18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pasikoniol 2012-12-10, 19:04 2
nie jestem hejterem, ale ten temat na to zasługuje, jako że jestem słaby w te klocki mam nadzieje że wyręczy mnie ktoś inny.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2012-12-10, 19:15 112
Wiesz, równie dobrze mógłbym wziąć jakikolwiek symbol i pod nim wdrażać swoją chorą ideologię. Chrześcijaństwo powiązane z kościołem nie ma nic wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem i prawdziwym Kościołem, który tworzą ludzie. Historia swastyki jest bardzo podobna, bo jest to w pierwszej kolejności symbol wywodzący się z prastarej, dalekowschodniej filozofii Bon i tam prawdopodobnie ma swój rodowód.
Żaden z powyższych symboli nie jest odpowiedzialny za czyny wyrządzone przez ludzi posługujących się nimi. To ludzie wypaczają sens wiedzy i wypaczają symbolikę, ludzie Twojego pokroju.
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-12-10, 19:49 1
@up
Dokładnie. Tak samo jak pawlacz II jebał dzieci, ale o tym już nikt nie wspomni.
Lejta się
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-10, 19:58 31
@ mateusz, wyjdz.

a co do autora tekstu to pewnie jakis zjebany, nieudaczny, pejsaty dzialacz antify, pod pseudonimem ateisty kto wie, moze dzieki temu co sie dzialo za czasow krucjat, nie nosisz teraz mycki i pejsow, nie czytasz koranu, mozesz sobie wypic, zapalic, i miec ogolnie wyjebane, i nadal byc dumny z bycia wychowanym w wierze katolickiej
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-12-10, 20:02 1
No i się tutaj zacznie dyskusja...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-12-10, 20:11 2
Nie rozumiem o chuj niektórzy się tak spinają, przecież kościół ma bardzo ciekawą historię, tylko dlaczego tak mało się o niej mówi.
Tu tylko fragment ciekawej historii:
sadistic.pl/o-czym-90-katolikow-nie-wie-vt127978.htm1281728
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-10, 20:21 22
Ja jestem wręcz zafascynowany ludzką głupotą, te wszystkie symbole, czy hasła to tylko narzędzia.
"wojujący ateiści" srają się ciągle do religii, jaka ona to zła, jaka niedobra, nie zauważając, że to człowiek jest za to wszystko odpowiedzialny.
Mam pluć się do ateistów (sam nim jestem), że taki Hitler, czy Stalin wymordował dziesiątki milionów ludzi, w jedyne kilkanaście lat, bo przecież oni byli ateistami..?
Ogarnijcie się..
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-12-10, 21:06
@pkh

Jaka dyskusja?
Zgłoś
Avatar
Bartkos 2012-12-10, 21:06 22
Jakim trzeba być durniem, ścierwem i impotentem intelektualnym aby napisać iż Jan Paweł II jeb** dzieci.
Mateusz 1923 - giń frajerze !
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-10, 21:09 3
No tak, największym ludobójstwem są wyczyny bolszewików/komunistów z Rosji radzieckiej. Przez nich zginęło więcej ludzi niż przez Hitlera. Nie pamiętam dokładnie danych, ale z kilku źródeł uzyskałem takie info. Poza tym Wypadałoby wspomnieć o ludobójstwie Majów czy też Azteków i ich kamienie ofiarne, czy też ołtarze. Tam też ginęło wg różnych badaczy wiele milionów ludzi swego czasu. Ale jak mówię, to są info zasłyszane, może ktoś poprawi
Zgłoś
Avatar
DamianH 2012-12-10, 21:09 7
Jak Ci "ateiści" wrzucający takie bzdury nieco podrosną, to może rodzice zaczną z nimi rozmawiać na poważne tematy, i przekażą im co nieco na temat historii.
Zgłoś
Avatar
kacu89 2012-12-10, 21:10
Przecież drugi symbol to krzyż. A pierwszego używali naziole :japierdole:
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2012-12-10, 21:16
gówno zrobione przez debila, tylko nie wiem czemu się tym chwali w internecie
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-12-10, 21:16
jak to jest znak szczęścia niegddzyś, na starych mercedesach jeszcze jest swastyka zamiast dzisiejszgo znaczka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie