18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
!Timon 2014-03-03, 9:37 6
@mare30ks

Bo jest to zajebisty polityk. Dla Rosjan. Przydałby nam się polski Putin.

A NATO oczywiście wyśle wojska ale dopiero na granicę rosyjsko-niemiecką...
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2014-03-03, 10:02 2
Putin już gówno może, przy życiu Rosję utrzymuję tylko eksport surowców.
Wystarczy że EU zacznie kupować gaz od USA (dużo tańszy) to skończy się kozaczenie Rosji.

Slaby ten obrazek
Zgłoś
Avatar
atocha8 2014-03-03, 10:06
Dobrze ich ogrywa!!! prawidłowo!!! mogą mu skoczyć!!!
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-03-03, 10:29 1
@winthek

Cholera, że też Merkel na to wczoraj nie wpadła... pomyśl
Zgłoś
Avatar
ulekulekulek 2014-03-03, 10:49 3
jak dla mnie, dla klarowności obrazu powinno się Putina i Obamę miejscami zamienić. Kiedy Obama najeżdżał na Syrię, Afganistan, itp. cały świat tylko bił brawo, że pokój, że koniec z terroryzmem. Kwestia odpowiedniej propagandy. Putin się w to nie bawi, a mimo tego że też ma swoje za pazurami - duuużo więcej niż przeciętny zjadacz chleba - to podoba mi się, jak się rozprawia z muslimami i pedałami. Trzyma Rosję żelazną ręką i nikt mu nie podskoczy, co na dobrą sprawę wielu państwom, w tym Polsce, by się przydało.
Zgłoś
Avatar
TheSkorpioniks 2014-03-03, 11:29
Polska pionek, Polska bez armii, itd. Mówicie o swoim kraju MATOŁY. Nie ważne jaki on jest , nie ważne kto rządzi. Wygramy z każdym i wszędzie.Nasze chłopaki zrobią rozpierdul aż płakać będziecie Jak się wam nie podoba możecie do rUsków wypieprzać.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-03, 13:51
Ja wam powiem, że Puton jako militarysta jest bardzo dobry i w czasie ZSRR taki by się przydał zamiast Chruszczowa. Ale obecnie Rosja może rozpierdolić pół świata lub jeździć jak walec po krajach pokroju Ukraina czy Polska, ale jest do dupy jeśli chodzi o poprawę gospodarki - te 50 miliardów powinien był zamiast w Sochi to na infrastrukturę - ba, nawet Stalin wiedział, że raczej daleko nie pociągnie jeśli nie wybuduje potężnego przemysłu. Kurwa, gdyby wpakował te 700 miliardów co niby ma teraz inwestować w armię w infrastrukturę, fabryki, zakłady to za 10 lat Rosja by walczyła z USA i Chinami o pierwszeństwo w słupkach PKB.

No ale po chuj rozwijać się, skoro lepiej trzymać za pysk Białoruś, Ukrainę i Kazachstan... taka prawda - jako car w XVII wieku Puton byłby idealny, ale jako "car" Rosji to już nie do końca, owszem, były gorsze opcje, ale i było wiele lepszych.

Swoją drogą kiedyś ktoś powiedział, że Rosjan im bardziej tłamsi władza tym lepsze osiągają sukcesy... może coś w tym jest, jeśli popatrzymy przez pryzmat historii.

TheSkorpioniks, wiesz, nawet trochę racji masz - gdyby Rosja podbiła Polskę to następnego dnia pół Polski by bomby w kuchni robiła...
Zgłoś
Avatar
kierolw 2014-03-03, 14:51
tusk jest pod stolikiem obamy
Zgłoś
Avatar
wielkizchiz 2014-03-03, 18:01 13
Seta666 mi też tego brakowało

Zgłoś