18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
rolerek 2013-04-16, 16:33 6
Pięknie widać główną wadę T-72, max 4km/h na biegu wstecznym...

Na niektórych filmikach z Syrii widać jak czasem próbują to obchodzić obracając wierzę o 180st i do oddania strzału podjeżdżają tyłem a potem jedynka i pizda do przodu żeby uciec

Swoją drogą to te RPG-7 chyba muszą być lekko przeterminowane albo być lekko Made in China skoro są takie "skuteczne". Inna sprawa, że strzelać do T-72 od przodu, nawet jeśli nie ma kostek pancerza ERA to też całkiem karkołomne zadanie...
Zgłoś
Avatar
albercik1985 2013-04-16, 16:50 2
5:40 - ja bym nie allahował tylko spierdalał...
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-04-16, 17:16 8
@rolerek

Dooookładnie, aczkolwiek branie na hol pod ogniem....kurwa wykonanie bezbłędne. Te RPGi to głównie lokalna produkcja lub import ZSRR/Egipt i Jugo. Problem w tym że granaty to pełen mix (na fotach sporo pierwszych radzieckich typów, sporo ChRL i rumuńskich), a każdy rodzaj granatu ma inną trajektorję, czego widze ciapate nie kumają.

Natomiast sama akcja - zarejestrowalem 2/3 trafienia, reszta to zyzy lądujące na glebie moim skromnym zdaniem.
Pierwsze trafienie na kadłub, po prawej stronie (prawdopodobnie, przepalony kawałek pancerza "świeci"), drugie trafienie prawy górny "róg" wieży, niedaleko latarenki podczerwieni, trafienie uszkodziło optoelektronikę, trzecie trafienie (pod koniec "żywotności") lewy przód wieży (pod sporym kątem, musieli odpalić z parteru, możliwe RPG-29 sądząc po solidności pierdolnięcia), po czym prowadzenie ognia było nie możliwe gdyż stabilizacja armaty poszła się jebać, jak i pewnie celowniczy.

Od razu mówię, dokładnie się nie przyglądałem, te pochopne wnioski wyciągnąłem po jednym odtworzeniu tego arcydzieła.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-04-16, 17:52 2
Jednak Battlefield 3 nie kłamie wale tymi RPG-kami i nic a ja ich od cheaters wyzywałem
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2013-04-16, 18:06
remi1982 jesteś moim idolem
Zgłoś
Avatar
komarcomar 2013-04-16, 18:06 1
Piwo dla czołgów
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-04-16, 18:30 2
Szmatogłowi to czasami nie wiedzą którą stronę RPG-7 do wroga skierować, nie wymagajmy zbyt wiele:)
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-04-16, 18:43 6


tutaj przyszli protestowac, o ile dobrze pamietam w brahrajnie
tylko zamiast rpg wzieli flagi
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-04-16, 18:45
Już nie będę się wkurwiał w BFie 3 jak 4 rakiety nie niszczą czołgu.
Zgłoś
Avatar
Smalec666 2013-04-16, 18:59 2
glupie pytanie, Ci w czolgach to zolnierze? (chodzi mi o to czy to szkolona armia, cos na styl Gwardii Republikanskiej Husseina) jesli tak, to kto ich kurwa szkolil zeby pchac sie czolgami w gesto zabudowane tereny czolgami bez jakiego kolwiek zwiadu lub piechoty czy tez jednostek wsparcia (tu poraz peirwszy widze 2 czolgi nie jeden wiec za to plus). No kurwa, nawet jakis srednio ogarniety nastolatek grajacy w FPS z pojazdami by mial wiecej wyobrazni nizeli wiekszasc ciapatych w tych czolgach.
Zgłoś
Avatar
dildo_baggins 2013-04-16, 19:05
Hahaha, 3:14 do 3:23 - czołg ma napęd jak samochód z Flinstonów
Zgłoś
Avatar
j4rzyn 2013-04-16, 19:48
remi1982 napisał/a:

(...) Uprzedzając pytania i krytykę, jestem nietolerancyjny, nie trawię pedałów, jestem rasistą.


Jak my wszayscy.
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-04-16, 20:04 2
Smalec666 napisał/a:

glupie pytanie, Ci w czolgach to zolnierze? (chodzi mi o to czy to szkolona armia, cos na styl Gwardii Republikanskiej Husseina) jesli tak, to kto ich kurwa szkolil zeby pchac sie czolgami w gesto zabudowane tereny czolgami bez jakiego kolwiek zwiadu lub piechoty czy tez jednostek wsparcia (tu poraz peirwszy widze 2 czolgi nie jeden wiec za to plus). No kurwa, nawet jakis srednio ogarniety nastolatek grajacy w FPS z pojazdami by mial wiecej wyobrazni nizeli wiekszasc ciapatych w tych czolgach.



Tia, raczej to regularni pancerniacy, Assad ma też swoją gwardię. Kto szkolił? Post komunistyczny beton, na radzieckich regulaminach i radzieckich instrukcjach obsługi. To kompletna norma w Syrii, że 1 lub 2 sztuki pancerza wysyłają na "polowanie" (chyba jako zwierzyna łowna). Tutaj akurat ekipa drugiego Teciaka się ładnie zgrała gdyż kryła całkiem mądrze podczas holowania miejsca, z których widzieli ogien wylotowy z rur. To prawda, jednak "prikaz" to "prikaz", a podczas stanu wojny można zarobić kulkę za niesubordynację.

PS. Syria nadal ma tych konserw pod dostatkiem, temu im nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Smalec666 2013-04-16, 20:27
@Gus to ze Rosjanie ich szkolili to akurat wiadome, chcialem jakies bardziej szczegolowe info. Bo akurat o Syri i jej histori nie wiem nic i nie znalazlem nic na jej temat ciekawego. A ogolnie co do komunistycznych betonow nie byl bym tak pesmysitcznie nastawiony, bo akurat system szkolenia sluzb (nie zwyklego wojaka a sluzb specjalnych) stoi na tym samym albo i nawet lepszym poziomie co USA czy UK. Napewno nie bylo ich stac na Specnaz tak jak Husseina na CIA, no ale tak jak wszyscy chwala zaloge drugiego czolgu w tym filmiki to jakis ewenement z tego co widzimy po filmikach z wikileaks
Zgłoś
Avatar
Drzewko 2013-04-16, 20:33
Cytat:

Jak w Battlefieldzie 3



Tylko, że w BF'ie czołgi nie mają technologi, kora pozwala na zniszczenie pocisku zanim on w ogóle zdąży drasnąć pancerz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie