18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Halman 2013-09-01, 11:35 2
Czy hameryka nie umie im sprzedawać hurtem czyli tanio broni z demobilu poprzez pośredników dla tej nieogarniętej dziczy? (oczywiście delikatnie zmodyfikowanej) zbrojna interwencja to taktyka dla w miarę inteligentnego przeciwnika, na bliski wschód wystarczą; samowybuchające działa, samostrzelajace karabiny, i inne gadżety dla kretynów...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-09-01, 11:58 5
Towdi napisał/a:

yryjski partyzant dąrzy do samounicestwienia

Podkład ze śmiechu rozpierdala miażdży



Miażdży to Twoja ortografia.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-09-01, 13:39 1
Co to za jebana moda "kalęczę jenzyk polzki wienc jestę fajny"
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-09-01, 13:44
Ty za to powinieneś DĄRZYĆ do szkoły. Może jeszcze nie jest za późno.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-01, 14:06 1
Cytat:

Syryjski partyzant dąrzy do samounicestwienia



Nasz naród dąży do samounicestwienia hodując takie tępe parchy. Jak wspomnę moje moje czasy gimnazjalne to na polskim rzadko kto robił błędy ortograficzne, pisało się jakieś rozprawki, charakterystyki, skupiało na stylistyce, interpunkcji, a dzisiaj jebane matoły mają problemy z ortografią w wieku 15 lat. I najgorsze jest to, że takie tępe kurwy stanowią większość młodzieży. Ja człowiek ma okazje przejechać się autobusem z jakimiś debilami z zawodówki i posłuchać ich rozmów na wybitnym poziomie zgniłego ziemniaka to tylko chce się płakać myśląc co czeka ten kraj za 10 lat. Dlatego serdeczne prośba-nigdy nie waż się pójść na wybory i przekaż to zalecenie swoim kolegom reprezentującym ten sam poziom. Prośba nr 2-wypierdol jak najszybciej na zmywak żeby kasa z moich podatków nie szła na twój zasiłek. Prośba nr 3- nie rozmnażaj się dla dobra gatunku ludzkiego.
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-09-01, 20:28
Przepraszam, za ten błąd ortograficzny, moja wina. Sam zwracam uwagę na ten ważny aspekt i strasznie wkurwiają mnie ludzie piszący z błędami.

up ostatni
Widzę bohatera internetowego! Dziękuję za konstruktywną zjebkę, ale dla mnie jesteś żałosnym rudym grubasem, typowym no lifem, leczącym swoje kompleksy na forach.
Chuj Ci w oko bo w dupę jeszcze by Ci było przyjemnie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-01, 21:04 2
Cytat:

Syryjski partyzant



Ja pierdolę, nie możesz mieć choć trochę odrobiny szacunku dla partyzantów? W Syrii ci psychole z bronią to terroryści, do chuja.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-01, 22:48 6
To jest partyzant


A nie jakies ciapate dzikusy.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-02, 0:13 1
Cytat:

up ostatni
Widzę bohatera internetowego! Dziękuję za konstruktywną zjebkę, ale dla mnie jesteś żałosnym rudym grubasem, typowym no lifem, leczącym swoje kompleksy na forach.
ch*j Ci w oko bo w dupę jeszcze by Ci było przyjemnie.



przed "bo" stawia się przecinek
Zgłoś
Avatar
dex6969 2013-09-02, 1:54 1
Taka prawda, że czepiają się ortografii takie zjeby... wielcy wojownicy prawdy i poprawnego pisania ... by się dowartościować i pokazać, że ohhh jaki to on jest lepszy i wykształcony... bo wie trzeba napisać z "ż" a nie "rz" kurwa ... ładne mi osiągnięcie ... Sam często robię błędy i jestem po zawodówce .. no i chuj z tego.... aa tak btw. ---> obecnie prowadzę działalność i w wieku 22 lat jestem w stanie sam się utrzymywać... a Ty zakompleksiony pajacu pewnie wpierdalasz ze smakiem obiadki mamusi aż Ci się uszy trzęsą....
Zgłoś
Avatar
Towdi 2013-09-02, 10:25
@up ostatni
Zdanie rozpoczynamy z dużej litery, a kończymy kropką.
Zgłoś
Avatar
some1else 2013-09-02, 11:44
... but leci między 00:03 a 00:04...
Zgłoś
Avatar
Serghio 2013-09-02, 11:53
Jednego brudasa mniej!
Zgłoś