18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
skrytojebca 2012-12-10, 22:34
hmmm polecam lekture

Bałwochwalstwo wpisz w WIKI

pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

i do szkoly a nie k**** na religie
Zgłoś
Avatar
BroDzikuzzza 2012-12-10, 23:01
ogolnie rzecz biorac fanaberia
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2012-12-10, 23:02 1
Już nawet sadol schodzi na psy. Wszędzie tylko ci ateiści - czyt. internetowi krzykacze.
Zgłoś
Avatar
skrytojebca 2012-12-10, 23:18
a kto powiedzial ze ateista

STFU Pawel92
Zgłoś
Avatar
Heops 2012-12-10, 23:32
Taaaa symbol nazioli....
"W 20-leciu międzywojennym symbol swastyki pojawił się w Wojsku Polskim jako część emblematu noszonego na kołnierzu munduru przez artylerzystów 21 i 22 Dywizji Piechoty Górskiej oraz odznak pułkowych: 1 , 2, 3, 4, 5 i 6 Pułku Strzelców Podhalańskich i 4 Pułku Piechoty Legionów. Granatowa swastyka była tłem odznaki instruktorskiej Ligi Obrony Powietrznej i Przeciwgazowej"
Zgłoś
Avatar
peterxd21 2012-12-11, 0:44
Jestem katolikiem dość młodym, ale gdybym Cię spotkał gdzieś kiedyś bądź pewien wyjebe Ci wszystkie zęby aż po ósemki, wiem mamy wolność słowa, ale niektórzy powinni się powstrzymać w wypowiadaniu swojego
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2012-12-11, 1:04
Hmmm... nie zależnie czy kiedyś czy teraz chrześcijaństwo w wielu aspektach to skurwysyństwo które nie ma nic wspólnego z pomocą bliźniemu czy szacunkiem do obcych, a to ze względu na to, że chrześcijaństwo jako rdzeń różnych odłamów (katolicyzm, prawosławie) opiera się na starym testamencie, a owe odłamy uwzględniają nowy testament z całym jego humanitaryzmem.
Zgłoś
Avatar
-Szaman- 2012-12-11, 11:33
Panie kosiu0 . Czas się otworzyć na nowe prądy myślowe. Jak długo będziesz tym tolerancyjnym hajterem (z kolorowej niepodległej). Trzeba się stać trochę nietolerancyjnym, żeby zacząć myśleć samodzielnie.
PS. I kwejka wyłącz.
Zgłoś
Avatar
kosiu0 2012-12-11, 19:10
@-Szaman-
Nie jestem "tolerancyjnym hajterem", nie jestem tez katolikiem ani naziolem. Obrazek znalazłem na necie, nigdzie nie pisałem że na kwejku. Zamiast pierdolić sam byś coś poszukał panie -Szaman-.
PS. Nie przeglądam kwejka

@lp.citsiadas
Cytat:

obrażasz moją wiarę pierdolony kutasie. gdybym byl muslimem upierdolil bym ci leb i nasikał do środka, jak bym był żydem nie znalazł byś pracy w banku czy korporacji stąd do los angeles. powiem jednak krotko - najwiecej zla przyniesli na swiat pierdoleni ateisci ktorzy nie maja respektu przed nikim i niczym,btacy jak hitler czy stalin. symbol ktory porownujesz do sfastyki to symbol mojego Boga, troche respektu ateistyczna gnido.



Spinaj się, spinaj aż Ci żyłka w dupie pęknie. I tak gówno byś zrobił
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-12-12, 11:52
najtro napisał/a:


Jeśli to żart to mógł sobie pożartować z kolegami w piwnicy, a nie wyrzucać to na forum publiczne gdzie są różni ludzie z różnymi poglądami.
Ateizm jest teraz w modzie i jest siany nie tylko w internecie, ale i w telewizji publicznej.
W tych czasach gówniarzom pierze się mózgi ciągle wyciągając blędy kościoła i księży. Rozumiem, że jeden jest z powołania a drugi dla kasy, ale nie w tym rzecz żeby obwiniać religię.
Patrząc wstecz Polska była silna wtedy kiedy była mocna w wierze, zjednoczona dlatego w czasie komuny starano się tępić duchowieństwo.
Dziś te jebane smarki się śmieją i idą w trend narzucanej im mody, ale jak nie będzie czego żreć i będą dawać dupy za bułkę, to nie będzie im już do śmiechu.



Witam w internecie.

Prawdziwy ateista nie jest ateistą bo "taka jest moda" tylko jest dlatego aby wybić takiemu egzemplarzowi z głowy:

lp.citsiadas napisał/a:

obrażasz moją wiarę pierdolony kutasie. gdybym byl muslimem upierdolil bym ci leb i nasikał do środka, jak bym był żydem nie znalazł byś pracy w banku czy korporacji stąd do los angeles. powiem jednak krotko - najwiecej zla przyniesli na swiat pierdoleni ateisci ktorzy nie maja respektu przed nikim i niczym,btacy jak hitler czy stalin. symbol ktory porownujesz do sfastyki to symbol mojego Boga, troche respektu ateistyczna gnido.


zbesztanie drugiego człowieka w imię złej interpretacji wartości religijnych. Ludzie są różni niektórzy wierzą w boga ojca stworzyciela nieba i ziemi a inni czczą płyty chodnikowe, należy pamiętać, że przekrzykiwanie się na forum z powodu głupiego obrazka nie ma sensu, dlatego napisałem zamknąć mordy i wyczuć ironie. Chrześcijanin oleje ten obrazek, katol zacznie wypisywać głupoty i wygrażać swoimi małymi rączkami, ateista rozważy za i przeciw po czym wyda racjonalny sąd.

Kończę swoją wypowiedź, bo sam przyczyniam się do siania tego shitstormu.
Zgłoś