18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Systema i "maczeta"
ASAKKU • 2014-06-14, 21:58
Zabawy z kozikami w radzieckiej Systemie*

*podstawy dla krakowskiego blokersa...
ukryta treść
Muza od 2:57
Thousand Foot Krutch - Move
The Crystal Method - Roll It Up
Zgłoś
Avatar
kropelkasiku 2014-06-15, 13:18
gruby i jego show zatytulowany "reka szybsza od oka"
Zgłoś
Avatar
Onxx 2014-06-15, 13:29
Przed nożem/maczetą nie ma samoobrony. Jedyna to ucieczka chyba że chce się mieć parę dodatkowych dziur więcej... Wszystko wychodzi ze swoim "uke" Niech dadzą to pierwszemu lepszemu który tylko będzie miał na partyzanta ciąć i dźgać, wtedy już nie jest tak kolorowo.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-06-15, 14:11 3
Onxx napisał/a:

Przed nożem/maczetą nie ma samoobrony. Jedyna to ucieczka chyba że chce się mieć parę dodatkowych dziur więcej... Wszystko wychodzi ze swoim "uke" Niech dadzą to pierwszemu lepszemu który tylko będzie miał na partyzanta ciąć i dźgać, wtedy już nie jest tak kolorowo.



Polakowi ciężko jest przyznać, że ktoś może być lepszy od niego w napierdalaniu się po mordach. Ogólnie ciężko jest mu uwierzyć w to, że ktoś może być lepszy od niego samego w czymkolwiek.

A to w jakiej dupie jesteśmy, chuj mamy i to, że stoimy z opuszczonymi spodniami na środku ulicy nie jest spowodowane naszą nieudolnością, tylko zmową masonów, żydów, Ruskich, Niemców i USA. No ale to Polska właśnie ...
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-06-15, 14:14
Chciałbym zobaczyć, jak podchodzi do niego ktoś z ulicy i rzuca się na niego z kosą, a on używa tych swoich sztuczek do obrony
Zgłoś
Avatar
kials 2014-06-15, 14:28
Zapomnieli chyba że nożem przeważnie atakuje się od tyłu (nie mówię tu o ulicy i "fighterach" z maczetami).
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-06-15, 14:30
Dokladnie wyrezyserowane i jeszcze w zwolnionym tempie kazdy potrafi. Taki kozak trafi na byle pijaczka ze scyzorykiem i zostanie posiekany na kawalki w kilka sekund.
Zgłoś
Avatar
Exias 2014-06-15, 15:37 1
@Lichuj, ASAKKU
nie mówię, że źlerobią, ćwicząc, ale że w tego typu ćwiczeniach jest mało realizmu. Jeśli ćwiczyć to w taki sposób, który imituje prawdziwe zdarzenie- czyli atakujący nie stoi grzecznie tylko np chce nas zabić. I wiem co mówię, bo ćwiczyłem przez rok sztuki walki (chociaż dawno :p).
Zgłoś
Avatar
chujew123 2014-06-15, 15:40 4
Mam znajomego który przez trzy lata trenował systeme, zawsze chwalił się i pokazywał mi (i na mnie) różne techniki i super extra triki. Pewnego razu miał ze sobą taki gumowy, duży nóż do ćwiczen i powiedział że pokaże mi jak obezwładniać delikwenta z taką kosą, mówi mi: Trzymaj tak i tak nóż a ja Ci pokaże.. no i powywijał mi ręce i mnie powalił.. Mówię do niego to teraz spróbuje Cię zaatakować, jednak nie zrobiłem tego tak jak go uczyli tzn. z prędkością ślimaka, tylko normalnie tak jak bym chciał kogoś dźgnąć ..... i .... i zajebałem mu na pełnej kurwie kose gumową w żebra i już tylko delektowałem się widokiem tego jak zwija się na podłodze ze łzami w oczach i masz swoją systeme i swoje odruchy bezwarunkowe - tak mu powiedziałem
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2014-06-15, 17:02
To nie jest Thousand Foot Krutch - Move.
Zgłoś
Avatar
Calatin 2014-06-15, 19:35
To jest Hollywood Undead - Been to Hell od 2:57
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-06-15, 19:54
Mam nadzieję, że kiedyś jakieś dresy wezmą tego grubaska za niewinnego starszego pana
@chujew123
Kolega rzeczywiście chuj wielki zdziałał przy normalnym ataku, jednak czuję że ten gość z filmu za młodu był na nie jednej misji i nie jednego zaciukał z noża. Doświadczenie w parze z treningiem przynosi zdecydowanie lepsze efekty
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-06-15, 22:20
Jestem zafascynowany tym, co właśnie oglądam i słucham (do 2:56).
Zgłoś