały



to se kurwa jeździj po swojej piwnicy a nie w miejscach publicznych pojebie głupi!

Cosmo00 napisał/a:

Większą patologia tu akurat poubierana chodziła huj wam do tego jak jeżdżę na rowerze pedały



to se jeździj po swojej piwnicy a nie w miejscach publicznych pojebie głupi

Cosmo00 napisał/a:

Większą patologia tu akurat poubierana chodziła huj wam do tego jak jeżdżę na rowerze pedały



to se jeździj po swojej piwnicy a nie w miejscach publicznych pojebie głupi
Zgłoś
Avatar
Golemski 2024-05-29, 13:38 2
Jest jeszcze nadzieja w Europie.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 13:50
kedzior242 napisał/a:

Mogę wszystko tylko z niektórymi decyzjami wiążą się konsekwencję.
Mogę na przykład kopnąć ciebie w ryj ale szkoda sobie podeszwę pobrudzić gównem.



I tu się kończy twoja demagogia i reszty przygłupów. Siedź w swojej norze tak jak siedziałeś cicho kiedy zmieniali prawo i wprowadzali ustawy...
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2024-05-29, 14:58 5
Chorzy psychicznie ludzie próbują wmówić że to normalne
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-29, 16:26
kedzior242 napisał/a:

Zgadzam się, że cywilizacja odróżnia nas od dzikusów ale z drugiej strony nastały tak popaprane czasy, że te wszystkie wykolejeńce co udają psów, LPG, pedofile, niebinarni są w pełni akceptowani przez rząd i policje. Akcja dzieje się w Anglii i właśnie tam lewusy siedzą w każdym możliwym urzędzie.
Jeżeli nie zgadzasz się z tą pojebaną agendą to Ty jesteś ten zły. Homofob i erotoman. Dlatego jedyny sposób na tę zarazę to ich prześladować, żeby bali się nosić po ulicach jak te pojeby z nagrania.



Racja. Ci od LPG to chuj. Zbloczence od LNG to dopiero dewianci! A banderowcy z CNG to już totalne dno.
Zgłoś