18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
woytasw 2020-08-03, 13:23
Oj ładnie - jakie tu musi być lodowisko po deszczu
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-03, 13:23 10
Kurwa, obejrzałem to ponad 10 razy i nadal nie mogę uwierzyć jak gówniane jest to auto
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-08-03, 13:41 5
Następna pizda mająca się za chuj wie kogo. Takich kurew niestety jest 80% na drogach.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-03, 14:30
Banderland to jednak jest bardziej pojebany niż Rosja....
Zgłoś
Avatar
S................z 2020-08-03, 15:23 8
Ja pierrrrr, "pasa kurwa", pięć razy przewijam gdzie tam jest "pies"

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-08-03, 15:40
Skoda, fajne autko, przestronne, ostatnio nawet nieźle wykończone, niezły design... ale drogi wciąż trzyma sie gorzej niż 20 letnie zdezelowane audi, merole czy bmw.
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-08-03, 16:26 1
Mokre lub wyślizgane kocie łby. Każde auto przy tej prędkości wyleciałoby z drogi, nie ważne czy to bmw, audi czy merol
Zwróćcie uwagę jak wolno jadą pozostałe samochody.

Wina kierownika nie auta. Te skody nie najgorzej trzymają się drogi, szału nie ma źle też i tragedii. Każdy PH to powie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-08-03, 16:41 2
petru23 napisał/a:

Mokre lub wyślizgane kocie łby. Każde auto przy tej prędkości wyleciałoby z drogi, nie ważne czy to bmw, audi czy merol
Zwróćcie uwagę jak wolno jadą pozostałe samochody.

Wina kierownika nie auta. Te skody nie najgorzej trzymają się drogi, szału nie ma źle też i tragedii. Każdy PH to powie.



Zupełnie nie o to chodzi. Wiadomo, że każde auto wpadłoby tam w poślizg, tyle, że normalnie poleciałoby bokiem, a to gówno się przewróciło, a nie uderzył bokiem w krawężnik, tylko fiknął na drodze. Gdyby to był Matiz lub jakieś inne wąskie i wysokie gówno, to nie byłoby to nic nadzwyczajnego.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-08-03, 18:11
Trzeba przyznać, że chujowo się jeździ po tym ich Kijowie.
Część z tych brukowanych ulic na wzgórzach jest w określonych godzinach jednokierunkowa, raz w jedną a raz w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
panzerwafel 2020-08-03, 20:16
"Nu ja nie padumał"

PieronJasnySzlag napisał/a:

Skoda, fajne autko, przestronne, ostatnio nawet nieźle wykończone, niezły design... ale drogi wciąż trzyma sie gorzej niż 20 letnie zdezelowane audi, merole czy bmw.



Gówno widziałeś gówno wiesz. Jak masz normalny silnik tj jakieś 2.0 to i jedzie i przyspiesza i się TRZYMA lepiej niż Lexus - mam porównanie.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-08-03, 22:03 1
Jebany kurwa worobił... jebany kurwa wyrobił zakręt! Na dachu, ale kurwa wyrobił zakręt!!! Miszcz!
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-08-04, 0:45
test łosia, nie zaliczony
wysrane gówno za późno obciążyło środek ciężkości
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-08-05, 21:22
panzerwafel napisał/a:

"Nu ja nie padumał"
Gówno widziałeś gówno wiesz. Jak masz normalny silnik tj jakieś 2.0 to i jedzie i przyspiesza i się TRZYMA lepiej niż Lexus - mam porównanie.



Buhahahahahahaha. Osz Ty chujku, na prawde mnie rozbawiłeś z tym porównaniem Hahahaha, lepiej niż Lexus, hahahaha
Zgłoś