18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
J................S 2014-10-05, 22:05 9
co za cipa z tej baby
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2014-10-05, 22:07 141
Co za głupia pizda.. mogła dać policjanta do telefonu to by się pewnie tylko pośmiał, a za takie ściemy to się nie dziwie, że jej 200zł dowalił.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-10-05, 22:11
Ale mandat zapłacą
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-10-05, 22:52 84
Zgłoś
Avatar
kanapkasmalec 2014-10-05, 23:15
hahahahaha ja pierdolę co za niedojda
Zgłoś
Avatar
Kidzik 2014-10-05, 23:26 1
Mówcie, że niedojda, że mogła nie rozmawiać podczas jazdy, ale chłopaki zachowali poziom i się złożyli zamiast zostawić ją na lodzie.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-10-05, 23:31 15
I kurwa bardzo dobrze. Jak widzę te wielce utalentowane "kierowniczki", które są tak świetnymi kierowcami, że mogą sobie pozwolić na trzymanie płytki podłogowej przy uchu i jednoczesne prowadzenie auta, a na parkingu pod biedronką z asystą pasażera się motają jak łysek z pokładu idy na światłach to mnie chuj strzela. Kurwa całe życie by przepierdoliły przez te telefony. A jak już widzę taką mamusię, co dziecko wiezie ze sobą i pierdoli ha ha ha hi hi, hi to mnie dopiero nosi. W kuchni siedzieć kurwa jak wasze myślenie perspektywiczne jest tak ograniczone, że nie dopuszczacie do siebie myśli o możliwości spowodowania wypadku. Pokrywkę od gara z pomidorową sobie niech kurwa potrzymają jedną ręką, a drugą niech sobie robią co im się podoba (np. zmywają). Dziękuję za uwagę.

P.S. Żarty błaznów radiowych RMFu i Zetki są cięższe od Grycanki.
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-10-05, 23:39 18
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-10-06, 0:45 2
Aż trudno uwierzyć, że to nie fejk.

Ciężko wyobrazić sobie, że nawet taka tępa pizda, która nie potrafi sklecić i wypowiedzieć najprostszego zdania po polsku i słuchać ze zrozumieniem, mogła w ogóle zdać egzamin na prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-06, 1:39
ludzie to idioci
Zgłoś
Avatar
Fuzionek 2014-10-06, 3:21 2
@deliriumpermanent

może część ustną zdała dobrze?
Zgłoś
Avatar
DawioSkorpion 2014-10-06, 9:06
Marllix napisał/a:

Ale mandat zapłacą



ale punkty i tak zostaną ^_^
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2014-10-06, 9:36 2
Wg. mnie to ona powinna zapłacić a te tępe chuje z radia powinni ją wyśmiać na antenie. Jeżeli tylko mogę to zawsze kurwa daję tą pierdoloną funkcję ,,wł. głośnik" i problemu nie ma jak trzymam telefon na kolanie. Ale nie. Idiotka kurwa nie wymyśli.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-06, 10:31 1
Kurna ludzie to są tępi, po chuj są wymyślone takie rzeczy jak zapamiętanie kto dzwonił. Pali się kurwa, to i tak nic nie zrobisz jesteś w pierdolonej trasie. Ehhh ludzie są pojebani z tym odbieraniem telefonu jak kierują, jakoś zjechać na parking w tym wypadku dało się po 3 minutach, i tyle czasu przeciętnie zajmuje znalezienie miejsca gdzie można stanąć i oddzwonić.

A jak kurwa ktoś już nie kapuje kompletnie to niech włączy ten głośnomówiący.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie