18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
garota 2019-09-01, 9:05 1
Tak właśnie przeciętny sadol radzi sobie z problemami w życiu. Szkoda że nie miał tresowanych much albo jeszcze lepiej gołębi, to by im kazał nasrać mu na przednią szybę. W idiotów rzuca się metalowymi kulkami. Mam kilka takich w samochodzie, świetnie psują dzień innym.
Zgłoś
Avatar
fun88 2019-09-01, 9:27 1
Ciekawe czy jak będzie wracał to sie nie wyjebie na tym pomidorku
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2019-09-01, 12:17 13
Wreszcie! Doczekałem się!
motopizda z jajami! Bravo!!!!!!
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-09-01, 12:29 3
Piwo za polski akcent!
Zgłoś
Avatar
radek1600 2019-09-01, 12:57 1
Wystarczy dać po hamulcach na maxa i wtedy motopizda miała by niezłe jaja
Zgłoś
Avatar
zsflogo 2019-09-01, 14:00
Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-09-01, 15:58 5
zsflogo napisał/a:

Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.



Wsiądź na motocykl. Weź w jedną rękę jajko, a drugą złap za kierownicę. Którą wolisz. Prawą. Lewą. Anyway. Zahamuj znienacka. Wróć tu i powiedz nam co się stało.
Zgłoś
Avatar
S................U 2019-09-01, 18:38 1
zsflogo napisał/a:

Nie wiem jak w skuterach ale na motocyklu to bym wolał prawą rękę trzymać na hamulcu jak by co, ale nieeeee lepiej rzucać jajkami zamiast hamować, fajny filmik ważniejszy niż życie/zdrowie.



no właśnie do takiego "przychamowywania" jak i jazdy i hamowania podczas manewrów w korku lepiej używać tylnego. Nie szarpie za kierownicę, nie wyjebiesz się podczas hamowania ze skręconą itd. Oczywiście skuteczne to nadal dwie łapy na kierownicy i oba heble

@up sorry co ja pierdole. Tak to jest jak si ę piwa ochla i nie czyta dok ładnie. Oczywiście, że z jedną łapa na kierownicy wypierdolisz się koncertowo. Bezwład ciała cię załatwi. Twoja masa pójdzie do przodu i naciśnie na łapę która opiera się na kierownicy. Nie zapomnij o kamerce. Mea culpa. Osobiście w takich przypadkach używam butów i kopię w drzwi, jak jakaś głucha i ślepa menda nie słyszy klaksonu i zmienia na mnie pas.
Zgłoś