18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Syjonizm i islamizacja
antyzog • 2011-08-20, 22:46
Witam Was wszystkich. Z tego miejsca chciałbym przeprosić administracje Sadistic.pl za to że byli zmuszeni usunąć mój post za umieszczenia tam linku do mojej strony internetowej. Przed utworzeniem tematu czytałem regulamin i szukałem punktu który by tego zakazywał, jednak go przeoczyłem. Spowodowane jest to zapewne zmęczeniem, od 41 godzin nie śpię tworząc bez przerwy moją stronę. Chciałbym tutaj zwierzyć się z mojej trwogi, nurtującego mnie problemu. Może Wy mi pomożecie? Mianowicie mając przed oczami 10 tyś lat Europejskiej historii jestem bardzo zaniepokojony faktem że nasza kultura, tradycja, historia i dziedzictwo może być lada moment zrównane z ziemią. Odpowiedzcie mi proszę w komentarzach na moje pytanie: czy demaskując zagrożenie dla moich Polskich i Europejskich rodaków, chęć walki i uświadomienia Was o tym, jest czymś nienormalnym albo chorym? Za złe słowo przeciw islamizacji zostałem nazwany "jebanym faszystą" Islam nie jest religią pokoju, prowadzi do rozlewu krwi oraz wyparcia rodzimych kultur i wierzeń. Czy to jest faszyzm? Bo jeżeli chęć ocalenia swojego narodu, ludzi, naszych dzieci którym islamiści będą ścinać głowy za 50 lat, jest faszyzmem to rzeczywiście, tak jestem "jebanym faszystą". Islamizacja jest pojęciem o którym większość z Was wie. Tylko że pozostaje jeszcze pewna "instytucja" która była obecna na świecie od dłuższego czasu, a teraz powróciła do życia kilkakrotnie silniejsza, doskonale maskując swoje działania. Mianowicie syjonizm którego szeregi zasilają ultra nacjonalistyczni i ultra rasistowscy izraelscy żydzi. Mając w swoich rękach wszystkie środki przekazu i mass media układają nam i naszym dzieciom sposób myślenia. Zanim zmieszasz mnie z błotem za sam fakt użycia słowa żydzi w nieprzyjaznym kontekście powinieneś wiedzieć że to nie jest antysemityzm! Antysyjonizm nie jest antysemityzmem, jest garstka Żydów na tej planecie którzy sprzeciwiają się działaniom syjonizmu i odważają się mówić o zbrodniczych działaniach tego ruchu. Będąc jak sardynki w morzu rekinów, często w niewiadomych okolicznościach znikają, bądź zostają zabijani. Czy wiesz że IzraHELL jest najbardziej łamiącym prawa człowieka krajem na świecie? Używają oni broni zakazanych przez narodowe konwencje w celu eksterminacji Palestyńczyków? Dopuszczali się aktów terroryzmu na świecie (zaatakowali nawet Usa) Nie wiedziałeś? No właśnie...
Kończę już moje wypociny, nie będę tu pisał 150-cio stronicowego manifestu bo i tak by go nikt nie przeczytał. Ciekawa animacja, która pokazuje historie i działaniu syjonizmu, nieco humorystycznym akcentem.


"1.3. Sadistic.pl jest serwisem rozrywkowym, jednak Użytkownicy, pisząc w odpowiednich działach, mogą poruszać wszystkie ich nurtujące tematy." Jeżeli jest to nieodpowiedni dział proszę o przeniesienie.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-20, 22:51 2
moje dziecko nie ogląda al jazeery, bo nie mam dziecka
Zgłoś
Avatar
antyzog 2011-08-20, 23:02 3
W każdej chwili możesz mieć Szkoda że nie mogę umieszczać tutaj linków, a wrzucanie filmów z JewTube jest tu niemożliwe. Jest pewien człowiek, Doktor David Duke nikt tak jak on nie potrafi tłumaczyć problemu syjonizmu i wielokulturowości. Swoje teorie potwierdza licznymi dowodami, bardzo wiarygodny i mądry człowiek.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-08-20, 23:04
może ktoś mi streścić co autor tematu napisał
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-20, 23:05
angel napisał/a:

