18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
L................5 2014-12-20, 13:42 2
gościu paleciakiem chce zajebać całą zamrażarkę
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-20, 13:56
Wole jechać i kupić karpia prosto ze stawu, gdzie nie pływa we własnych szczochach....
Zgłoś
Avatar
Heisenberg900 2014-12-20, 13:57 6
dfjidfjidfjidfjihgui

Jakbyście musieli żyć za takie pieniądze jak oni to zapier....byście dwa razy szybciej, dla takich ludzi zoszczędzone 5 zł to dużo pieniędzy. Propnuję wyjść z internetu i zobaczyć jak wygląda świat. Polaczki,bydło,katolstwo, wy jesteście bydłem.
Wesołych Świąt i smacznego karpia.
Zgłoś
Avatar
Urynoterapeuta 2014-12-20, 14:52 5
"moj kraj taki piekny" a ktory nie jest piekny ? wszedzie sie dzieja takie rzeczy, ale oczywiscie lepiej biadolic jak to u nas jest zle a wszedzie na okolo sa krainy miodem i mlekiem plynace. Tylko roznica jest taka, ze u nas walka jest o kazda zlotowke a tam po prostu dla lansu by miec jak najwiecej za jak najmniej.



A tutaj fotki z bieżącego roku z krajow cywilizowanych.
fakt.pl/wydarzenia/czarny-piatek-w-usa-swiateczne-zakupy-szal-swiatecz...
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-12-20, 14:54
Zawsze mnie to ciekawiło, że może nie lepiej kupić karpia wcześniej, zamrozić... i spokojnie potem go przygotować ? Mnie osobiście karp nie smakuje, mam tak od małego, więc akurat mam jeden problem z głowy
Zgłoś
Avatar
T................m 2014-12-20, 16:20
- Panie! Co tu sie dzieje?! Wojna wybuchla czy co?
- Gorzej! Dali promocje na karpia...
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-20, 16:26
Przede wszystkim karp to ryba sezonowa, ciężko go kupić dużo wcześniej przed świętami. Druga sprawa, jest spora różnica w smaku i konsystencji między świeżą a mrożoną rybą.
Ja też karpia nie lubię ale z tradycją ciężko wygrać.
Zgłoś
Avatar
neviltr 2014-12-20, 16:40 1
Strasznie mi się podoba jak te wszystkie emerytki i emeryci zapierdalają po tego karpia, a jak zajmujesz miejsce siedzące w autobusie i stoi nad tobą taka baba to wzrok ma jakby chciała cie wpierdolić z ościami .
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-12-20, 17:19 3
Biedna osoba nigdy nie zniży się do takiego poziomu... Na tych filmach przedstawiona jest pazerność ludzi, którzy dostają ślinotoku, bo "karp 5 zł taniej! Jak kupię dwa, to zaoszczędzę na trzeciego", a później większość tego karpia ląduje w śmietniku. Powinni dodawać arszeniku do tych karpi w promocji, to margines społeczeństwa wymarłby. Byłoby trochę luźniej i lepiej w tym kraju
Zgłoś
Avatar
Tomek_206 2014-12-20, 17:32 2
Sami emeryci . Nie ma się co śmiać ze po latach pracy dostają 1200 i muszą tylko czychać na takie promocje . Smutne...
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2014-12-20, 17:57 3
i nagle starym kurwom nic nie dolega... a w autobusie sapie i udaje schorowaną, żeby położyć siatki na siedzeniu. Pierdolone antyki
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-20, 18:30
Zaczaić się we dwóch za regałami, rozwinąć na podłodze żyłkę wędkarską i jak biegnie takie bydło to podnieść i naprężyć - pięknie by się wypierdalali
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-12-20, 18:39 3
Mój dziadek rok temu na wigilię miał wędzonego jesiotra i karpia w cieście. Jesiotr - zajebisty w chuj, niebo w gębie. Karp - smakuje jak gówno. "Jesteś tym co jesz" Karp żyje w gównie, je gówno i jest gównem. Nie wiem jakim cudem jest taki szał na gówno.
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-12-20, 18:49
chyba za darmo rozdawali, a ja nawet za darmo bym nie wziął tej gównianej ryby
Zgłoś
Avatar
cronox 2014-12-20, 19:03 1
25 lat wolności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie