18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Szanse
smok01 • 2013-11-28, 17:43
Mamy 1:7 000 000 000 szans, że powstaniemy. To już małe zwycięstwo.
Większe szanse są na zostanie prezydentem niż wygranie na loterii. Do dzieła sadole oraz sadolki.

Zgłoś
Avatar
t00ks 2013-11-29, 15:49 2
akurat ten problem już został rozwiazany
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-29, 16:30
POLAK_nie_polaczek napisał/a:


(jakieś tam pierdolenie)



no i właśnie rzecz w tym cebulaczku że trzeba umieć pomyśleć jak to jest zrobione i każde pionowe wejście również jest bez problematyczne, ale co ja ci będę tłumaczył...
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-29, 16:48
makabrax napisał/a:



no i właśnie rzecz w tym cebulaczku że trzeba umieć pomyśleć jak to jest zrobione i każde pionowe wejście również jest bez problematyczne, ale co ja ci będę tłumaczył...



Hehe, nawet cytować nie potrafisz, domyślam się, że to dla Ciebie za trudne. Właśnie dokładnie tego się spodziewałem. Płytkich wrzutów bez poparcia w logice, na poziomie rynsztoka i braku argumentów. Uwielbiam gasić głupotę logicznymi argumentami. Uśmiałem się z Twojego postu, dzięki.
Zgłoś
Avatar
PanTrocinek 2013-11-29, 17:44 1
BrunerOvned napisał/a:

PanTrocinek, chyba nie chcesz nam powiedzieć, że jesteś aż taką pipką...



1.z braku czasu nie chciało mi się rymów robić
2. nie jestem humanistą
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-11-29, 18:39
Zastanawialiście się kiedyś ile czasu ludzkość traci na samym tylko fakcie, że port USB nie ma drugiej osi symetrii? Policzmy... Na świecie jest około 2 mld komputerów, do tego dorzućmy smartfony, tablety, aparaty, telewizory i inne urządzenia wyposażone w USB. Niech na jednego człowieka wypada tylko jedna próba podłączenia się pod USB dziennie (a to może być znacznie zaniżona wartość) i połowa się pomyli, co da stratę czasu 3 sekund. W sumie daje to około 10 mld sekund strat każdego dnia czyli... ponad 317 lat, które ludzie tracą dzień w dzień z powodu głupoty jednego człowieka, który nie przewidział dwóch osi symetrii USB! Hitler i Stalin to przy nim niewinni rozrabiacy.
Zgłoś
Avatar
Gader 2013-11-29, 20:52
POLAK_nie_polaczek napisał/a:



W tej kwestii z USB raczej nie chodzi o podłączenie tego przy poziomym wejściu np. do laptopa jak na obrazku w temacie, a raczej o sytuację, gdy wejście jest poza zasięgiem wzroku, lub gdzieś nisko na wysokości buta i jest ustawione pionowo(wtedy te wasze "oznaczenia", "dziurki" i inna "nawigacja" zdają się na nic). Nie zawsze, lecz często w takiej sytuacji, kiedy trzeba podłączyć coś w pośpiechu, kilka razy obróci się tą wtyczką, co w najgorszym wypadku trwa może 3 sekundy. Więc idźcie gdzie indziej robić z siebie "super inteligentów z unikatową zdolnością wkładania wtyczki"(czyt. zakompleksionych ludzików, którzy nawet będą próbowali takim tanim chwytem leczyć swoje kompleksy, próbując sztucznie poczuć się ciut lepiej od innych przez to, że podłączyli prawidłowo wtyczkę w lapku z poziomym wejsciem USB za pierwszym razem, co chuja zmienia, bo to nie z tym ludzie mają czasem mały kłopot).



Brachu, czy Ty jesteś normalny? Myślisz, że moje problemy są na tyle proste, że mogę się dowartościować i wyleczyć z kompleksów pisząc o tym, że jestem super informatykiem i trafiam wtyczką USB za pierwszym razem? Tak, używam lapka, więc mam w poziomie wejścia, ale jestem pewny, że z wejściami pionowymi, też jest jakaś reguła i nie brzmi ona: "włóż, obrót, włóż, powtarzaj do skutku"
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-29, 21:25
Gader napisał/a:



Brachu, czy Ty jesteś normalny? Myślisz, że moje problemy są na tyle proste, że mogę się dowartościować i wyleczyć z kompleksów pisząc o tym, że jestem super informatykiem i trafiam wtyczką USB za pierwszym razem? Tak, używam lapka, więc mam w poziomie wejścia, ale jestem pewny, że z wejściami pionowymi, też jest jakaś reguła i nie brzmi ona: "włóż, obrót, włóż, powtarzaj do skutku"



Na pewno jakaś jest i na pewno tak nie brzmi, tego nie napisałem, ale czasem komuś się zdarzy tak zrobić i to jest całkiem normalne, o to właśnie mi chodziło w tym co pisałem do tych wszystkich wiecznie nieomylnych.
Zgłoś