może ktoś mi streścić co autor tematu napisał


przeczytałem całość, nie pamiętam
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-08-20, 23:05
@antyzog dobrze kolo gadasz ! ale ja uważam że problemem jest ogólnie ! jakakolwiek religia. Judaizm, chrześcijanizm, islamizm... jeden chuj wszystkie produkują fanatyków przez których cierpią miliony !
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-08-20, 23:14 6
Przeglądając tą twoją stronę (jak wrzuciłeś wcześniej coś to sobie włączyłem ) zauważyłem wiele dziwnych rzeczy. Żydzi sterują wszystkim, nie dość że mają w swoich rękach media, to islam też jest ich niewolnikiem (mi się zawsze wydawało że islam i żydzi się nienawidzą). Wg tych ciekawych obrazków na tej stronie u władzy są nie tylko komuniści, jak często określane są pis i po, ale także anarchiści. Mi się zawsze wydawało że anarchizm odrzuca wszelkie formy władzy i zawsze stoi w opozycji dla jakichkolwiek form państwa.
Co do filmiku który dodałeś, dowiadujemy się w nim że tylko silna 3 rzesza, była jedynym porządnym krajem i tylko ona mogła oprzeć się żydom. Niestety na pomoc żydom ruszyły inne państwa, w którym judaiści namieszali w głowach. Czyli z tego wynika że najlepiej było by gdyby nikt nie przeciwstawił się 3 rzeszy podczas 2 wojny światowej.
Jeśli chodzi straszenia islamizacją europy, prawdą jest że jest to problem, jednak temat ten chyba już parę razy był poruszany na sadisticu. Ogólnie wynika to ze zbyt zjebanej polityki wobec imigrantów i zbytniemu pobłażaniu im. Ale przeskakiwanie z jednej skrajności w drugą, tzn nagle zamykając granice i wysyłając wszystkich tam skąd pochodzą, też nie jest dobrym rozwiązaniem. Demonizowanie ismalu i nazywane jego wyznawców najgorszym złem jest zjebane. To tak jak twierdzić że katolicy to najgorsze gówno, bo przecież to oni są pierwsi w rankingu najbardziej zabójczych religii.
Zgłoś
Avatar
antyzog 2011-08-20, 23:14 3
@Everizon
Też nie jestem chrześcijaninem. Ale Islam nie jest tylko religią. Islam to pełny ustrój, ma on religijne, polityczne, ekonomiczne i militarne komponenty. Dodatkowo Koran(święta księga islamu) nakazuje zabijać niewiernych. Kilka cytatów:
"Kiedy więc spotkacie niewiernych, tnijcie ich karki, aż zabijecie i ranicie wielu. Wtedy mocno zaciśnijcie na nich pęta, weźcie ich w niewolę"
"Kiedy miną święte miesiące (1,7,11,12 wg. islamskiego kalendarza) zabijajcie niewiernych gdziekolwiek ich znajdziecie; chwytajcie ich i oblegajcie, przygotowujcie na nich wszelkie zasadzki! Zabijajcie ich, kiedy ich ujrzycie gdziekolwiek ich spotkacie"
"Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i chcą szerzyć zepsucie na ziemi, będzie to, iż będą zabici lub ukrzyżowani, albo też obetnie im się ręce i nogi naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i straszna kara na nich czeka w życiu ostatecznym"
PEDOFILIA w Islamie:
Sahih Al-Bukhari Vol 7, Bk 62, Hadith 88
"Prorok podpisał kontrakt małżeński z Aiszą kiedy miała 6 lat. Skonsumował małżeństwo kiedy miała 9 lat."
Islam w rzeczywistości nie uznaje jakiegokolwiek minimum wieku tak dla dziewczynek jak i dla chłopców (wypowiedź jednego z wysokich rangą muzułmanów mówiących o "normalności" współżycia z roczną dziewczynką).
Islam w Europie i Ameryce nosi maskę religii pokoju i czeka kiedy będzie więcej muzułmańskich emigrantów i zwiększy swoją siłę polityczną wystarczająco aby aby przekształcić nowo zdobyte ziemie europejskie i amerykańskie w muzułmańskie!
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-20, 23:16 1
kurwa mac, że wam sie chce tyle pisać....
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2011-08-20, 23:19 1
Jednym słowem nie wpuszczać byle czego do swojego państwa mamy dobry przykład z krzyżakami.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-09-01, 23:30
jak by się to chociażby kupy trzymało to można by polemizować, ale chyba komunizm postał przed nazizmem a nie po tak jak na tym filmiku?
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2011-12-25, 20:54
@antyzog
Szkoda, że tak mało osób to widzi.
A do tematu trzeba dodać takie rzeczy jak Banki Centralne, Chemtraile, New World Order i wieeele innych, które tworzą jedną całość.
Budźcie się ludzie, budźcie, bo będzie za późno. Pewnie już i tak jest, ale chociaż kilku więcej zdoła się przygotować.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-12-29, 0:19 3
Na co się przygotować? Teraz mamy przejebane i będzie jeszcze gorzej. Masy ludzi naogląda się Tvn'u i myślą, że wszystko jest o.k.
Amerykanie walczą z terroryzmem. Unia Europejska chce zjednoczyć kraje w jeden wielki. Jak chcesz kogoś uświadomisz, spotykasz się z odpowiedziami typu: "pojebało cie?"; "jakieś gówno oglądasz". Lub wyśmiewają.
Zgłoś
Avatar
Bryan1234 2012-02-13, 22:56 1
co jak co ale powinni zabronić imigracji bo co za dużo to nie zdrowo . Sam mieszkam w Niemczech i jak ich widze to mi sie rzygać chce bo oni sie traktują jak by właścicielami tego kraju byli
Zgłoś