18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mygyry 2018-01-03, 19:12 16
djted napisał/a:

Płacimy za telewizję publiczną, która z naszych pieniędzy pokrywa wykon z playbaku


Jak pokażesz kwity z opłacanego abonamentu to ci uwierzę
Zgłoś
Avatar
styczeń2018rok 2018-01-03, 19:43 3
krzyks napisał/a:

TVPPis tylko obnażył kunszt artystyczny wykonawców, materiał pójdzie w świat i reputacja w rynsztoku


od PIS to ty się odwal, Rudy
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-01-03, 19:53 2
styczeń2018rok napisał/a:


od PIS to ty się odwal, Rudy



Kaszpirowski już zdechł?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-01-03, 19:57 12
styczeń2018rok napisał/a:


od PIS to ty się odwal, Rudy


TVPiS, TVPiS, jebać jebać TVPiS
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-03, 20:43 7
Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-01-03, 20:50 37
To nie jest zawsze tak, że "gwiazdy" chcą grać z playbacku. Czasem to siły wyższe ich do tego zmuszają.
A co zrobić, jeśli mimo wszystko ma się ich w dupie i jest się porządnym zespołem z jajami i honorem? No na przykład to co zrobili Iron Maiden, jak im kazano grać z playbacku do jakiejś niemieckiej telewizji. Zagrali. I to jak!



Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-01-03, 20:51 5
zrobią własny show - Ekipa z Sosnowca... dwóch arabów, jedna owca
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-01-03, 21:04 5
lepiej dać grajkowi 200 zł i niech puszcza mp3 a z resztę kupić ludziom szampana
Zgłoś
Avatar
zeberek 2018-01-03, 21:08 3
pewnie w partyjnej tvnPO jest lepiej i inaczej śpiewają tylko nikt nie chciał tego oglądać
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-01-03, 21:12 7
Abraxus napisał/a:

Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore



Ok, co pokazały stacje konkurencyjne?
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2018-01-03, 21:28 7
Gówno mnie interesuje co puszczały konkurencyjne, prywatne stacje. Pierdolone TVPiS jest stacją publiczną na które idą moje i Twoje podatki- dochód z abonamentu jest sprawą marginalną. Wymagam tym samym choć minimalnego trzymania poziomu.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2018-01-03, 21:32 2
djted napisał/a:

Kurwa ale za jebany TVN czy Polsat nie płacimy... Płacimy za telewizję publiczną, która z naszych pieniędzy pokrywa wykon z playbaku ... z 500 tys poszło się jebać...



Ale czy ktoś ci kurwa każe płacić ?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-01-03, 21:41 10
Abraxus napisał/a:

Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore


A to zabawne, to zaraz możemy się jeszcze kłócić nad wyższością HIP-HOP'u nad Metalem, wiecie dlaczego puszczali disco polo? Bo jest kurwa popularne, bo ma w chuj odsłon na youtubie i sporo obecnie zarabiają wszystkie festiwale i ichsze gwiazdy, co wy kurwa chcecie, żeby na zakrapianej imprezie Chopina grali 6 godzin?
Hah już to widzę jacy z was melomani z cygarem i szklanką whisky. Wszyscy którzy się tam zebrali i którzy oglądali ten TVPis wiedzieli co będą grać, bo od miesiąca o tym pierdolili, więc skąd taka wyjebana frekwencja? Bo tego właśnie ludzie chcieli i to im dali, więc widać jak się spisali. To samo dotyczy wykupienia przez nich możliwości emisji kopania piłki, wielki chuj mnie to obchodzi, ale zrobili dobry ruch, żeby zagwarantować sobie oglądalność i po to to jest.
Gdyby zapłacili za gwiazdy waszym zdaniem dużego formatu, którzy by ograli jakieś snobistyczne kawałki, ludzie by się przed 22 rozeszli a oglądalność była by rzędu 100tys to wtedy byście płakali, jaki tvpis chujowy, bo rynku nie zna...
Dobrze, że ja mam w domu pilota i więcej niż 2 kanały i mogłem bez marudzenia włączyć inny kanał, żeby nie narzekać, wam też polecam
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-01-03, 22:02 4
Przecież obecny prezes tego pisiego burdelu kiedyś powiedział, że ciemny lud to kupi. Lud kupuje od dwóch lat z okładem i nadal chce płacić, więc po co zmieniać coś, co dobrze działa?
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2018-01-03, 22:03 8
PhantomMask napisał/a:



Ale czy ktoś ci kurwa każe płacić ?



Ja pierdolę kurwa mać, no nie wierzę.
Kiedy się kurwa ten głupi naród nauczy, że rząd NIE ma własnych pieniędzy - czy ktoś chce, czy nie chce, to zapłaci.

980 mln zł z budżetu państwa dla TVP
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie