18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
pawu95 2013-07-24, 8:07
Jeszcze to kogos dziwi ze oni kradna? Prawie kazdy by kradl jakby mial okazje. Trzeba im te okazje ujebac poprzez zmiane ustroju. Zdrajcow narodu tez ujebac.
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-07-24, 8:33
Trochę pan przedsiębiorca spieprzył sprawę i w moim odczuciu wcale nie jest niewinny, mógł przecież zgłosić do prokuratury, że dyrektorek ZUS-u coś kręci i nie chce zapłacić za usługę. Przecież podpisywał jakąś umowę na budowę tej sauny albo coś w tym stylu. A co do dyrektorka to sprytnie się cwaniak wywinął z całej sytuacji, bo przecież prawo nie jest do końca sprawiedliwe dla takich skurwysynów, a oni to bezwzględnie wykorzystują. Było nie być pazernym panie przedsiębiorco.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-24, 8:49 1
abrams90: no niestety ale prokuratorzy i sędziowie też są Polakami, wiesz jak działają teki sady i prokuratury? to wszystko są kolesie i znajomi nie jedną przysługę już sobie wyświadczyli więc co teraz miał by sędzia skazać dyrektora zus za saunę?
Zresztą widać co się stało jak sprawa już wyszła na jaw. Przedsiębiorca po zgłoszeniu sprawy miał by ujebaną firmę przez zus i inne urzędy, a prokurator też by coś znalazł.
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-07-24, 8:49 1
a spalic ta Polske w pizdu i na zgliszczach zrobić nowa świeża Polske !
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2013-07-24, 10:11
Bareja się w grobie przewraca.
Zgłoś
Avatar
m................k 2013-07-24, 10:27
Przydałby się jakiś tajny batman temu krajowi, który rozpierdalałby takich gości w 3 dupy. Skoro prawo ich nie sięga.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-07-24, 10:57 2
chyba własnie podjąłem decyzję, po studiach spierdalam, ostatni rok na nacieszenie się Polską sobie daję i wypierdalam, nawet na truskawki.
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2013-07-24, 11:38 1
Kiedyś przyjdzie czas osądzenia tych wszystkich urzędników Zus-u i innych złodziejskich firm państwowych.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-07-24, 22:03
Ueheheheh, czyste skurwysynstwo, polaczone z jakas szlachecka fantazja. Ja rozumiem saune na lewo se na chacie zamontowal. Ale kurwa, w BIURZE?!

Ogolnie sytuacja mnie jakos nie dziwi strasznie, nie takie walki pod stolem ida.
Zgłoś
Avatar
gumol 2013-07-24, 22:50
W sumie dobrze, od teraz żaden budowlaniec nie wejdzie wykonać "usługi" w ZUSie. Pozostaje czekać, by za 15-20 lat nieremontowane biurowce zaczęły się walić.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-07-25, 8:08
gumol: wejdzie wejdzie się nie bój, przetargi publiczne mają to do siebie że można na nich najlepszy hajs natrzepać, bo urzędnicy cudzych pieniędzy przecież żałować nie będą. A budowlańcy z czegoś żyć też muszą.
Zgłoś