18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sytuacyjny.
P................n • 2013-01-29, 1:08
Z serii: z życia GPunka.

Sytuacja miała miejsce w pewnego sylwestra, dawno temu. Robiliśmy sobie w kilku domówkę u kumpla z klasy. Mieliśmy wtedy po 15 lat, więc wiadomo, że bawiły trochę inne rzeczy.
Jedną z nich miał być żart skierowany w nieświadomego kolegę, któremu mieliśmy wbić we trzech do kibla, gdy poszedł srać, rzucić mu małą petardę pod nogi i ubawić się po pachy.
Zaczailiśmy się pod kiblem, kumpel przekręcił kombinerkami zameczek w drzwiach, ja w tym momencie odpalałem drugiemu petardę. Ciężko opisać to, co zobaczyliśmy po otworzeniu drzwi.

Ten nasz ziomek siedzi na kiblu, obok rozgrzebany kosz z bielizną. Trzyma w jednej ręce brudne stringi siostry gospodarza przy nosie, drugą ręką waląc konia.

W efekcie petarda pierdolnęła pod naszymi nogami, po tym, jak wypadła kumplowi z wrażenia z ręki.

(Mam nadzieję, że główny bohater nie ma konta na sadolu, bo by mnie zapierdolił za dzielenie się tym publicznie. )
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-01-29, 13:01 3
a może to ty biłeś konia wąchając gacie siostry kolegi, a modlisz się, żeby kolega nie miał konta na sadolu, żeby nie wyszło, że odwracasz kota ogonem?
Zgłoś
Avatar
bajonowsky 2013-01-29, 13:35 1
GrzecznyPunk napisał/a:


(Mam nadzieję, że główny bohater nie ma konta na sadolu, bo by mnie zapierdolił za dzielenie się tym publicznie. )



Dzielić się wpadką kumpla dla wirtualnego piwa? - bezcenne

Poza tym , nie musi mieć konta , żeby to przeczytać.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-01-29, 16:26
kto kurwa nie walil do damskiej bielizny, niech 1 rzuci kamien
Zgłoś
Avatar
misiekzmarsa 2013-01-29, 17:52
Cytat:

...kumpel przekręcił kombinerkami zameczek w drzwiach, ja w tym momencie odpalałem drugiemu petardę.



Czy Wam też to zdanie przeczytało się automatycznie: "opier****łem drugiemu petardę" ? Chyba czytam za dużo Sadistica.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-01-29, 18:09 3
babycow napisał/a:

kto kurwa nie walil do damskiej bielizny, niech 1 rzuci kamien



:rzucakamieniem:
zrobić patelnię po kąpieli, jak jest czysta i pachnąca - w to mi graj, ale wąchać brudne, śmierdzące majciochy? tam, skąd pochodzę to już niezła perwersja.
Zgłoś