18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Symulator zamieszek 2014
BilewAxe • 2014-02-20, 17:47
Od kilku miesięcy można oglądać zajebistą reklamę kolejnego już symulatora tym razem zamieszek

Chuj mnie że niektórzy uznają że to nie śmieszne bo ludzie giną

tak, wiem że krzywo i chujowe ale gra dopiero w produkcji
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-02-21, 2:15 2
Forczman napisał/a:

Symulator rozwoju powierzchniowego Ukrainy na kolejne 10 lat:Obrazek[img]



Proszę cię w Polsce panuje stagnacja gospodarcza, bezrobocie wzrasta, ludzie masowo emigrują a post-komunistyczna medialna propaganda zrzeszająca socjalistów,członków PZPR i innych złodziei ma się nadzwyczaj dobrze.
Przyszłość maluje się w czarnych barwach Pis 2015-2020 (stracone lata) potem może twój ruch albo sld 2020-2025 (kolejna dekada w pizdu) a ty mówisz mi o rozwoju

Czołowi Rosyjscy ekonomiści i politolodzy stworzyli mapę europy uwzględniając czynniki ekonomiczne i polityczne.
To czeka Polskę :

Zgłoś
Avatar
T................X 2014-02-21, 2:38 1
A pierdolicie,ja bym zagrał
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-21, 2:47 3
Dlaczego chcecie powrotu kresów do Polski. Co wam zrobili tamci ludzie, żeby karać ich każąc mieszkać w tych polskich granicach absurdów? Tu nie ma co przyłączać, stąd trzeba uciekać. Mam nadzieje, że taki Śląsk da radę zyskać autonomie.
Zgłoś
Avatar
Quazzare 2014-02-21, 6:50
PsycholZBukowegoWzgórza napisał/a:

@up wszystkie czarnoziemy nasze Polska spichlerzem europy. eh piekne by to było.



Pewnie i tak dalibyśmy radę i to spier*olić
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2014-02-21, 15:21 1
DOSTĘPNE FRAKCJE

UNIA EUROPEJSKA (Syjonisći, oligarchia banksterzy)

ROSJA (baksterzy, oligarchia)
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-02-21, 16:38
Olllup napisał/a:

Dlaczego chcecie powrotu kresów do Polski. Co wam zrobili tamci ludzie, żeby karać ich każąc mieszkać w tych polskich granicach absurdów? Tu nie ma co przyłączać, stąd trzeba uciekać. Mam nadzieje, że taki Śląsk da radę zyskać autonomie.



Jak ślązacy to nie Polacy to wypierdalać do Niemiec.
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-02-21, 16:38
Pomimo, że jaśnie oświecona, jego ekscelencja admin usunął mój post to i tak "GRAŁBYM"!
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-21, 16:50
PsycholZBukowegoWzgórza napisał/a:



Jak ślązacy to nie Polacy to wypierdalać do Niemiec.


Autonomia nie oznacza odłączenia od reszty kraju. Ale polaczki tego nie potrafią zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-02-21, 18:52
Mam nadzieję że jak w Polsce za Tuska mądrzy ludzie się wezmą to ciebie pierwszego Bilew Axe zajebią pałami.
Zgłoś